Broker Bux

Boston Merchant Recenzje finansowe

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera o nazwie Boston Merchant Financial (znanego również jako BMFN), który jest częścią Boston Merchant Financial, Ltd, broker Forex.

Broker ma siedzibę w Sofii w Bułgarii. Broker, przynajmniej najwyraźniej, jest regulowany przez FSC Bułgarii i zarejestrowany w FSP Nowej Zelandii i ASIC Australii.

Zazwyczaj w tej sekcji sekcji zwykle analizujemy różne rodzaje kont, które broker oferuje swoim klientom, ale w tym przypadku broker najwyraźniej oferuje tylko jeden rodzaj konta (oprócz konta DEMO, oczywiście) więc wymienimy specyfikacje tego pojedynczego rodzaju konta: minimalna kwota początkowa 50 USD, ponad 99 różnych instrumentów do handlu, 2 platformy do handlu, 1,4 pipsa w większości głównych par walutowych, możliwość handlu mikro lotami, dźwignia Elastyczna do 200:1, bez prowizji i dodatkowych opłat, wypłacany jest tylko spread, żadne style handlowe nie są zabronione, wszystkie są dozwolone.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Broker umożliwia handel z MetaTrader i Unitrader.

Teraz przejdziemy do analizy różnych zasobów i pomocy, które broker oferuje swoim klientom i traderom.

Strona internetowa Boston Merchant Financial - BMFN
Strona internetowa Boston Merchant Financial - BMFN

W przypadku brokera Boston Merchant Financial oferują i udostępniają zasoby, takie jak: specyfikacje każdej możliwej pary walutowej do działania, kalendarz ekonomiczny, różne godziny zamknięcia rynku, mają również sekcję filmów edukacyjnych, wyjaśniających wszelkiego rodzaju podstawowe pojęcia, chociaż filmy są w całości w języku angielskim.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Boston Merchant Financial

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: bmfn.com/pl/

Número de teléfono: +3 592 401 2636, +1 514 667 8470, +359 2 491 7016, +7 499 270 0067, +61 2 8805 1957 i +86 400 611 8610

E-mail: [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją broker Boston Merchant Financial jest wiarygodny, ale musi być obsługiwany z CARE Dlaczego? Ponieważ nie otrzymaliśmy ani nie znaleźliśmy negatywnych komentarzy, wydaje się, że jest to nowość w krajach hiszpańskojęzycznych.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

 

Co sądzisz o Boston Merchant Financial? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker Bux

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Boston Merchant Financial - BMFN»

 1. Hector Herrera odpowiedź

  Na swoim koncie osobistym w BMFN pracuję od 6 lat i prawda jest taka, że ​​od chwili, gdy mam doradcę w Ameryce Łacińskiej, wszystko szło lepiej. Świetna obsługa, zawsze jest odpowiedź, a przede wszystkim pieniądze wracają do Twoich rąk, co jest ważne.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Hector, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Boston Merchant Financial… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile? Bądź ostrożny, ponieważ jest to nieuregulowany broker.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.