Komentarze na temat kardynała Holdings

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Kardynał Holdings (zwany także cardinalholdingltd.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Cardinal Holdings jest naprawdę zalecana do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Możesz się zastanawiać, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Cardinal Holdings. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Kardynał Holdings Limited.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Malta.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Cardinal Holdings, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Plan Startowy, Plan Handlowy i Plan Inwestora. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Rozpocznij plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100, 2% dziennie przez 7 dni.

Plan handlowy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, 2.5% dziennie przez 7 dni.

Plan Inwestora: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 20.000, 3% dziennie przez 7 dni.

Rodzaje kont Cardinal Holdings
Rodzaje kont Cardinal Holdings

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania oferowane przez Cardinal Holdings to: własna platforma.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla traderów, które Cardinal Holdings udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Cardinal Holdings
Strona internetowa Cardinal Holdings

Cardinal Holdings zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, informacje, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Kardynał Holdings |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: cardinalholdingsltd.com

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Kardynał Holdings <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Kardynał Holdings jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany, ponadto szukając opinii o Cardinal Holdings znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i są zabawne na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano CNMV Kardynał Holdings do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lipca 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Cardinal Holdings? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Cardinal Holdings: ocena i komentarze»

 1. Jazmin odpowiedź

  włamywacze! policzki i kłamcy! Bezlitośnie zabrali mi wszystko, co zaoszczędziłem, to pieniądze muszę odzyskać tak lub tak

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jazmin, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Cardinal Holdings Broker. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.