Komentarze na temat CFD2FXPRO

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CFD2FXPRO (zwanego również cfd2fxpro.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy CFD2FXPRO jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu CFD2FXPRO. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Należy zauważyć, że strona internetowa CFD2FXPRO nie posiada wersji hiszpańskiej, otrzymaliśmy również wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Lion Finance Ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CFD2FXPRO, zauważamy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe i Konto Złote. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy 250 $, wsparcie 24/7, codzienna analiza rynku, dźwignia do 1:100, wiadomości z rynku finansowego, 25% bonus powitalny, szkolenie.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, wsparcie 24/7, codzienna analiza rynku, dźwignia do 1:200, wiadomości z rynku finansowego, 50% bonus powitalny, szkolenie, seminaria internetowe i lekcje wideo.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 24 $, wsparcie 7/1, codzienna analiza rynku, dźwignia do 300: 80, wiadomości z rynku finansowego, XNUMX% bonus powitalny, szkolenie, webinaria i lekcje wideo, kontakt z salami handlowymi.

Rodzaje kont CFD2FXPRO
Rodzaje kont CFD2FXPRO

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje CFD2FXPRO to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które CFD2FXPRO udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa CFD2FXPRO
Strona internetowa CFD2FXPRO

 

CFD2FXPRO zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, wyjaśnienie produktów finansowych oferowanych przez CFD2FXPRO, kilka samouczków wideo, kalendarz ekonomiczny, instrumenty handlowe, słowniczek, naprawdę niewiele więcej to.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat CFD2FXPRO |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: cfd2fxpro.com/?lang=en

Número de teléfono: 447520665025

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona CFD2FXPRO <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma CFD2FXPRO jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), szukając innych opinii o CFD2FXPRO nie mogliśmy znaleźć więcej niż negatywne również, CFD2FDPRO zostało już ostrzeżone przez włoski regulator finansowy CONSOB. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o CFD2FXPRO? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *