Komentarze na temat Codigo Trading

W tej sekcji Przeanalizujemy kod handlowy brokera (zwany również codigotrading.com), jest brokerem kursów o inwestycjach. Czy naprawdę zaleca się Code Trading, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Kodeksie handlowym ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy handel kodem ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: David Potau Plana.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Hiszpanii. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Code Trading, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Darmowy kurs, kod Pro, kod elitarny i kod VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Darmowy kurs: 30 lekcji w formacie wideo, tekstowym i graficznym pogrupowanych w 5 modułów.

Kod Pro: wirtualne klasy (1 miesiąc), kanał i grupa Telegram (1 rok), ekskluzywne filmy (1 rok), strategia handlowa (1 rok), narzędzia (1 rok), menedżer zamówień (1 rok). Koszt: Euro 390.

Elitarny kod: wirtualne klasy (3 miesiące), kanał i grupa Telegram (2 lata), ekskluzywne filmy (2 lata), strategia handlowa (2 lata), narzędzia (2 lata), menedżer zamówień (2 lata), spersonalizowane korepetycje (6 miesięcy) . Koszt: Euro 890.

Kod VIP: wirtualne klasy (6 miesięcy), kanał i grupa Telegram (2 lata), ekskluzywne filmy (2 lata), strategia handlowa (2 lata), narzędzia (2 lata), menedżer zamówień (2 lata), spersonalizowane korepetycje (1 rok), indywidualne wirtualne sale lekcyjne (6 miesięcy). Koszt: Euro 1790.

 

Rodzaje kont Codigo Trading
Kod Rodzaje kont handlowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Code Trading to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Code Trading udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna handlowa Codigo
Strona internetowa z kodem handlowym

Code Trading zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tylko kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Kod handlowy |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: codetrading.com

Número de teléfono: +34 603032135 (Whatsapp)

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Code Tradingu. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Kod handlowy <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Code Trading jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, te kursy na ogół działają z niebezpiecznymi brokerami, szukając opinii na temat Trading Code znajdujemy komentarze od osób, które zostały oszukane. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Code Tradingu? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *