Komentarze DAXIOMY

W tej sekcji przeanalizujemy brokera DAXIOMA (zwanego też daxioma.com), jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy naprawdę poleca się DAXIOMA do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy DAXIOMA. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: DK GROUP LTD, Clever Technologies Ltd. oraz DAXIOMA GRUPO SARTORIUS.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Estonii, Bułgarii, Austrii, Czechach oraz Saint Vincent i Grenadynach. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez DAXIOMA, zauważamy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Ekskluzywne i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt w wysokości 250 USD, wsparcie analityczne, kurs, seminarium internetowe, film wprowadzający.

Konto Srebrne: minimalny depozyt w wysokości 1.000 USD, wsparcie analityczne, kurs naukowy, seminarium internetowe, wideo wprowadzające, osobisty akompaniament przez 1 miesiąc.

Złote konto Gold: minimalna wpłata w wysokości 5.000 USD, wsparcie analityczne, kurs naukowy, seminarium internetowe, wideo wprowadzające, akompaniament osobisty, 1 sygnał dziennie, seminaria internetowe.

Konto Platynowe: minimalny depozyt w wysokości 20.000 5 USD, wsparcie analityczne, kurs szkoleniowy, webinarium, wideo wprowadzające, osobisty akompaniament, XNUMX sygnałów, webinaria, webinarium handlowe.

Ekskluzywne konto: minimalny depozyt w wysokości 50.000 5 $, wsparcie analityczne, kurs naukowy, webinarium, wideo wprowadzające, akompaniament osobisty, XNUMX sygnałów, webinaria, webinarium handlowe, bezpośrednia komunikacja z głównym analitykiem.

Konto VIP: minimalny depozyt w wysokości 500.000 5 $, wsparcie analityczne, kurs naukowy, webinarium, wideo wprowadzające, akompaniament osobisty, XNUMX sygnałów, webinaria, webinarium handlowe, bezpośrednia komunikacja z głównym analitykiem.

Rodzaje kont DAXIOMA
Rodzaje kont DAXIOMA

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że DAXIOMA oferuje: wierzymy, że jest to własna platforma Daxioma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które DAXIOMA udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna DAXIOMY
Witryna DAXIOMY

DAXIOMA zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie powyżej produktów, które oferuje DAXIOMA, niektóre wykresy na żywo, często zadawane pytania, kalkulatory handlowe, wiadomości o rynkach finansowych, kalendarz ekonomiczny, niektóre e-booki.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat DAXIOM |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: daxioma.com

Número de teléfono: +3726682741 i +3726682742

E-mail: [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona DAXIOM <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma DAXIOMA jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, nie jest jasne, gdzie ma swoją siedzibę, szukając opinii o DAXIOMA naprawdę nie mogliśmy znaleźć żadnych, co sprawia, że ​​myślimy, że to „nowy ”. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Uwaga: w marcu 2020 r. CNMV wydała ostrzeżenie przeciwko DAXIOMA

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o DAXIOMA? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *