W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Cryptocoin Exchange. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej pokażemy Ci podstawowe informacje o Giełdzie Cryptocoin i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWkrypto-moneta.global
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail-
📈 Plataformagiełda kryptowalut
📌 AdresDesconocido

⚠️ Cryptocoin Exchange nie wyświetla publicznie dokładnych informacji o firmie. Wszystko wskazuje na to, że używają fałszywych informacji. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Cryptocoin Exchange nie oferuje użytkownikom wielu kont.

Informacje w sieci

Strona Cryptocoin

Cryptocoin Exchange zapewnia podstawowe wyjaśnienie na temat oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, słowniczek, indeks aktywów, wykresy na żywo, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 49301238557

???? Końcowa wycena giełdy kryptowalut ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Cryptocoin Exchange.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa z nieznaną lokalizacją, nie będziesz miał ochrony prawnej na wypadek pokrzywdzenia, to znaczy nie będziesz mógł domagać się odszkodowania w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Giełdzie Cryptocoin:

dataAktualizacja wiadomości
Wrzesień 2022Skarga na Wymianę Cryptocoin z Regulator finansowy BaFin

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Giełdzie Cryptocoin? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Cryptocoin Exchange.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez giełdę kryptowalut

Jak zgłosić wymianę kryptowalut

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Cryptocoin Exchange?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Cryptocoin Exchange to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że wymiana kryptowalut to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o niemożności wycofania swojego kapitału, co dodało innym bardzo negatywnym cechom firmy.

Czy Cryptocoin Exchange jest godny zaufania?

Nie. Giełda kryptowalut nie jest niezawodna, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Cryptocoin Exchange?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Cryptocoin Exchange?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Cryptocoin Exchange to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Antonia Dohna odpowiedź

  Die BaFin hat diesen Broker na liście scharakterów gesetzt, es handel jest w Unternehmen, das darauf ausgerichtet ist, den Menschen Geld z stehlen, ffnen Sie Ihre Augen

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Antonia, dziękuję za komentowanie na Cryptocoin Exchange. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link BAFIN ). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   ----

   Witaj Antonia, danke für deinen Kommentar zu Cryptocoin Exchange. Dieser Broker ist ein Betrug. Vor ihnen hat die Bafin (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) bereits wegen Betrugs und Unregulierung gewarnt (Siehe BAFIN-Link ). Senden Sie ihnen kein Geld, sie wollen mit Lügen so viel Geld wie möglich bekommen, die Operationen sind nicht echt, sie bringen das Geld nicht auf den Markt, sie lassen es nur so aussehen und am Ende sagen sie Ihnen, dass Sierloren haben und sie halten jest.

   Wenn Sie Ihr Geld abheben möchten, verlangen sie mehr, um Steuern, Gebühren, Legalisierungen usw. zu zahlen. Tun Sie es nicht Es ist ein klares Zeichen dafür, dass sie Ihr Geld stehlen wollen und sie werden nichts zurückgeben, selbst wenn Sie bezahlen.

   Wenn Sie weitere Informationen über das Unternehmen haben, bitten wir Sie, diese mit uns zu teilen, insbesondere wenn es sich um Informationen handelt, von denen Sie glauben, dass sie anderen Menschen durch eine Investition in dieses Unternehmen hel.

   Haben Sie Namen von Beratern, Telefonnummern, E-Mail-Adressen, von denen sie Sie kontaktiert haben? Erinnern Sie sich, wie Sie überhaupt auf diesen Broker gestoßen sind?

   Um Ihr Geld zurückzuerhalten, versuchen Sie es in unserem CHAT oder in Form dieses Linki: HOLEN SIE IHR GELD EIN

   Grüße.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.