Komentarze na cripneteasy.com

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy cripneteasy.com (zwany także imieniem: cripneteasy.com), jest pośrednikiem Forex i CFD. Czy Crypteasy.com jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o cripneteasy.com ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy crypneteasy.com ⚠️ jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

cripneteasy.com wspomina o byciu częścią: Firma Rogers EOOD.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Bułgaria według strony internetowej, ale nie ma ważnych informacji na potwierdzenie tego, Wierzymy, że to jest fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że cripneteasy.com nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: cripneteasy.com jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje cripneteasy.com, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 6 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy € 300, narzędzia do handlu.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy € 10.000, narzędzia do handlu, wiadomości i analizy kont.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy € 25.000, narzędzia do handlu, wiadomości i analiza kont, spready.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy € 50.000, narzędzia handlowe, wiadomości i analizy dotyczące kont, zaawansowane narzędzia handlowe, bezpłatne ulgi podatkowe, osobisty menedżer konta, całodobowa pomoc techniczna.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy € 100.000, narzędzia handlowe, wiadomości i analizy kont, zaawansowane narzędzia handlowe, bezpłatne ulgi podatkowe, osobisty menedżer konta, całodobowa pomoc techniczna i sygnały transakcyjne SMS.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy € 100.000, narzędzia handlowe, wiadomości i analizy kont, zaawansowane narzędzia handlowe, bezpłatne ulgi podatkowe, osobisty menedżer konta, całodobowa pomoc techniczna i sygnały transakcyjne SMS, webinaria i seminaria bez prowizji.

Rodzaje kont Crypteeasy.com
Rodzaje kont Crypteeasy.com

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje cripneteasy.com to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który cripneteasy.com udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona Crypteeasy.com
Strona Crypteeasy.com

cripneteasy.com zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, często zadawane pytania, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na cripneteasy.com

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: cripneteasy.com

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego zrobiliśmy recenzję na cripneteasy.com. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na cripneteasy.com

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy uważamy, że firma cripneteasy.com jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌

⛔ Uwaga ⛔: w październiku 2021 FCA dodała do Coinnery do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z października 2021 r. ⚠️


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o cripneteasy.com? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

6 komentarze do «cripneteasy.com: ocena i komentarze»

 1. Petra odpowiedź

  Hallo alle miteinander. Ich habe nach einer Möglichkeit gesucht um meine kleine Pension aufzubessern. Im Internet fand ich einen Beitrag über Broker wo halt der eine oder andere Promi empfohlen hat. Dann habe ich mich angemeldet und wollte selbst probieren.Das war Ende Oktober 2021. Da wurde ich sofort angerufen und es war ein netter Mann (Roberto) der mir alles erklären wollte. Istnieje 250 euro inwestorów. Er würde dies vermehren. Ich sollte nur beobachten był sich tut. Nach einer Woche wurden aus meinen 250 dann 300 Euro. Schön dachte ich. Er rief mich an und sagte diesen Betrag würde ich monatlich bekommen, sollte allerdings etwas mehr Geld dazu tun. Nun stehen auf diesem Crypneteasy-Konto 2631 Euro und es tut sich nichts mehr. Meine Anträge auf Auszahlung werden ignoriert. To tut sich nichts. Telefonnummer gibt to keine. Der nette Roberto hatte eine deutsche Handynummer, doch diese existiert nicht.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Petra, dziękuję za komentowanie na cripneteasy .com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 2. doncho odpowiedź

  Całkowite oszustwo nie pada dałem się ponieść znajomemu, który był na haczykach, którymi mnie oszukali 3000 € nie przynoszę

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Doncho, dziękuję za komentowanie na cripneteasy .com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Aleix Cabello, dziękuję za komentowanie na cripneteasy.com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *