Broker Bux
DBFX comentarios

Análisis sobre DBFX

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy DBFX (zwany także imieniem: dbfxtrades.com), Broker Forex, kryptowalut i CFD. ¿Es DBFX realmente recomendado para realizar una inversión? ¿Es mejor no invertir con esta empresa? ¿Es un broker seguro? ¿Es una estafa? Te ayudaremos a determinarlo.

To możesz znaleźć następujące elementy: opiniones sobre DBFX ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: ¿es DBFX un sitio seguro? ⛔ ¿Podemos confiar en esta empresa? ✅ ¿Podremos retirar nuestro dinero? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ DBFX menciona ser parte de DBFX Limited (subsidiaria de Belight Capital Group).
 • ❌ En cuanto a su ubicación, la empresa tiene sede en Vanuatu (DBFX Ltd) y Chipre (Belight Capital Group).
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, observamos que DBFX es regulado por VFSC (Vanuatu).

UWAGA: DBFX CUENTA CON UNA REGULACIÓN DE NISKA JAKOŚĆ.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont que ofrece DBFX, en este caso, observamos que ofrece 7 diferentes tipos de cuenta:

 • Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 200 USD, ebook, szkolenie, menedżer konta, handel jednym kliknięciem, powiadomienia wyskakujące.
 • Konto odnajdywania: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.000 USD, ebook, szkolenie, menedżer konta, handel jednym kliknięciem, wyskakujące powiadomienia, 10% zniżki.
 • Konto Srebrne: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, ebook, szkolenie, menedżer konta, handel jednym kliknięciem, powiadomienia wyskakujące, 20% zniżki, autochartist.
 • Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 30 USD, ebook, szkolenie, menedżer konta, handel jednym kliknięciem, powiadomienia wyskakujące, zniżka 17%, autochartist, zniżka XNUMX% za rolowanie.
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości 15.000 40 USD, ebook, szkolenie, menedżer konta, handel jednym kliknięciem, powiadomienia wyskakujące, zniżka 20%, autochartist, zniżka XNUMX% za rolowanie.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 30.000 50 USD, ebook, szkolenie, menedżer konta, handel jednym kliknięciem, powiadomienia wyskakujące, zniżka 33%, autochartist, zniżka XNUMX% za rolowanie.
 • Konto VIP +: minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 60 USD, ebook, szkolenie, menedżer konta, handel jednym kliknięciem, powiadomienia wyskakujące, zniżka 50%, autochartist, zniżka XNUMX% za rolowanie.

La platforma do działania que DBFX ofrece es: MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce para el trader que DBFX proporciona en su página web. Nosotros creemos que los recursos y ayudas provistas en la página web, pueden ser un gran punto a favor del broker.

Witryna DBFX
Witryna DBFX

DBFX proporciona las siguientes ayudas o recursos a los traders o interesados: una breve explicación sobre los servicios que ofrece, gráficos en vivo, noticias y análisis del mercado, sección de preguntas frecuentes, no mucho más.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na DBFX

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

Może się zastanawiasz por qué realizamos una reseña sobre DBFX. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na DBFX

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: ¿creemos que la empresa DBFX es confiable? ¿Deberías invertir tu dinero con la empresa? ¿Son una empresa recomendada? ⭐ Análisis del 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w październiku 2020 CONSOB añadió a DBFX do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2020 r.

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że DBFX mantiene una estrecha relación con NewFX, broker o kiepskiej reputacji i skargi na niego, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o DBFX? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «DBFX: Ocena i komentarze»

 1. Samuel FR odpowiedź

  ✨ Bardzo dziękuję za informację.
  ✨ Miało to dla nas ogromne znaczenie.
  ✨Dziękuję !!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carlos, powiesz nam, dlaczego było to tak ważne, mamy nadzieję, że jest to coś pozytywnego, dzięki Tobie za podzielenie się swoimi doświadczeniami z DBFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Miguel A Herrera odpowiedź

  Byłem klientem DBFXtrades i jest to spółka zależna Belight Capital Group, jest to spółka regulowana przez cypryjski regulator papierów wartościowych Cysec numer rejestracyjny 364/18, musi być zgodna z europejskimi przepisami MIFID-II i nie spełnia tych przepisy, pieniądze w tej firmie muszą zostać zwrócone.
  Innym powodem, dla którego mają z Cysec, jest zawieszenie licencji CIF od 8 maja 2020 r. do 31 grudnia, cypryjska firma inwestycyjna Belight Capital Group, nr 364/18, zgodnie z art. 10 dyrektywy DI87 -05 w celu wycofania i zawieszenia Upoważnienie (zwane dalej DI87-05), ponieważ istnieje podejrzenie, że istnieje domniemane naruszenie. Dopóki obowiązuje zawieszenie upoważnienia zgodnie z postanowieniami art. 9 DI87-05
  1º Firma nie jest uprawniona do:
  1.1 Świadczenie/wykonywanie usług/działalności inwestycyjnej
  1.2 Zawrzyj dowolną transakcję biznesową z kimkolwiek i zaakceptuj każdego nowego klienta
  1.3 Reklamuj się jako dostawca usług inwestycyjnych
  2.2 Zwróć wszystkie środki i instrumenty finansowe, które można przypisać klientom.
  Dlatego wszystkie pieniądze, które zainwestowałeś między datami 8 a 5, muszą Ci je zwrócić.
  ALE UWAŻAJ: Nie inwestuj od 1, ponieważ nadal są zawieszone, a moja rada jest taka, że ​​nie inwestują w te firmy, aby wszystkie pieniądze, które im dajesz, trafiają do RAJÓW PODATKOWYCH i nie robią nic, tylko proszą o pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Miguel, dziękuję za informacje, jeśli nie dadzą ci pieniędzy, możesz wypróbować naszą opcję.

   Zalecamy, aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Wielu klientów odzyskało swoje pieniądze. Warto spróbować, to nie boli.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.