Komentarze na temat Coin2fx

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera Coin2fx (zwanego również coin2fx.com), jest brokerem CFD i Forex. Czy Coin2fx naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Coin2fx. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: SMART TRADE AND INVESTMENT LTD.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Wielkiej Brytanii, ale uważamy, że nie ma tam siedziby, ponieważ nie możemy znaleźć przepisów brytyjskich, które muszą mieć, jeśli faktycznie mają tam siedzibę. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Coin2fx, zauważyliśmy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Diamentowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: starszy doradca klienta, kursy online, recenzje rynku, rekomendacje, całodobowe wsparcie.

Złote konto Gold: starszy konsultant ds. kont, kursy online, cotygodniowe przeglądy rynku, rekomendacje, całodobowe wsparcie, webinaria.

Konto Platynowe- Konsultant konta eksperta, biblioteka wideo, kursy online, codzienne przeglądy rynku, rekomendacje, całodobowe wsparcie, seminaria internetowe, wyższa dźwignia, handel bez ryzyka.

Konto diamentowe: konsultant konta VIP, biblioteka wideo, wydarzenia VIP, kursy online, codzienne przeglądy rynku, rekomendacje, całodobowe wsparcie, webinaria, wyższa dźwignia, handel bez ryzyka, ekskluzywne strategie, ekskluzywne sygnały transakcyjne, całodobowe centrum edukacyjne .

Rodzaje kont Coin2fx
Rodzaje kont Coin2fx

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że Coin2fx oferuje: własna platforma Coin2fx.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Coin2fx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona Coin2fx
Strona Coin2fx

Coin2fx zapewnia następującą pomoc lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycji, niektóre artykuły edukacyjne, słowniczek, kalendarz ekonomiczny, wiadomości o rynkach, tak naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Coin2fx |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: coin2fx.com

Número de teléfono: + 44 203 7694030

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Coin2fx <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Coin2fx jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma swoją siedzibę, szukając opinii o Coin2fx, znajdujemy głównie negatywne recenzje. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Uwaga: w maju 2020 r. CNMV wydał ostrzeżenie przeciwko Coin2fx

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Coin2fx? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *