✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci, czy warto zainwestować w bwin. Analizujemy stronę internetową tego bukmachera. Obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego bukmachera, takie jak lokalizacja, firma, do której należy, regulacja, reputacja...

W kilku słowach W MOMENCIE TWORZENIA RECENZJI WYDAWAŁO SIĘ NIE WYSTĄPIĆ OZNAK OSZUSTWA. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o ANDBANK i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWbwin.pl
🏠 spółka*ElectraWorks (Hiszpania) Plc
⚖️. RozporządzenieHiszpańskie przepisy
📧 E-mailnie ma
📈 Plataformabwin
📌 AdresOffice 6256 Suite A, Dolphin Court A, Embassy Way, Ta'Xbiex XBX 10171, Malta

bwin jest własnością firmy ElectraWorks (Spain) Plc znajduje się w Malta.

Informacje w sieci

stronie bwina

bwin zapewnia podstawowe informacje na temat oferowanych przez siebie produktów finansowych, wykresy na żywo i niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

900 856 200

Dostępne gry

 • Automat
 • automaty z jackpotem
 • Ruletka
 • Blackjack
 • Wideopoker
 • Baccarat
 • Gry na żywo
 • Bingo
 • Poker
 • Zakłady sportowe

Metody Płatności?

VISA i Trustly

bonus powitalny

W tej chwili nie znaleźliśmy bonusów powitalnych.

Przepisy bezpieczeństwa

Hiszpańskie przepisy

???? Ostateczna ocena bwin ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W bwin.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieuregulowanych lub krajowych bukmacherów tego typu jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować w regulowanym domu bukmacherskim z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o bwin:

data Aktualizacja wiadomości
stycznia 2023W tej chwili nie mamy żadnych wiadomości do udostępnienia.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”6150″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z bwin.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez bwin

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić bwin

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić bwin?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy bwin to oszustwo – czy to oszustwo?

Naszym zdaniem nie jest to oszustwo, nie byliśmy w stanie wykryć oznak oszustwa.

Czy bwin jest niezawodny?

Po naszej analizie uważamy, że jest to zwykła / normalna firma, nie zauważamy oznak oszustwa. Pamiętaj również, aby uważać na swoje pieniądze i miejsce, w które je inwestujesz.

Jak odzyskać pieniądze z bwin?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «czy bwin to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Józefa Edwarda F. odpowiedź

  Ta firma to mistyfikacja. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć José Eduardo F., dziękuję za napisanie o bwin. Ten bukmacher otrzymał wiele skarg od naszych użytkowników, wielu uważa to za oszustwo. Nie zaleca się wysyłania pieniędzy, robią oferty i promocje, ponieważ chcą tylko wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy, algorytmy są zaprojektowane tak, abyś stracił pieniądze, szybkie wypłaty działają tylko przy małych kwotach, jeśli są większe, robią bardzo trudno jest ci wypłacić pieniądze.

   Jeśli aby wypłacić pieniądze, poproszą cię o wykonanie większej liczby procedur lub powtórzenie tych, które zrobiłeś, bądź ostrożny, to wyraźny znak, że chcą uniemożliwić ci wycofanie pieniędzy i kontynuowanie gry, aby wszystko stracić.

   Jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom obstawiającym zakłady w tej firmie.

   Czy pamiętasz, gdzie po raz pierwszy zobaczyłeś ich reklamę?

   Jeśli uważasz, że zostałeś oszukany lub poczułeś się oszukany, aby odzyskać swoje pieniądze, zrób to przez nasz CZAT lub FORMULARZ z tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *