Komentarze o Capartners

Analiza na Capartners

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Wzmacniacz (zwany także imieniem: capartners.ltd), Chodzi o plik Broker Forex i CFD. Czy Capartners naprawdę poleca się dokonać inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Capartners ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Capartners to bezpieczna strona? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Capartners wspomina o byciu częścią Incandescent Consulting LLC.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny według strony internetowej, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji na potwierdzenie tego, uważamy, że jest to fałszywy fakt.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Capartners nie wspomina o żadnych przepisach.

UWAGA: Capartners jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez CapartnersW tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont:

 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 250.
 • Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 1.000.
 • Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 10.000.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 5.000.
 • Konto PRO: minimalny depozyt początkowy $ 100.000.

La platforma do działania z której korzysta Capartners to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Capartners udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa Capartners
Strona internetowa Capartners

Capartners zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Wzmacniacz

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: capartners.ltd | partnerzy.świat
 • 📞Numer telefonu: +39 (051)042 00 51 | +34(95)112 07 29 | +7(495)109 38 52
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego oceniamy partnerów. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Wzmacniacz

Podsumowując ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Capartners jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: w październiku 2022 CNMV dodane do Capartners do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do CNMV z października 2022 r. ⚠️ ostrzeżenie


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Capartners? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «Partnerzy: ocena i komentarze»

 1. LUZ BORGES odpowiedź

  Witam, 10 miesięcy temu zdeponowałem 250 euro w CAPartners ... i nigdy nie byłem w stanie odzyskać ani nic. Zadzwoniłem pod numery, które mówią, że mają na swoich stronach i nic ... Wysłałem e-mail ... bez żadnego odpowiedź, teraz dzwonią, że mam 21 tys. euro A jeśli chcę pieniądze... muszę wpłacić jeszcze 300 euro, żeby mogli zrobić przelew, bo... firma, w której byłem, była bez zezwolenia, oni odebrali im licencję i mieli moje konto i moje dane i tylko wtedy, gdy zdeponowałem 300 euro, mogliby wypłacić na moje konto, aby zweryfikowali, czy to ja mam dane, a pieniądze zostały wstrzymane… ty kawałek oszustów, daj spokój, powiedziałem im wszystko, ale nie przystojny ... i zawsze dzwonią do mnie, zmieniając się z innego lub mówią, że są nowi Brockert, będzie można odzyskać moje 250 euro, które są moimi godzinami pracy.. .

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć LUZ, dzięki za napisanie o Capartners. Ten broker jest uważany za oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) umieścił na nich zawiadomienie za brak regulacji i oszukiwanie swoich klientów (Zobacz link CNMV).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Mark Mestre odpowiedź

  CNMV potępiło ich z powodu wszystkich popełnionych oszustw

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Marcos Mestre, dziękuję za pisanie o Capartners. Ten broker jest uważany za oszustwa. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) postawił na nich zawiadomienie o braku regulacji i oszukiwaniu klientów (Zobacz link CNMV).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Alvaro odpowiedź

  Uważaj, nie są regulowane, nie mają regulacji, klienci nie są chronieni, jeśli ci oszuści nie chcą zwrócić kapitału. Zdarzyło mi się to, wpłaciłem 250 i teraz nie chcą mi pozwolić wypłacić, na szczęście nie wpłaciłem więcej, denerwują przez telefon dzwonią do ciebie cały dzień z prośbą o pieniądze. Nie rób tego. Oszukują cię, jeśli mi nie wierzysz, po prostu spróbuj wypłacić pieniądze, a zobaczysz, że nie kłamię, to zawodowi złodzieje.

  Są oszustami, przyciągają nowych klientów fałszywymi wiadomościami, że podobno piłkarz z Barcelony Pique stał się z nimi milionerem… bądź bardzo ostrożny, bo są kłamcami od pierwszej chwili…

  Wiadomość: „RAPORT SPECJALNY: Ostatnie przecieki inwestycyjne Gerarda Piqué zadziwiają ekspertów i przerażają duże banki. Chcą, żebym odszedł!
  Są już Hiszpanie, którzy dzięki tej „złotej lagunie” zbierają ze swoich domów miliony euro – ale czy to legalne?

  (El Economista) Skandale Gerarda Piqué nie ustają, ponieważ wyciekły nowe nagrania. Wydane audio odzwierciedlały inwestycję milionera piłkarza, który teraz mówi nam w prosty i prosty sposób, w jaki sposób uzyskuje wszystkie swoje zarobki w sposób, którego nigdy nie widziano w Hiszpanii.

  W ubiegłą środę Vicente Vallés przeprowadził wywiad z Gerardem Piqué dla „TVE”. Piqué zachęcał wszystkich Hiszpanów do skorzystania z okazji, by zmienić każdego w milionera w 3 lub 4 miesiące, zanim wielkie banki definitywnie go uciszyły.

  I rzeczywiście, kilka minut po zakończeniu wywiadu Bank Hiszpanii zadzwonił, aby uniemożliwić transmisję wywiadu z hiszpańskim piłkarzem i biznesmenem, ale było już za późno.

  Dokładnie tak się stało:

  Prezenter TVE, Vicente Vallés, zaprosił do programu hiszpańskiego piłkarza Gerarda Piqué, aby mógł podzielić się radą na temat zwiększenia naszych zysków, a Gerard Piqué zdradził wielką tajemnicę.

  "Moją receptą na sukces zawsze było szybkie i bez wahania wykorzystywanie nowych możliwości. A teraz moim największym źródłem zysków jest program do automatycznego handlu kryptowalutami o nazwie Bit ES. To największa okazja, jaką kiedykolwiek widziałem, aby szybko zdobyć małą fortunę. Zachęcam wszystkich do skorzystania z tego, zanim banki go zahamują.”

  Gerard Piqué wyciągnął telefon i pokazał widzom, ile pieniędzy zarabia dzięki temu nowemu programowi.

  To było powiedziane wśród wielu innych kłamstw, abyś wiedział, jaki broker CAPartners jest… brokerem SCAM SCAM. Strona internetowa udaje słynną gazetę z Hiszpanii. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Alvaro, dziękuję za komentowanie Capartners. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Lidia Pedrosa odpowiedź

  Nie wiem, jak odzyskać pieniądze. Pomoc!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Lydia Pedrosa, dzięki za komentowanie Capartners. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.