W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w CRYPTOAMERITRADE. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Wam podstawowe informacje na temat CRYPTOAMERITRADE i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWcryptoameritrade.net
🏠 spółka*nieznany
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresNr 1 Aso Beach, Kalifornia, USA. LA 565

⚠️ CRYPTOAMERITRADE nie wspomina, kto jest jej właścicielem, firma znajduje się w Stanach Zjednoczonych, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w niewiarygodnym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont, które oferuje CRYPTOAMERITRADE, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 4 różne typy kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Mini$0
Srebrny$0
Złoto$0
Platyna$0

Informacje w sieci

Strona internetowa CRYPTOAMERITRADE

CRYPTOAMERITRADE zapewnia podstawowe wyjaśnienie na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości rynkowych i analiz, kalendarza ekonomicznego, kalkulatora aktywów, filmów informacyjnych, osobistych doświadczeń, wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 17657343729

???? Ostateczna wycena CRYPTOAMERITRADE ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ W KRYPTOAMERITRADE.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o CRYPTOAMERITRADE:

data Aktualizacja wiadomości
październik 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów CRYPTOAMERITRADE, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o CRYPTOAMERITRADE? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z CRYPTOAMERITRADE.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez CRYPTOAMERITRADE

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić CRYPTOAMERITRADE

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić CRYPTOAMERITRADE?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy CRYPTOAMERITRADE to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że CRYPTOAMERITRADE to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy CRYPTOAMERITRADE jest niezawodny?

Nie. CRYPTOAMERITRADE nie jest niezawodna, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z CRYPTOAMERITRADE?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla CRYPTOAMERITRADE?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy CRYPTOAMERITRADE to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Alfonso Ramirez odpowiedź

  Pozdrowienia z Kolumbii; We wrześniu 2022 zainwestowałem w Exper-FXM; https://expert-fxm.com/login. Żądają ogromnych kwot prowizji za wycofanie rzekomych wygranych. Chciałbym wiedzieć, czy jest to SCAM Brokers, z mojej perspektywy, ponieważ nie odpowiadają na wiadomości w udostępnionych kanałach. Czy można coś zrobić, aby odzyskać inwestycję? – Istnieją dwie inne bardzo podejrzane platformy, które chciałbym, abyście przejrzeli, aby poznać ich legalność: https ://cryptoameritrade .net/ , https ://securestockoption .com/ Dziękuję bardzo.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Alfonso, dziękuję za pisanie o CRYPTOAMERITRADE. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.