Komentarze na temat CapitalEU

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Kapitał UE (zwany także capitalfxeu.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się CapitalEU do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o CapitalEU ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy CapitalEU ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, ta informacja jest nieprawdziwa.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CapitalEU, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto VIP i Konto Diamentowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, dźwignia do 1:10, menedżer konta, premia 50%, samouczek platformy.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, dźwignia do 1:20, Senior account manager, 75% premii, szkolenie techniczne.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.001, dźwignia do 1:30, Executive account manager, 100% premia, codzienne operacje, szkolenia techniczne i podstawowe.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.001, dźwignia do 1:40, menedżer konta VIP, premia 150%, codzienne operacje, szkolenia techniczne i podstawowe.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, dźwignia do 1:40, opiekun klienta BDG, premia 150%, szkolenia techniczne i podstawowe.

Rodzaje rachunków CapitalEU
Rodzaje rachunków CapitalEU

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że CapitalEU oferuje: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które CapitalEU udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa CapitalEU
Strona internetowa CapitalEU

CapitalEU zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Kapitał UE 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: capitalfxeu.com

📞Numer telefonu: + 44-2037698227

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję CapitalEU. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Kapitał UE <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Kapitał UE jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który w rzeczywistości nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, ponadto szukając opinii o CapitalEU znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CONSOB Kapitał UE do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z kwietnia 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o CapitalEU? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «CapitalEU: Ocena i komentarze»

 1. Carmen odpowiedź

  Ten broker odmawia mi pieniędzy, chcę je zgłosić, aby je odzyskać, ale nie wiem, jak to zrobić, czy możesz mi pomóc?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carmen, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *