DubaiFXM 24 Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera DubajFXM 24 (zwany także dubaifxm24.com), jest pośrednikiem Forex i CFD. Czy DubaiFXM 24 jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o DubaiFXM 24 ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy DubajFXM 24 ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wymienia przynależność do: Dubai FXM Limited i Dubai FXM Limited LP.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Vanuatu i w Anglii.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: DubaiFXM 24 jest brokerem regulowanym przez VFSC (organ regulacyjny Vanuatu).

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez DubaiFXM 24, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Discovery, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Premium i Konto VIP

Konto wykrywania: minimalny depozyt początkowy 200$, darmowy e-book, pełne szkolenie, 15 chronionych pozycji.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, bezpłatny e-book, pełne szkolenie, 10 chronionych pozycji, handel centralny.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, bezpłatny e-book, pełne szkolenie, 15 chronionych pozycji, handel centralny, zniżka spreadu na indeksy i waluty.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 10 $, bezpłatny e-book, pełne szkolenie, XNUMX chronionych pozycji, handel centralny, zniżka spreadu na indeksy i waluty, osobisty agent obsługi klienta.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 15 $, bezpłatny e-book, pełne szkolenie, XNUMX chronionych pozycji, handel centralny, zniżka spreadu na indeksy i waluty, osobisty agent obsługi klienta.

La platforma do działania że DubaiFXM 24 oferuje to: MT4 i własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które DubaiFXM 24 zapewnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa DubaiFXM 24
Strona internetowa DubaiFXM 24

DubajFXM 24 zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: podstawowe wyjaśnienia dotyczące każdego produktu, którym można handlować z tą firmą inwestycyjną, wyjaśnienie innych podstawowych pojęć świata handlu, kalendarz ekonomiczny, wykresy analizy w czasie rzeczywistym, biblioteka wideo z filmami edukacyjnymi (choć w języku angielskim) , wirtualne książki, glosariusz i inne narzędzia, niestety w innych językach (angielski, włoski).

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat DubajFXM 24 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏 Strona internetowa: www.dubaifxm24.com/es/, www.dubaifxm.com, www.dubaifxm.trade, dubaifxm.co/es/ i dubaifxm.online

📞Numer telefonu: +44 2036080097 i +44 7405002421 (Whatsapp)

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na DubaiFXM 24. To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowych informacji o firmie, którą dajemy do wiadomości informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

>>> Ocena włączona DubajFXM 24 <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? DubajFXM 24 jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Po analizie zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma niezarejestrowana i nieregulowana, nie pokazuje na swojej stronie internetowej żadnego rodzaju informacji prawnych, ponadto szukając więcej informacji o DubaiFXM 24 znaleźliśmy dużą liczbę negatywnych recenzji . Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

CNMV (hiszpański regulator finansowy) wydał ostrzeżenie przed DubaiFXM 24.
CONSOB (włoski regulator finansowy) ponownie ostrzegł przed DubaiFXM24.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że DubajFXM 24  utrzymuje bliskie relacje z Nowe efekty y DBFX broker o fatalnej reputacji i ze skargami na niego, oskarżony o oszukiwanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o DubaiFXM 24? Jakie było twoje doświadczenie?

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

3 komentarze do «DubaiFXM 24: Ocena i komentarze»

 1. Allison knot odpowiedź

  Kilka miesięcy temu sam padłem ofiarą oszustwa inwestycyjnego WDC Markets. To było dla mnie smutne doświadczenie. Jednak mychargeback pomógł mi odzyskać pieniądze we właściwy sposób.

 2. Oszukany odpowiedź

  Zainwestowałem w nie 1000 dolarów i teraz nie wiem jak mogę je odzyskać get

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Scammed, dziękuję za komentowanie DubaiFXM 24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.