W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Bottrainvest. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Bottrainvest i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWbottrainvest.rf.gd
🏠 spółkaBottrainvest BI
⚖️. RozporządzenieCySEC i FCA
📧 E-mailkontakt ze strony internetowej
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresNiderlandy

⚠️ Bottrainvest jest własnością firmy Bottrainvest BI znajduje się w Holandii, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni.Bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont, które oferuje Bottrainvest, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 3 różne typy kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
1$ 30
2$ 65
3$ 150

Informacje w sieci

Witryna Bottrainvestiment

Bottrainvest zawiera podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, wykresy na żywo, indeks aktywów, wiadomości rynkowe w języku angielskim, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • Na razie firma nie posiada numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena Bottrainvest ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Bottrainvest.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Bottrainvest:

dataAktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Bottrainvest, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału. Również lokalizacja, którą posiadają, jest fałszywa.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Bottrainvest? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Bottrainvest.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Bottrainvest?

Jak zgłosić Bottrainvest

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Bottrainvest?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Bottrainvest to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Wierzymy, że Bottrainvest to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Bottrainvest jest godny zaufania?

Nie. Bottrainvest nie jest wiarygodny, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Bottrainvest?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Bottrainvest?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Bottrainvest to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Freddy odpowiedź

  bottrainvest .rf, dreaminvest .ltd, 24options .icu, straciłem pieniądze na tych 3 platformach około 400 dolarów bez odzyskiwania niczego, proszą o więcej pieniędzy, aby uzyskać dostęp do wypłaty ponownie i nigdy nie wysyłają pieniędzy, więc są w toku w nich kontynuowałem, aby dalej potępiać je w sieci, wszystkie są oszustwami i że inni ludzie nie dają się nabrać na te oszustwa

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Freddy, dziękuję za napisanie o Bottrainvest. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.