Jak wspomina tytuł, po audycie przeprowadzonym przez komisję regulacyjną CySEC ujawnia „dziurę” w wysokości 176 milionów pieniędzy od klientów brokera…

176 milionów zadłużenia od IronFX

Wszystko zaczęło się od skarg od klientów brokera, które rozpoczęły się około grudnia 2014 roku, podczas gdy w lipcu 2015 roku firma zgromadziła już ponad 1000 spraw sądowych. Europejskie organy regulacyjne, w szczególności CySEC (z Cypru, gdzie rezyduje IronFX), a także ESMA zakończyły później dokładną inspekcję i audyt brokera.

brokerzy regulowani

Pośrednik w raju podatkowym

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Władze CySEC ustaliły, że doszło do awarii mechanizmów prewencyjnych brokera. Oprócz tego znaleźli naruszenie formuły używanej przez brokera do obliczania pieniędzy, które jest winien swoim klientom / traderom. Władze CySEC ustaliły, że zastosowana formuła była niesprawiedliwa i faworyzowała brokera.

Sam CySEC zdefiniował ten problem jako dużą firmę na Cyprze, która niezbyt dobrze radziła sobie z wypłatami od swoich klientów.

Ekonomiczna dziura IronFX w wysokości 176 milionów
Ekonomiczna dziura IronFX w wysokości 176 milionów

Jak wspomnieliśmy w rekomendowani brokerzyJeśli broker znajduje się w raju podatkowym, takim jak IronFX na Cyprze, zalecamy zachowanie ostrożności. Oto doskonały przykład. I wciąż jest wielu traderów, którzy twierdzą, że gdyby był to inny broker, licencja na oferowanie swoich usług zostałaby już cofnięta.

Bądź bardzo ostrożny ze wszystkimi, którzy mają konto u tego brokera, jak tylko pojawi się wiadomość, przypuszczam, że wypłaty wzrosną i prawdopodobnie jeszcze trudniej będzie wypłacić pieniądze.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Opóźniona płatność IronFX – odkryto 176 milionów dziur»

 1. JOAQUIN odpowiedź

  Prawdziwe oszustwo, kazali mi zapłacić około 5.000 euro.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Joaquín, dziękuję za komentarze, naprawdę szkoda, o czym wspominasz. Chociaż rozumiemy, że IronFX ma wpływ na wiele osób, szkoda, że ​​broker jest nadal aktywny i wpłynął na tak wiele osób.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.