✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

bstrade komentarze

Analiza na Bstrade.co

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy bstrade.co (zwany także imieniem: bstrade.co), Chodzi o plik Broker Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Bstrade.co do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Bstrade.co ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Bstrade.co jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Bstrade.co wspomina o byciu częścią Kwitnąca Grupa LLC.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny według strony internetowej, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji na potwierdzenie tego, uważamy, że jest to fałszywy fakt.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Bstrade.co nie wspomina o żadnych przepisach.

UWAGA: Bstrade.co jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez Bstrade.co, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje: Konto społeczności, Konto premiumI Konto biznesowe, ale nie wspomina o minimalnych depozytach.

La platforma do działania Bstrade.co używa: Webtrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Bstrade.co udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona bstrade
Strona internetowa Bstrade.co

Bstrade.co zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wykresy na żywo, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na bstrade.co

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: bstrade.co
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Bstrade.co. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na bstrade.co

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Bstrade.co jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: w październiku 2022 CONSOB dodano do Bstrade.co do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

UWAGA!: w marcu 2023 CONSOB ostrzegam ponownie o bstrade.co, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z marca 2023 r. ⚠️


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

[identyfikator demokracji=”4555″]

 

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

16 komentarze do «Bstrade.co: ocena i recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Fiona, dziękuję za napisanie o Bstrade.co. Ten broker jest uważany za oszustwo. CONSOB (włoski regulator finansowy) umieścił na nich zawiadomienie za brak regulacji i oszukiwanie swoich klientów (Zobacz łącze CONSOB).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Sonia Castilla, dziękuję za komentarz na Bstrade.co. Obecnie jest uważany za oszustwo. CNMV (Regulator Finansowy HISZPANII) ostrzegł ich, że nie mają rozporządzenia do prowadzenia działalności (Zobacz link CNMV).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 1. WITTORIO BRUGIATELLI odpowiedź

  BSTRADE .CO, jeśli chodzi o prawdziwe inwestycje w fanowskie inwestycje, o to, o co chodzi, o to, o co chodzi, o to, o to, o to, o to, o co chodzi, o to, o cokolwiek innego, o dalszą inwestycję io to, o cokolwiek innego, niż o to, o to, o cokolwiek inwestycyjnie. tuoi soldi, ti chiedono Commissioni altro denaro da versare ..ma poi non ti rimborsano nulla tutto una truffa e non si fanno piu corazón …BASTARDI LADRI TRUFFATORI io ho Investito € 5000 NON ho ricevuto nulla e non siliz sino fatti piu fe Chiama ALAN i jeszcze jeden PATRICK Rossi i pewna AMELIA, którzy skontaktowali się z Brockerem…..LADRI LADRI LADRI…..

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć VITTORIO, dziękuję za pisanie o Bstrade .co. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Vittorio odpowiedź

  BSTRADE.CO, jeśli chodzi o prawdziwe inwestycje w fanowskie inwestycje, o to, o co chodzi, o to, o co chodzi, o to, o to, o to, o to, o co chodzi, o to, o cokolwiek innego, o dalszą inwestycję io to, o to, o cokolwiek innego, o to, o cokolwiek inwestuje. tuoi soldi, ti chiedono Commissioni altro denaro da versare ..ma poi non ti rimborsano nulla tutto una truffa e non si fanno piu corazón …BASTARDI LADRI TRUFFATORI io ho Investito € 5000 NON ho ricevuto nulla e non siliz sino fatti piu fe Chiama ALAN i jeszcze jeden PATRICK Rossi i pewna AMELIA, którzy skontaktowali się z Brockerem…..LADRI LADRI LADRI…..

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Vittorio, dziękuję za pisanie o Bstrade .co. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Adriano Paulantonio odpowiedź

  Bstrade to po prostu trufla…..fattta bene ma semper truffa…..non vi fidate assolutamente….to ci ho perso parecchi euro nel senso che, kiedy chiedi i tuoi soldi indietro non the li resstitutioniscono….BEZ FIDATEVI ASSOLUTALY
  AP Rzym Włochy

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Adriano, oszukują wszystkich swoich klientów, cały broker jest OSZUSTWEM i okłamują Cię od samego początku, manipulują platformą i sprawiają, że wygrywasz lub przegrywasz, kiedy chcą, korzyść nie jest realna, pieniądze nigdy nie trafiają do rynku, są to operacje demo, nie są prawdziwe. Dziękujemy za komentowanie Bstrade .co. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze pod tym linkiem: BSTRADA.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Fabio Fiochetti odpowiedź

  Buonasera, mój Chiamo Fabio i purtropo, jesteś incappato w tym tranello z najlepszymi notowaniami giełdowymi z Bstrade.

  Wpłaciłem sumę 13500 30000 euro, która pochodzi ode mnie, mówi makler Antonio Baldi, i „rimasta bloccata” w wysokości somma da pagore come tasse per aver maturato około XNUMX XNUMX euro, a detta sua i soldi si sono bloccati perche' nella procedura per poter avere l'accredito sul mio conto zdjęciem patentu było venuta sfogata.

  Teraz moja chiede che per sbloccare będzie wynosić około 10000 euro (che non ho) i mi tampina ogni giorno dicendomi che i soldi sono sulla piattaforma e spetta solo a me sbloccarli.

  Mój consiglia di farmeli pożyczę przyjacielowi lub krewnemu, a na koniec włączę prestito alla compass lub findomestic per poter, dostanę numer, a on mi mówi w bardzo gwałtowny sposób.

  Poza tym, czy chcę mieć jeden i osobiście go sprzedać, a powinienem udać się gdzie indziej? Nieskończona rzecz mój consigliate?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Fabio, niestety nie zwrócą Ci tego, wielu klientów było w stanie odzyskać pieniądze od tego brokera, musisz skontaktować się z naszym CZATEM lub kliknąć ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. WITTORIO BRUGIATELLI odpowiedź

  Powodzenia, dam ci informacje o twoim BSTRADE Zainwestowałem 5.000,00 6 € XNUMX marca, powinienem odzyskać

  rzecz posiadana Grazie

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luli, dziękuję za komentarz na Bstrade.co. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *