Broker Bux

Informacje zwrotne od tradera CMS!

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera CMS Trader (należącego do Safe Side Trading Limited). Czy CMS Trader jest naprawdę niezawodny, jeśli ktoś zainwestuje swoje pieniądze?

CMS Trader to Broker Forex i CFD i biura centralne (zwane również centralą) w Singapurze, choć ma też biura w Anglii, Hiszpanii i Australii.

Ten broker „otworzył swoje podwoje w 2013 roku. Broker znajduje się regulowane przez VFSC (organ regulacyjny Vanuatu) oraz przez SVGFSA (regulator Saint Vincent i Grenadyn).

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Teraz przejdziemy do analizy różne rodzaje kont dostarczone przez brokera. W tym przypadku nie znajdziemy 3 różnych typów kont.

Pierwszym rodzajem konta jest MinikontoNiektóre z funkcji to: minimalny depozyt początkowy 500 USD, dźwignia do 1:200, natychmiastowe stanowisko transakcyjne, usługa dziennego sygnału, stały spread i minimalny wolumen transakcji 0.10.

Po nim następuje Konto srebrneNiektóre funkcje to: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 1 $, dźwignia do 400: 0.10, samouczki wideo, codzienna obsługa sygnału, stały spread i minimalny wolumen transakcji XNUMX.

Ostatnim typem konta jest Złote konto GoldNiektóre z funkcji to: minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 1 $, dźwignia do 400: 0.10, samouczki wideo, codzienna obsługa sygnału, stały lub zmienny spread oraz minimalny wolumen transakcji XNUMX.

Poniżej zostawiamy więcej informacji na temat rodzajów kont na wypadek, gdybyś chciał bardziej szczegółowo opisać:

Rodzaje kont CMS Trader
Rodzaje rachunków oferowane przez CMS Trader

 

Należy zauważyć, że platformy oferowane przez brokera to w tym przypadku Sirix i webtrader, a nie zwykły MetaTrader 4. Teraz tak, przeanalizujemy witrynę brokera w poszukiwaniu różnych zasobów i pomocy dla tradera.

Witryna CMSTrader
Witryna CMSTrader

Niektóre z zasobów udostępnianych przez brokera to: wyjaśnienie różnych koncepcji handlowych, ebook, samouczki wideo, seminaria, blog (choć jest w języku angielskim), wiadomości ze świata finansów, narzędzia takie jak kalkulator pipsów, a także słowniczek ( chociaż można je znaleźć w języku angielskim), kalendarz ekonomiczny, między innymi. Należy zauważyć, że w tym aspekcie broker jest bardzo kompletny.

Ostrzeżenie FCA

Ostrzeżenie FCA przed CMS Trader
Ostrzeżenie FCA przed CMS Trader

FCA (UK Financial Regulator) wydał ostrzeżenie przeciwko CMS Trader, możesz je przeczytać tutaj> https://www.fca.org.uk/news/warnings/cms-trader.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o CMS Trader

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.cmstrader.com/pl/

Número de teléfono: + 44-2038687252, + 61-283173658, + 46-842002857 lub + 34-910479735

E-mail: [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją broker CMS Trader jest niezawodny, ale trzeba o niego dbać, ponieważ czytaliśmy różne komentarze i opinie w internecie, w których wspominają o problemach z wycofaniem kapitału.

 

Aktualizacja z października 2017 r.: Ze względu na liczne komentarze otrzymane od klientów CMS Trader uważamy, że CMS Trader nie jest godny zaufania.

 

Aktualizacja z listopada 2017 r.: Niedawno zauważyliśmy, że FCA (regulator Wielkiej Brytanii) wydał ostrzeżenie przeciwko CMS Trader.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Zapraszamy do współpracy i głosowania, można również zostawić komentarz na naszej stronie.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

 

Co sądzisz o CMS Trader? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Przeprowadzamy głosowanie na najlepszego brokera - Tutaj możesz głosować i zobaczyć wyniki


Broker Bux

Reklamuj się z nami

51 komentarze do «CMS Trader: Ocena i komentarze»

 1. Tamara odpowiedź

  Cześć wszystkim, w końcu wypróbowałem usługi mychargeback, aby sprawdzić, czy mogę odzyskać pieniądze i na szczęście poszło mi dobrze. Cóż, okazało się, że odzyskałem pieniądze. Przynajmniej w moim przypadku mogłem. Dziękuję i błogosławieństwo wszystkim.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Tamara, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. jose odpowiedź

  Zostałem oszukany przez człowieka, który twierdzi, że jest brokerem cmstrader o imieniu EDUARDO CARRERAS.
  Straciłem 500 euro w godzinach i że wiadomość, która była bardzo jasna nawet dla mnie, że nie mam pojęcia o działaniu, a także, że jest to kłamstwo, że operacje są chronione, jeśli to broker działa, to jest farsa.
  Co jest jasne, tutaj nigdy nie zarobisz pieniędzy, a jeśli je wygrasz, poczekaj siedząc, aby je odebrać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z CMS Trader, jak zobaczysz, oceniliśmy go negatywnie, pamiętasz, jak przyszedłeś, aby ich znaleźć?

   pozdrowienia

 3. amy odpowiedź

  Od wielu tygodni próbuję porozmawiać z moim brokerem, pewną Sarą James, i nie ma mowy. CHCĘ WYPŁACIĆ MOJE PIENIĄDZE; Bardzo się spieszę teraz bez pracy iz dzieckiem i potrzebuję tych pieniędzy. Czy ktoś może mi pomóc, jak to wyciągnąć? Dziękuję Ci

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Amy, zobaczmy, czy ktoś może ci odpowiedzieć na coś pożytecznego, zalecamy również przeczytanie reszty komentarzy i doświadczeń w tym samym dziale, pozdrowienie.

 4. Luis Oswaldo Rojas Mora odpowiedź

  Witam, byłem z innym brokerem i zadzwonili do mnie, aby tu przyjechać, ale widząc tak wiele nikczemnych komentarzy, dużo myślę, aby to zrobić, ponieważ skąd pochodzę straciłem dużo pieniędzy i aby kontynuować w ten sam sposób, jest ich mnóstwo czasu

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, rzeczywiście nie zalecamy inwestowania w CMS Trader, czy możesz wymienić nam wymienianego brokera, u którego wcześniej straciłeś pieniądze?

   Pozdrowienia.

 5. DAVID SANCHEZ odpowiedź

  Cześć, jestem David Sanchez, nazywam się tak samo jak oszust CMS, też mnie oszukał, straciłem połowę oszczędności, nawet kazał mi iść i poprosić o pożyczkę z banku, mniej źle mnie ostrzegli z platformy, której dotyczy CMS, inaczej straciłbym wszystko

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć David, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoją opinią, pozdrawiam.

 6. KARINA odpowiedź

  Ten broker to totalne oszustwo, ten pan David Sanchez to prawdziwy oszust, firma na to pozwala i wie, że to musi być jego praca, TOTAL SCAM

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carina, bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią na temat brokera, czy mogłabyś poszerzyć nieco więcej informacji na temat swoich doświadczeń z CMS Trader? Wszystkiego najlepszego

 7. SERGIO KUBAS odpowiedź

  Witam wszystkich kolegów, pamiętajcie, że dzisiaj zadzwonili do mnie z CMSTRADER, a konkretnie do pana Davida, powiedział mi, żebym poszukał czegoś innego jako hobby, dzięki polecanym brokerom za możliwość umieszczania PRAWDZIWYCH komentarzy (ja mają dowody) na człowieka, który pisze powyżej, który nazywa siebie Jorge ONI SĄ SAMI !!! TITLE: prowadzenie międzynarodowego oszustwa: NIE ZAPOMNIJ O TYM i komunikuj na wszystkich poziomach kradzież, której dokonuje „CMS TRADER”, Dziękuję.
  627445566

 8. Jorge odpowiedź

  Teraz wystarczy zadzwonić po straż pożarną, zakonnice i duchowieństwo... jak kupię kupon i nie dotknie mnie, nie zrobię tego hałasu, jeśli operuję swoim kontem i wszystko stracę, to na dodatek że nie odbieram utraconych pieniędzy.

  Zrób tak jak ja, że ​​działają jak ja, zarobisz, możesz tak jak ja zarabiam pieniądze kiedy chcę i bez problemu, ale jeśli to zrobisz i przegrasz, to nie roszcz sobie.

 9. SERGIO KUBAS odpowiedź

  UWAGA !!! UWAGA !!! Policji, rządowi, skarbowi i Interpolowi musisz zakomunikować: WYKONANIE OSZUSTU NA CAŁYM ŚWIECIE.
  Nie dałem się oszukać, ZOSTAŁEM SKRADZIONY !!! , ZOSTAŁA OSZUKANA, 05 ukradli moje hasło i wszystkie pieniądze, mam dowód, dzwonię od kilku miesięcy, żeby odzyskać pieniądze, w końcu miałeś rację (POLECANY BROKER) DOŁĄCZ DO MNIE I POZWÓL NAM UJAWNIĆ TO NA WSZYSTKICH POZIOMACH. Jeśli chcesz zagłębić się w historię, zadzwoń do mnie pod numer 06, PARADISE PAPER's? Nic w porównaniu z tym. Więcej informacji zadzwoń do mnie. Przyjmuję wywiad z dowolnego medium, czy to GAZETY, telewizji, badacza wiadomości, magazynów brokerskich itp. itp. DAVID SÁNCHEZ (partner?) Skręciłeś do dna.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Sergio, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem, pozdrawiam.

 10. DAVID odpowiedź

  Zweryfikowaliśmy adresy eCMS i są to tylko skrzynki pocztowe, uważaj z nimi im dalej tym lepiej

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć David, bardzo dziękuję za udostępnienie nam tych informacji, pozdrawiam.

 11. DIEGO odpowiedź

  Dla wszystkich dotkniętych cmstraderem i oczywiście Davidem Sanchezem, możesz skontaktować się ze mną przez e-mail, aby dołączyć do naszej platformy przeciwko CMS,[email chroniony]

 12. DIEGO odpowiedź

  Bardzo dziwne, że nigdy nie piszą dobrze o tym brokerze lub czymkolwiek i po prostu piszą źle, obrońcy wychodzą hahaha i David David

 13. CARMEN odpowiedź

  Dzień dobry, ja niestety też zakochałem się z Davidem Sanchezem i sprawił, że straciłem wszystkie moje oszczędności, zawsze prosił mnie o coraz więcej pieniędzy i z dnia na dzień, gdy nie miałem więcej, straciłem wszystko

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carmen, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoją opinią, jeśli to możliwe, czy mogłabyś ją rozwinąć bardziej szczegółowo? Wszystkiego najlepszego

 14. KARINA odpowiedź

  Prawdą jest, że David Sanchez był też moim managerem i sprawił, że straciłem wszystko, to samo stało się z moim przyjacielem, który z nimi pracował, przestali dawać pieniądze na sprowadzanie klientów, miał nawet wiele problemów, ponieważ David Sanchez był żonaty z siostrą z tego, że zajmuje się marketingiem i afiliacjami oraz historią rogów na platformie, płacimy wszystkim klientom, prawda to skandal i wstyd

 15. CARLOS odpowiedź

  Ten pośrednik to oszustwo, David Sanchez jest najgorszy ze wszystkich, poproszą tylko o pieniądze i nie będą mogli się wypłacić, uważaj, że wszystko stracą

 16. Luisa carvajal odpowiedź

  Współpracuję z nimi od ponad roku, jestem z nich bardzo zadowolona, ​​co miesiąc dobrze zarabiam. Myślę, że David Sanchez jest prawdziwym maklerem giełdowym, który naprawdę działa w interesie swoich klientów, dlatego czyni go sławnym i wszyscy chcą z nim pracować. On sam wysłał mi kartę przedpłaconą Mastercard cmstrader, dzięki której otrzymuję pieniądze w ciągu kilku minut lub godzin. Szczerze mówiąc nie wiem jakie bzdury piszą, Davida już dobrze znam i jest osobą godną zaufania, to na pewno. To moja osobista opinia, cmstrader jest bezpiecznym i godnym zaufania brokerem, który pomaga swoim klientom zarabiać pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Luiso, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi komentarzami, pozdrawiam.

 17. Ruben odpowiedź

  To, co odłożyłem, kazało mi umieścić ten, który wciągnął mnie do cms tradera, jest oburzony.

 18. Ruben odpowiedź

  Dzień dobry, nazywam się Txema i jestem partnerem afiliacyjnym tradera CMS, jestem również administratorem loterii i zakładów państwowych, klient mi to powiedział i chcę napisać swoje wnioski do ataków na firmę brokerską, wszystko jest niepewne, poza byciem partnerem jestem klientem i wszystko działa doskonale, nikomu nie odmawia się wypłaty pieniędzy, byłoby dobrze!Ja jako partner 15 dnia każdego miesiąca likwidują prowizje, ponieważ muszą policz je, a operacje analityka, który bierze pod uwagę moje konto, nie mogą być lepsze.
  Być może stąd tyle wrogości, że działają dobrze, że znakomicie zarządzają firmą od 2013 roku, myślę, że reszta jest zbędna.
  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ruben, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z CMS Trader, pozdrawiam.

 19. Ruben odpowiedź

  Każdy bank komercyjny oferuje Ci swoje produkty finansowe nie tylko raz, ale zawsze jest zainteresowany umieszczeniem Twoich pieniędzy w swoim banku, z drugiej strony każdy, i mówię wszystko, ponieważ byłem u kilku brokerów, którzy mówią Ci co dwa po trzech, że wciąż wkładasz Podczas gdy oni zarabiają pieniądze, jest to częścią twoich celów, podczas gdy ty tuczysz zyski klientów.
  Te nikczemne komentarze nie mają sensu, jestem w cms trader i zarabiają mi pieniądze, kiedy każą mi wpłacić więcej, mówię im, że teraz nie mam i kropka i nadal wygrywają.
  Dostaję pieniądze kiedy chcę, ale jak firma może istnieć od 2013 roku i nie płacić nikomu ani grosza ??? jak ??, no cóż, każdy, kto robi to, co chce, jestem z nich bardzo zadowolony.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ruben, bardzo dziękuję za opinię, chociaż należy zauważyć, że znaleźliśmy wiele komentarzy od klientów, którzy wspominają, że nie mogli wypłacić swoich pieniędzy, pozdrawiam.

 20. JEZUS odpowiedź

  Po obejrzeniu komentarzy zapraszam do wycofania swojego kapitału i żebyście zobaczyli jak nie są to czysta pszenica, adresy jakie mają na swojej stronie są fałszywe, ten w Madrycie został zabrany po sprawdzeniu, zapraszam nawet do sprawdź, jaka jest sieć, jeśli jesteś zarejestrowany w CMS, użyj klucza i hasła, aby uzyskać dostęp do LVERATE – TRADE12–12TRADE – wszystkie są połączone, David Sanchez jest najgorszym oszustem, poprosi Cię tylko o pieniądze i więcej pieniędzy , on przyśle ci osę każdego ranka, dzień dobry partnerze zamierzamy zarabiać, są inne platformy nie trać czasu i pieniędzy na CMS jest już wiele przypadków oszustwa

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem, rozumiemy, że byłeś klientem CMS Trader, prawda? Czy możesz opowiedzieć nam trochę więcej o swoich doświadczeniach z brokerem? Wszystkiego najlepszego

 21. Alberto odpowiedź

  Moje doświadczenie z cms traderem było na właściwym czasie… polecił mi go znajomy iw ciągu tych 6 miesięcy muszę powiedzieć, że moje pieniądze wzrosły zgodnie z obietnicą.
  Wyobrażam sobie, że gdy firma ma wielu klientów, nie da się osiągnąć doskonałości, a tym bardziej na tak zmiennym rynku z tak wieloma wariantami… Prawdą jest też, że w Internecie jest wiele trolli z zamiarem zmiażdżenia, albo nudy lub bezpośrednio dlatego, że są w tym zainteresowani komercyjnie.
  Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alberto, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoją opinią z CMS Trader, pozdrawiam.

 22. Fernando odpowiedź

  Dzień dobry jestem oszołomiony wystawionymi tu kilkoma komentarzami, takimi, że nawet nie wiem, czy są dwie firmy o nazwie CMS Trader, bo z tą, w której jestem, nie dzieje się nic, o czym tutaj mowa. Byłem w innych "brokerach" i musiałem chodzić z ogonem między nogami, jedni po to, a inni po drugie, aż doradzili mi tę firmę, zarobili mi pieniądze, jakich nigdy nie widziałem, wyznaczony analityk i sygnały Są nadzwyczajnej jakości, należy wziąć pod uwagę relację analityk / klient, ponieważ u innych brokerów prawie nie istnieje, wypłaciłem pieniądze bez problemów, a nawet zaproponowali mi pracę jako oficjalny partner CMSTRADER partner i ja go uśredniam.

 23. Didach odpowiedź

  Dzień dobry, wydaje mi się to niewiarygodne, muszą być wskazani platformą lub brokerem takim jak ta, gdzie adresy są fałszywe, nie mają żadnego rodzaju regulacji, oszukują ludzi, gdy nie mogą już zdobyć więcej pieniędzy, a przede wszystkim to człowiek za nazwanie go w jakiś sposób David Sanchez (jeśli tak ma na imię), bez totalnego przekrętu proszę przynajmniej tak powiedzieć, bo ludziom można ufać, byłem ich klientem i nawet z nimi pracowałem, są biali Oszuści w rękawiczkach nie wkładają euro

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj DIDAC, bardzo dziękuję za komentarz, przystąpiliśmy do aktualizacji recenzji, ze względu na liczbę komentarzy z negatywnymi doświadczeniami i różne e-maile otrzymane od klientów CMS Trader, pozdrowienia.

 24. Diego odpowiedź

  David Sanchez zrobi im jak każdy inny, osądzi każdego ranka, że ​​taki partner ma sprzedać historię mentora, co też jest kłamstwem, będzie prosić ich o pieniądze ciągle, podrzędnym zadaniem jest zdobywanie pieniędzy od klientów, kiedy coś idzie nie tak, znikają

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Diego, bardzo nam przykro, że czytasz o twoim doświadczeniu, ale dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi komentarzami, pozdrowieniami.

 25. Diego odpowiedź

  David Sanchez nie jest ani maklerem, ani mada, ale poproś go o kopię jego tytułu, oczywiście ci go nie da, bo nie chce pokazywać swojej twarzy, to totalne oszustwo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Diego, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoją opinią, czy możesz jeszcze bardziej rozszerzyć swoje doświadczenie z CMS Trader? Wszystkiego najlepszego

 26. MILONGA odpowiedź

  Wszystko pójdzie dobrze do momentu, gdy będziesz chciał wypłacić pieniądze, czyli wtedy zobaczysz problem, poza tym zobaczysz, czy możesz udowodnić, że z tym samym hasłem i użytkownikiem możesz uzyskać dostęp do około 20 innych platform, które działają z sirix

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj "MILONGA", bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z brokerem, pamiętasz, jak przyszedłeś, aby ich znaleźć? Wszystkiego najlepszego

 27. Saul odpowiedź

  To oszustwo, uważaj na swoje inwestycje, "menedżerowie" będą próbowali zostawić Cię bez grosza, SCAM

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Saul, bardzo dziękuję za opinię na temat brokera CMS Trader, czy możesz trochę poszerzyć swoje doświadczenie? Wszystkiego najlepszego.

 28. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Juan Salvador Aznal, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z CMS Trader, pozdrawiam.

 29. miguel odpowiedź

  Zaproponowali mi współpracę z nimi, a szukając informacji postanowiłem, że tego nie zrobię, od początku są zarejestrowani w Nowej Zelandii, nie widziałem jeszcze żadnego komentarza, że ​​mieli problemy z wypłatą środków, ale widziałem, że jest ostrzeżenie FCA, że świadczą usługi w Wielkiej Brytanii bez zezwolenia i przeszukałem cnmv i nigdzie się nie pojawiają, wcześniej uważam, że jest wielu pośredników, którzy ryzykują pieniądze to kosztuje tyle, aby wygrać w wątpliwej opcji.

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Miguel, prawda jest taka, że ​​twoja opinia wydaje się całkiem słuszna, pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.