✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze CryptoBase

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CryptoBase (zwanego też CRYPTOBASE.LTD), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy CryptoBase naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na CryptoBase. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Szwajcarii, chociaż brakuje mu regulacji szwajcarskiego regulatora, co każe nam sądzić, że tak naprawdę nie ma siedziby w Szwajcarii. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CryptoBase, zauważyliśmy, że oferują 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platina i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 $, bonus do 25%, dostępne kursy edukacyjne, menedżer konta, kalendarz ekonomiczny, pierwsza wypłata bez prowizji.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy 1.000 $, bonus do 50%, dostępne kursy edukacyjne, osobisty menedżer konta, kalendarz ekonomiczny, pierwsza wypłata bez prowizji, filmy edukacyjne, handel bez ryzyka do 25% kwoty depozytu, bezpłatne webinaria, 1 miesiąc dostępu do alertów handlowych, wypłaty przez 48 godzin.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 75 $, bonus do 50%, dostępne kursy edukacyjne, osobisty menedżer konta, kalendarz ekonomiczny, pierwsza wypłata bez prowizji, filmy edukacyjne, handel bez ryzyka do 24% kwoty depozytu, bezpłatne webinaria, bez ograniczeń dostęp do alertów handlowych, XNUMX-godzinnych wypłat, codziennych analiz, przeglądów rynku, analizy fundamentalnej i technicznej.

Konto Platina: minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 100 $, bonus do 50%, dostępne kursy edukacyjne, osobisty menedżer konta, kalendarz ekonomiczny, pierwsza wypłata bez prowizji, filmy edukacyjne, handel bez ryzyka do 24% kwoty depozytu, bezpłatne webinaria, nieograniczony dostęp do alertów handlowych, wypłat w ciągu XNUMX godzin, codziennych analiz, przeglądów rynku, analizy fundamentalnej i technicznej, wypłat bez prowizji.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy 100.000 100 $, bonus do 24%, dostępne kursy edukacyjne, osobisty opiekun konta dostępny 7 godziny 50 dni w tygodniu, kalendarz ekonomiczny, pierwsza wypłata bez prowizji, filmy edukacyjne, handel bez ryzyka do 24% kwota depozytu, webinaria VIP, nieograniczony dostęp do alertów handlowych, wypłaty XNUMX-godzinne, codzienna analityka, przeglądy rynku, analiza fundamentalna i techniczna, wypłaty bez prowizji.

Rodzaje kont CryptoBase
Rodzaje kont CryptoBase

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje CryptoBase to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które CryptoBase udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa CryptoBase
Strona internetowa CryptoBase

CryptoBase zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, wyjaśnienie produktów finansowych, które oferuje CryptoBase, kilka wiadomości o interesujących wydarzeniach finansowych, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Kryptobaza |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: CRYPTOBase.LTD

Número de teléfono: +74-95-190-70-48 y +74-95-190-70-49

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Kryptobaza <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma CryptoBase jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie tak naprawdę ma bazę, szukając innych opinii o CryptoBase najczęściej znajdujemy negatywne recenzje, CNMV (hiszpański regulator) oznaczył CryptoBase jako chiringuito finansowe. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o CryptoBase? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «CryptoBase: ocena i komentarze»

 1. la odpowiedź

  Witam wszystkich przyjaciół, zostałem oszukany przez tego brokera kryptobaz, jeśli istnieje jakaś grupa wsparcia, która mogłaby podjąć działania przeciwko temu brokerowi, chciałbym być jego częścią. Ci złodzieje to nic innego jak grupa piratów zorganizowana do kradzieży. Nic więcej. ZŁODZIEJE ze wszystkimi literami, oto czym są.

  WŁAMANIE

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć La, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CryptoBase. Ten broker to prawdziwe oszustwo, nie płać im nic, ani grosza, stracisz WSZYSTKO, to wszystko kłamstwo, oszukują swoich klientów. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Co się dzieje, gdy próbujesz się z nimi skontaktować?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Wielu klientów uznało to za świetną pomoc!

   pozdrowienia

 2. Monica odpowiedź

  Dzień dobry wpłać dużą sumę pieniędzy w firmie Cryptobase, wszystko przez mojego Brokera Adama Sierrę i nawet od ponad trzech miesięcy nie jestem w stanie się z nimi porozumieć, ze względu na sytuację prezentowaną na całym świecie i w moim kraju pilnie wymagając moich pieniędzy, doceniam pomoc.

  Nie ma jak się z nimi porozumieć i obawiam się, że mnie oszukują, proszę o pomoc.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Monica, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CryptoBase. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Co się dzieje, gdy próbujesz się z nimi skontaktować?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *