0x: Wszystko, co musisz wiedzieć

Jedną z wielkich zalet Ethereum, drugiej najpopularniejszej kryptowaluty w sieci, jest jej Blockchain, który działa w oparciu o znacznie bardziej zaawansowaną technologię niż Bitcoin. Tak jest w przypadku protokołu 0x, który może być bardziej niż przydatny dla dużej liczby użytkowników, programistów i kryptowalut.

Dzięki temu Ethereum oferuje możliwość tworzenia dużej liczby aplikacji i kryptowalut na tym samym blockchainie. Opracowany na nim, 0x jest jednym z protokołów, o których powinieneś wiedzieć, jeśli jesteś programistą, ekspertem od kryptowalut itp.

▶ Co to jest 0x?

0x to protokół zaprojektowany w celu umożliwienia zdecentralizowanej wymiany i operacji Token Off Chain w oparciu o ERC20, w celu zmniejszenia wymaganego gazu, a także kosztów operacyjnych. W tym celu opracowano i uruchomiono 0x na Ethereum Blockchain.

Wykorzystanie oprogramowania open source, a także istniejącego blockchaina Ethereum pozwoliło 0x na stworzenie własnego Tokena, ZRX. Ten projekt został sfinansowany za pośrednictwem ICO, w którym token 0x został wprowadzony do sprzedaży, gwarantując w ten sposób fundusze na ten projekt.

Bardziej niż skupiając się na zwykłych, zwykłych użytkownikach, 0x skupia się na oferowaniu rozwiązań dla platform kryptowalut. W tym celu zapewniają niezbędny protokół usprawniający funkcjonowanie zdecentralizowanych wymian. Dzięki temu eksploatacja platform jest bardziej wydajna, redukując gaz i koszty.

Pomimo silnej krytyki, jaką otrzymał projekt, zwłaszcza za sposób, w jaki zaimplementował swój algorytm i jego zdecentralizowane działanie, 0x nadal zbiera osiągnięcia. Przynajmniej tak mówią jego twórcy, którzy wierzą w projekt.

▶ Różnice między 0x a Bitcoinem

 • Operacja łańcuchowa: Jest to jeden z najbardziej uderzających i uderzających punktów 0x. Dzieje się tak dlatego, że tutaj zlecenia wychodzą poza łańcuch, który jest znany jako Offchain, jest to zupełnie inne niż działanie innych kryptowalut.
 • bezpieczeństwo: Powinieneś wiedzieć, że jedną z najostrzejszych krytyki 0x jest fakt, że usuwanie transakcji z blockchainu narusza bezpieczeństwo. Dlatego jego twórca wykazał pewne oznaki wdrożenia scentralizowanych rozwiązań, aby uniknąć problemów z bezpieczeństwem.
 • Ilość monet: Kolejnym punktem, który musisz wziąć pod uwagę, jest to ilość monet 0x jest ograniczona do 1,000,000,000 XNUMX XNUMX XNUMX. Spośród nich łącznie 517,000,000 XNUMX XNUMX jest obecnie w obiegu, reszta ma zostać uwolniona na przestrzeni lat, kontrolując w ten sposób ich wartość.
 • Prowizje: Powinieneś wiedzieć, że będąc platformą open source, 0x ma niższe prowizje, które koncentrują się głównie na małych depozytach. Celem tych obniżonych prowizji jest posiadanie wystarczających środków na utrzymanie platformy aktywnej, a także wdrażanie nowych aktualizacji i ulepszeń.

0x

▶ Jaka technologia stoi za 0x?

Do pracy ten protokół wykorzystuje blockchain Ethereum, co jest wielką zaletą, ponieważ daje dostęp do korzyści, takich jak szybkość transakcji. Z drugiej strony jego token jest obsługiwany przez token Ethereum, ERC20, który rozwiązuje problemy z kompatybilnością.

Korzystając z unikalnego oprogramowania i aby oferować prawdziwie zdecentralizowane operacje, 0x wykorzystuje proces zwany Off-chain. Proces Off chain oznacza, że ​​transakcje nie są dokonywane w ramach łańcucha lub Blockchain, dlatego 0x jest w pełni zdecentralizowany.

Podczas korzystania z Ethereum Blockchain mamy, że każdy z członków lub użytkowników jest węzłem w łańcuchu, ale Dzięki zastosowaniu procesu Off-Chain transakcje nie wymagają podpisu. Zgadza się, kiedy inteligentny kontrakt jest wykonywany, opuszcza łańcuch, co oznacza, że ​​nie potrzebuje podpisów, aby go zweryfikować.

W ten sposób tylko niezbędne dane pozostają w łańcuchu bloków, podczas gdy reszta informacji jest przechowywana w folderach zewnętrznych. Zmniejsza to koszty gazu i prowizji poprzez zmniejszenie ilości informacji w blokach.

▶ Górnictwo

Powinieneś wiedzieć, że proces wydobywania tokenów ZRX jako taki nie istnieje, chociaż możliwe jest otrzymanie nagród za udział w procesie 0x. Każdy z przekaźników, węzłów odpowiedzialnych za ogłaszanie zleceń kupna i sprzedaży, może otrzymać prowizję.

Aby zarobić prowizje, musisz obsługiwać Takerów lub kupujących, pokazując im najlepszą cenę za operację. Dużą zaletą jest to, że każdy z Relayer lub użytkowników ma możliwość ustalenia własnych prowizji dla każdej transakcji, co zapewnia konkurencyjność Relayer.

 

▶ Przechowywanie ZRX

Jeśli chcesz przechowywać swoje monety 0x lub chcesz dokonać przelewu, najpierw potrzebujesz wirtualnej torebki lub portfela. Zaletą działania w ramach Ethereum Blockchain i jego tokena ERC20 jest to, że używa tego samego indeksu i ma taką samą kompatybilność jak Ethereum.

Oznacza to, że możesz użyć dowolnego portfela zgodnego z Ethereum do przechowywania swoich monet ZRX, co jest wielką zaletą. Możesz znaleźć wszystkie rodzaje opcji, od klasycznych portfeli po te, które działają na urządzeniach mobilnych z systemem Android i IOS.

0x

▶ Jak to zdobyć?

Istnieją dwa sposoby na uzyskanie 0x, Pierwszym jest bycie częścią ogłoszenia sprzedaży transakcji, czyli bycie Relayerem. W ten sposób możesz zarabiać prowizje za wykonywanie tego typu operacji, które możesz zapisać w swoim Portfelu do późniejszej wymiany lub wykorzystania.

Ponadto możesz zdobyć monety kupując je w zamian lub wymieniaj domy. Ponieważ popularność 0x rośnie każdego dnia, coraz więcej kantorów ma tę walutę dostępną. Dostępnych jest wiele par z wyróżnieniem BTC, ETH, USDt, a także opcja użycia USD na Ethfinex lub Livecoin.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «0x: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Cezar odpowiedź

  Naciskają mnie, abym tu zainwestował, ale nie chcę, żeby kradli moje pieniądze lub mnie oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj César, dzięki za komentowanie 0x: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.