Komentarze Dax100Fx

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Dax100Fx (zwanego też dax100fx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się Dax100Fx do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy Dax100Fx. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Należy wspomnieć, że strona Dax100Fx nie posiada hiszpańskiej wersji, choć ze względu na wiadomości od hiszpańskojęzycznych klientów, zdecydowaliśmy się również zrecenzować Dax100Fx.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Vaneda Partners LTD, Zeus Partnership OU i MasterPay LTD.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadynach oraz w Estonii. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Dax100Fx, zauważyliśmy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Czarne. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Podstawowy- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 250 USD, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, alerty cenowe.

Konto brązowe- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 1.000 USD, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, alerty cenowe, wstępna sesja ekspercka.

Konto Srebrne- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 5.000 USD, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, alerty cenowe, wstępna sesja ekspercka, premia do 24%.

Złote konto Gold- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 10.000 24 USD, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, alerty cenowe, wstępna sesja ekspercka, premia do 5%, prywatna sesja z analitykiem strategicznym, dwa webinaria na żywo .

Konto Platynowe- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 50.000 24 USD, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, alerty cenowe, wstępna sesja ekspercka, do 5% premii, prywatna sesja z analitykiem strategicznym, cztery seminaria internetowe na żywo .

Czarne konto- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 100.000 24 USD, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, alerty cenowe, wstępna sesja ekspercka, do 5% premii, prywatna sesja z analitykiem strategicznym, osiem seminariów internetowych na żywo, wyłączny dostęp do pozycji.

 

Rodzaje kont Dax100Fx
Rodzaje kont Dax100Fx

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które oferuje Dax100Fx to: platforma Dax100Fx.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Dax100Fx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Dax100Fx
Strona internetowa Dax100Fx

Dax100Fx zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, objaśnienia produktów finansowych oferowanych przez Dax100Fx, kalkulator tradera, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Dax100Fx |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: dax100fx.com

Número de teléfono: + 442078626469

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Dax100Fx <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Dax100Fx jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w bardzo niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat Dax100Fx tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. Wydaje się, że ma to związek z brokerami o bardzo złej reputacji, jak dzwonek na monety, Mój kapitał i 2 rynki.

 

Uwaga: w czerwcu 2020 lCONSOB (włoski regulator finansowy) dodał Dax100Fx do swojej czarnej listy nieautoryzowanych brokerów.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Dax100Fx? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *