Komentarze na temat DMA

W tej sekcji przeanalizujemy brokera DMA (zwany także dmadirectab.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się DMA do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję DMA. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: DMA BEZPOŚREDNIO AB.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w Szwecji, ale w żadnym momencie nie wspomina o szczegółach rejestru, ta informacja jest nieprawdziwa.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker, to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez DMA, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Klasyczne, Konto Złote, Konto Główne, Konto ECN Złote i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250, spread od 0.05 pipsa, dźwignia do 1:33, poziom stop out 50%, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, wsparcie 1 do 1 (1 raz w miesiącu), analiza techniczna, sygnały transakcyjne.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, spread od 0.03 pipsa, dźwignia do 1:33, stop out level 15%, minimalna wielkość transakcji 0.05 lota, wsparcie 1 do 1 (2 razy w miesiącu), analiza techniczna, sygnały transakcyjne, sygnały transakcyjne SMS, codzienny przegląd rynek.

Główne konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, spread od 0.02 pipsa, dźwignia do 1: 400, stop out level 15%, minimalna wielkość transakcji 0.25 lota, wsparcie 1 do 1 (4 razy w miesiącu), analiza techniczna, sygnały transakcyjne, sygnały transakcyjne SMS, codzienny przegląd rynek, wezwanie do uzupełnienia depozytu - e-mail.

Złote konto ECN: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 20.000, spread od 0.0 pipsów, dźwignia do 1:1000, stop out level 15%, minimalna wielkość transakcji 0.05 lota, wsparcie 1 do 1 (6 razy w miesiącu), analiza techniczna, sygnały transakcyjne, sygnały transakcyjne SMS, codzienny przegląd rynek, wezwanie do uzupełnienia depozytu - e-mail, codzienny przegląd na żywo.

Konto VIP: skontaktuj się, aby poznać minimalną kwotę wpłaty, spread od 0.0 pipsów, dźwignia do 1:1000, stop out level 15%, minimalna wielkość transakcji 0.25 lota, wsparcie 1 do 1 (6 razy w miesiącu), analiza techniczna, sygnały transakcyjne, sygnały transakcyjne SMS, codzienny przegląd rynek, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego - e-mail, codzienny przegląd na żywo, sesja spotkań, infolinia dla Senior Account Executive.

Rodzaje kont DMA
Rodzaje kont DMA

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje DMA to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które DMA udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna DMA
Witryna DMA

DMA zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat DMA |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: dmadirectab.com

Número de teléfono: Hiszpania +34872580095 | Szwecja: +46766923039

E-mail: nie ma

>>> Ocena włączona DMA <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? DMA jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany, ponadto szukając opinii na temat DMA znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i zabawne na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CONSOB DMA do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lutego 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CNMV DMA do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lutego 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o DMA? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «DMA: Ocena i komentarze»

 1. Linda odpowiedź

  Próbowałem już wszystkiego, mogę tylko spróbować tego, aby zobaczyć, czy mogę coś odzyskać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Linda, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z DMA. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.