Rynek kryptowalut rośnie skokowo, a nowe fakty i funkcje dotyczące tej ekscytującej cyfrowej waluty są odkrywane każdego dnia. Jedną z walut, która zyskuje na popularności jest Ethereum, które przedstawiane jest jako bardzo silna alternatywa na rynku kryptowalut.

Aby wiedzieć ✅ jak kupić Ethereum, jego działanie musi być zrozumiane i wszystkie zalety jakie ma do zaoferowania, można go kupić na wiele sposobów i wszystkie są polecane, to tylko kwestia wyboru przez użytkownika tego, który najlepiej odpowiada jego potrzebom.

Co to jest Ethereum?

Ethereum to zdecentralizowany system (istotna cecha kryptowalut), oznacza to, że nie jest kontrolowany przez podmiot zarządzający. Zdecydowana większość firm, usług internetowych i firm opiera się na scentralizowanym systemie zarządzania.

Takie podejście jest stosowane od setek lat i chociaż historia wielokrotnie okazała się błędna, jego stosowanie jest nadal konieczne, gdy nie ma zaufania między zaangażowanymi stronami.

W scentralizowanym systemie aplikacje i serwery online są bardzo podatne między innymi na ataki hakerów i przerwy w dostawie prądu.

Od ✅ Ethereum działa w sposób zdecentralizowany, jest całkowicie niezależny i nikt nie jest pod jego kontrolą. Nie ma centralnego punktu awarii, ponieważ tysiące wolontariuszy na całym świecie uruchamia go ze swoich komputerów, więc nigdy nie można go odłączyć.

Dane osobowe użytkowników pozostają na ich komputerach, a treściami zarządzają ich twórcy bez konieczności przestrzegania zasad dyktowanych przez usługi hostingowe, takie jak YouTube i App Store.

Jak kupić Ethereum
Jak kupić Ethereum

Ethereum opiera się na tej samej lub bardzo podobnej technologii co Bitcoin i zdołało znacznie rozszerzyć swoje możliwości. Stał się całą siecią, która ma własny system płatności, przeglądarkę internetową, a nawet język kodowania, który pozwala użytkownikom tworzyć zdecentralizowane aplikacje na Ethereum Blockchain.

Jak kupić Ethereum?

📌 Kryptowaluta Ethereum nazywa się Ether (ETH), chociaż wiele witryn w Internecie używa obu terminów. Aby kupić Ethereum, można podążać trzema ścieżkami zakupu:

⦁ Przez portfel
⦁ Przez brokerów
⦁ Wydobycie eterów

Są to najczęstsze sposoby kupowania tej waluty, osoba musi wybrać tę, którą najbardziej lubi i z którą czuje się najbardziej komfortowo. ten Cena ethereum, jest zwykle tym, który wyznacza rynek, który każdego dnia nieco się zmienia. Poniżej szczegółowo opiszemy niektóre cechy każdej metody zakupu Ethereum.

Przez portfel 💳 - giełda kryptowalut

Najpopularniejszym i prawdopodobnie najwygodniejszym sposobem zakupu Etheru jest robienie tego na giełdach kryptowalut.

Użytkownik musi znaleźć stronę wymiany, która zajmuje się Ether, działającą w jurysdykcji użytkownika, a następnie otworzyć na niej konto. Aby kupić walutę, możesz skorzystać z konta bankowego, przelewu bankowego, karty bankowej, a nawet ✅ kup Ethereum za pomocą PayPal.

Są one przechowywane w portfelu, który może zapewnić sama giełda lub inne wyspecjalizowane serwisy. Wiele giełd ma Kalkulatory Ethereum do przeliczania walut. Aby otworzyć konto na giełdzie, należy wykonać następujące kroki:

Przykład zakupu Ethereum
Przykład zakupu Ethereum z Coinbase
  • Na stronie głównej dane osobowe, które są wymagane, jak zwykle imię, nazwisko, adres e-mail i hasło, które wybiera użytkownik.
  • Następnie należy zaakceptować, aby poświadczyć, że użytkownik jest pełnoletni i akceptuje umowę użytkownika oraz Politykę prywatności.
  • W podanym e-mailu zostanie wysłany link do weryfikacji osoby, która utworzyła konto. Klikając w link, użytkownik zostanie ponownie przekierowany na stronę.
  • Prawdopodobnie zostaniesz poproszony o selfie użytkownika, zdjęcie dokumentu, a nawet potwierdzenie adresu.
  • Następnie następuje weryfikacja numeru telefonu użytkownika. Ten system zabezpieczeń nazywa się weryfikacją dwuetapową, która weryfikuje hasło do konta i kod zabezpieczający wysłany na telefon komórkowy użytkownika.
  • Na stronie umieszcza się kraj pochodzenia użytkownika oraz numer telefonu. Natychmiast nadejdzie wiadomość z kodem, należy go umieścić na stronie, aby połączyć telefon.
  • Wypełniając to, konto zostanie już utworzone. W zależności od wybranej wymiany, te kroki mogą ulec zmianie.

Wiele portfeli to giełdy lub giełdy w tym samym czasie, co oznacza, że ​​możesz sprzedawać i kupować kryptowaluty. Inne portfele współpracują z giełdami, aby kupować etery bezpośrednio na koncie i bez konieczności rejestracji na giełdzie, niektóre z najpopularniejszych to Blockchain i Coinbase.

Za pośrednictwem brokerów internetowych 💰

Jeśli naprawdę chcesz zainwestować w Ethereum i zyskać, wykorzystując zmienność jego ceny, istnieje znacznie łatwiejszy i szybszy sposób na zakup Ethereum, za pośrednictwem brokera internetowego.

Za pośrednictwem internetowego brokera CFD nie ma potrzeby nabywania własności eterów, są one przedmiotem obrotu po cenie waluty, a korzyści są uzyskiwane wraz ze wzrostem lub spadkiem jej ceny. Wszystko to dzięki szybkim operacjom kupna i sprzedaży za pomocą jednego kliknięcia z platformy inwestycyjnej brokera.

📌Bardzo ważne jest, aby wybrać dobrego brokera, brokera, który jest regulowany i autoryzowany przez międzynarodowe organy nadzoru i regulatorów, który przestrzega aktualnych przepisów regulujących rynki finansowe. 📌

⛏️ Wydobycie eterów 🔨 

Wydobycie Ethereum polega na umieszczeniu komputerów w celu uruchomienia programu, który rozwiązuje złożone problemy matematyczne, i każdy użytkownik, który rozwiąże te problemy, otrzymuje za to wynagrodzenie. Zapłaciłem za pomocą Ethereum. To w zasadzie kopanie kryptowalut.

Nie jest to rzecz łatwa, bo wymaga sporych zasobów, dużej ilości czasu i komputerów – komputerów o naprawdę dużej mocy obliczeniowej. Górnicy otrzymują płatności w zamian za dostarczenie rozwiązań wykorzystujących technologię Blockchain, ten sam proces, który jest używany przy kopaniu bitcoinów.

Górnicy są odpowiedzialni za utrzymanie bezpieczeństwa i stabilności sieci Ethereum, wypuszczanie nowego ETH i weryfikację każdej transakcji dokonanej przez użytkowników, zostaną one włączone do Blockchain.

Moneta ETH wykorzystuje algorytm o nazwie Ethash, który gwarantuje aktualizację zbioru danych za każdym razem, gdy zostanie osiągnięte 30000 XNUMX bloków kodu, więc górnik musi postarać się odczytać dane, wydobywając etery za pomocą GPU z komputerów stacjonarnych.

 

📌 Masz wątpliwości lub pytania dotyczące zakupu Ethereum? Chcesz dodać coś do naszego artykułu? Zostaw nam komentarz. 📌

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *