Komentarze na temat CFXPoint

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CFXPoint, jest brokerem forex i CFD.

Broker wspomina o byciu częścią KLDC Technical Systems LTD .

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Wyspach Marshalla.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli przeanalizujemy regulację broker wydaje się być brokerem NIEREGULOWANYM.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że CFXPoint oferuje, zauważamy, że oferuje 3 różne typy (w rzeczywistości 4, ale Konto Islamskie nie będziemy brać pod uwagę): Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, stały lub zmienny spread, elastyczna dźwignia, bezpłatna sieć VPN, wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego.

Po nim następuje Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 USD, stały lub zmienny spread, dźwignia do 1: 400, NPV po najniższym koszcie, zabezpieczone wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego.

Ostatnim typem konta jest Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 XNUMX $, stały lub zmienny spread, „interesująca” dźwignia (???), NPV przy najniższym koszcie, „atrakcyjne” spready (??), zniżka komercyjna na żądanie.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokerskich CFXPoint na poniższym obrazku:

Niektóre specyfikacje dotyczące typów kont CFXPoint
Niektóre specyfikacje dotyczące typów kont CFXPoint

Te platformy do obsługi że CFXPoint oferuje: MT4 (MetaTrader 4) i Social Tradingr.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które CFXPoint zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa CFXPoint
Strona internetowa CFXPoint

CFXPoint zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienia dotyczące różnych instrumentów, którymi można handlować za pomocą CFXPoint, godziny handlu dla różnych instrumentów, podstawowe wyjaśnienia dotyczące niektórych kryptowalut, takich jak Bitcoin, wyjaśnienia dotyczące różnych pojęć, takich jak analiza fundamentalna , sygnały transakcyjne i analiza techniczna.

 

CFXPoint i FXC Markets, czy to ta sama firma?

Oprócz otrzymywania e-maili od klientów, którzy powiedzieli nam, że po złych doświadczeniach z rynkami FXC (możesz przeczytać tutaj sekcja z opiniami o rynkach FXC) skontaktowały się osoby z CFX Point, nie rejestrując się w reklamach ani nic, co samo w sobie jest bardzo ciekawe, zauważyliśmy następujące podobieństwa między stroną CFX Point a stroną FXC Markets, co każe nam sądzić, że jest to ta sama firma :

Pierwsze podobieństwo, gdy wchodzi się zarówno na strony FXC Markets, jak i CFX Point, pojawia się wyskakujące okienko (zwane również wyskakującym okienkiem) z kryptowalutami (bitcoin, litecoin, dashcoin itp.) kliknij tutaj, aby zobaczyć pełny obraz :

Podobne między stronami głównymi
Podobne między stronami głównymi

 

Drugie podobieństwo, zauważ, że pozycje w menu i pozycje w menu "O ..." są takie same, kliknij tutaj, aby zobaczyć pełny obraz:

Podobne między pozycjami menu
Podobne między pozycjami menu

 

Kolejne podobieństwo, uwaga w menu, pozycja „Platformy” zawiera te same sekcje w obu przypadkach, kliknij tutaj, aby zobaczyć pełny obraz :

 

Podobnie w sekcji „Platformy” w menu
Podobnie w sekcji „Platformy” w menu

 

Kolejne podobieństwo i naszym zdaniem najbardziej niesamowite, w przypadku podobieństwa typów kont, patrz po lewej rynki FXC, po prawej rodzaje kont CFX Point. Nie tylko informacje są takie same, typy kont są nazywane tak samo i są w tej samej kolejności, zauważ na obrazku, zaznaczone na zielono, że mają nawet ten sam błąd w pisowni, gdzie oba wstawiają „minimum” zamiast „ minimum”... kliknij tutaj, aby zobaczyć pełny obraz :

Podobne między typami kont
Podobne między typami kont

 

Ostatnie podobieństwo, jak widzimy, mają menu praktycznie takie same, ale to nie wszystko, jeśli przejdziemy np. do menu „Rynki” i przejdziemy do którejś z sekcji, np. „Waluta”, to zauważ, że tekst jest praktycznie taki sam (ponownie po lewej stronie FXC Markets, a po prawej CFX Point), kliknij tutaj, aby zobaczyć pełny obraz :

Podobnie w sekcjach „Waluta”
Podobnie w sekcjach „Waluta”

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o CFXPoint

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: cfxpoint.com/pl/

Número de teléfono: 0207 534 0558, +44 20 3332 2938

E-mail: [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcjączy wierzymy, że firma CFXPoint jest godna zaufania? Nie jesteśmy pewni, ale sugerujemy ostrożność. Dlaczego? W prostych słowach nie jest regulowany i jest to nowy broker, w Internecie nie ma zbyt wielu informacji ani opinii o firmie, więc trudno stwierdzić, czy naprawdę jest polecana, czy nie.

 

Aktualizacja grudzień 2017: Ponieważ uważamy, że CFX Point to ta sama firma, co FXC Markets (która ma bardzo negatywną reputację), nie polecamy brokera.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o CFXPoint? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

60 komentarze do «CFXPoint: Ocena i komentarze»

 1. Odzyskane pieniądze odpowiedź

  Dziękuję znajomym za informację, chciałem skomentować, że jestem bardzo zadowolony, bo w końcu udało mi się odzyskać pieniądze, straciłem ponad 10 tysięcy dolarów. Mychargeback był bardzo pomocny.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Sandra Perez odpowiedź

  Witam, widziałem konto i piszą do mnie, że aby zwolnić moje 1470 zł, muszę najpierw zapłacić 60 zł za zamknięcie konta, więc już raz płacę i nic mi nie dają, gdzie mam odebrać te pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Sandra, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CFXPoint. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 4. Anonimo odpowiedź

  Rynki FX. pfxbank, cfx point, gm options to platformy należące do tego samego właściciela z Izraela, mają kilka biur na całym świecie, główne w Albanii, call center współpracujące z hiszpańskojęzycznymi klientami z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej znajduje się na Avenida Independencia km 10 1/2, Plaza Atalaya del Mar, Santo Domingo, Dominikana.
  W momencie, gdy dowiedzą się o tym komentarzu, będą szukać sposobu na przeniesienie biura, to jedyne, co mogę powiedzieć o śledztwie, które złożył z prywatnym urzędnikiem, który odwiedził ten kraj na Karaibach. Tak jak ty, pragnę też moich twardych pleców.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CFXPoint… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Skąd znasz wszystkie te informacje?

   Pozdrowienia.

 5. Manuel Ortiz odpowiedź

  Pfxbank, fxcmarkets i cfxpoint to to samo, już to zweryfikowałem, dzwonili do mnie kilka razy z tego samego numeru, ale z „innej strony” uważaj na jedną o nazwie „claudia sena” i niejaki Eduardo de Leon

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Manuel, bardzo dziękuję za informację, nie byłoby to dziwne, wiele z tych firm często otwiera więcej niż jedną stronę internetową, tylko że różni się to niektórymi szczegółami ... Czy pracowałeś z niektórymi firmy?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.