✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze DAXIOMY

W tej sekcji przeanalizujemy brokera DAXIOMA (zwanego też daxioma.com), jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy naprawdę poleca się DAXIOMA do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy DAXIOMA. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: DK GROUP LTD, Clever Technologies Ltd. oraz DAXIOMA GRUPO SARTORIUS.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Estonii, Bułgarii, Austrii, Czechach oraz Saint Vincent i Grenadynach. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez DAXIOMA, zauważamy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Ekskluzywne i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt w wysokości 250 USD, wsparcie analityczne, kurs, seminarium internetowe, film wprowadzający.

Konto Srebrne: minimalny depozyt w wysokości 1.000 USD, wsparcie analityczne, kurs naukowy, seminarium internetowe, wideo wprowadzające, osobisty akompaniament przez 1 miesiąc.

Złote konto Gold: minimalna wpłata w wysokości 5.000 USD, wsparcie analityczne, kurs naukowy, seminarium internetowe, wideo wprowadzające, akompaniament osobisty, 1 sygnał dziennie, seminaria internetowe.

Konto Platynowe: minimalny depozyt w wysokości 20.000 5 USD, wsparcie analityczne, kurs szkoleniowy, webinarium, wideo wprowadzające, osobisty akompaniament, XNUMX sygnałów, webinaria, webinarium handlowe.

Ekskluzywne konto: minimalny depozyt w wysokości 50.000 5 $, wsparcie analityczne, kurs naukowy, webinarium, wideo wprowadzające, akompaniament osobisty, XNUMX sygnałów, webinaria, webinarium handlowe, bezpośrednia komunikacja z głównym analitykiem.

Konto VIP: minimalny depozyt w wysokości 500.000 5 $, wsparcie analityczne, kurs naukowy, webinarium, wideo wprowadzające, akompaniament osobisty, XNUMX sygnałów, webinaria, webinarium handlowe, bezpośrednia komunikacja z głównym analitykiem.

Rodzaje kont DAXIOMA
Rodzaje kont DAXIOMA

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że DAXIOMA oferuje: wierzymy, że jest to własna platforma Daxioma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które DAXIOMA udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna DAXIOMY
Witryna DAXIOMY

DAXIOMA zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie powyżej produktów, które oferuje DAXIOMA, niektóre wykresy na żywo, często zadawane pytania, kalkulatory handlowe, wiadomości o rynkach finansowych, kalendarz ekonomiczny, niektóre e-booki.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat DAXIOM |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: daxioma.com

Número de teléfono: +3726682741 i +3726682742

E-mail: [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Ocena włączona DAXIOM <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma DAXIOMA jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, nie jest jasne, gdzie ma swoją siedzibę, szukając opinii o DAXIOMA naprawdę nie mogliśmy znaleźć żadnych, co sprawia, że ​​myślimy, że to „nowy ”. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Uwaga: w marcu 2020 r. CNMV wydała ostrzeżenie przeciwko DAXIOMA

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o DAXIOMA? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «DAXIOMA: Ocena i komentarze»

 1. Lian odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Lian, dziękuję za napisanie o DAXIOMA. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *