Boston Merchant Recenzje finansowe

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera o nazwie Boston Merchant Financial (znanego również jako BMFN), który jest częścią Boston Merchant Financial, Ltd, broker Forex.

Broker ma siedzibę w Sofii w Bułgarii. Broker, przynajmniej najwyraźniej, jest regulowany przez FSC Bułgarii i zarejestrowany w FSP Nowej Zelandii i ASIC Australii.

Zazwyczaj w tej sekcji sekcji zwykle analizujemy różne rodzaje kont, które broker oferuje swoim klientom, ale w tym przypadku broker najwyraźniej oferuje tylko jeden rodzaj konta (oprócz konta DEMO, oczywiście) więc wymienimy specyfikacje tego pojedynczego rodzaju konta: minimalna kwota początkowa 50 USD, ponad 99 różnych instrumentów do handlu, 2 platformy do handlu, 1,4 pipsa w większości głównych par walutowych, możliwość handlu mikro lotami, dźwignia Elastyczna do 200:1, bez prowizji i dodatkowych opłat, wypłacany jest tylko spread, żadne style handlowe nie są zabronione, wszystkie są dozwolone.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Broker umożliwia handel z MetaTrader i Unitrader.

Teraz przejdziemy do analizy różnych zasobów i pomocy, które broker oferuje swoim klientom i traderom.

Strona internetowa Boston Merchant Financial - BMFN
Strona internetowa Boston Merchant Financial - BMFN

W przypadku brokera Boston Merchant Financial oferują i udostępniają zasoby, takie jak: specyfikacje każdej możliwej pary walutowej do działania, kalendarz ekonomiczny, różne godziny zamknięcia rynku, mają również sekcję filmów edukacyjnych, wyjaśniających wszelkiego rodzaju podstawowe pojęcia, chociaż filmy są w całości w języku angielskim.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Boston Merchant Financial

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: bmfn.com/es/

Número de teléfono: +3 592 401 2636, +1 514 667 8470, +359 2 491 7016, +7 499 270 0067, +61 2 8805 1957 i +86 400 611 8610

E-mail: [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją broker Boston Merchant Financial jest wiarygodny, ale musi być obsługiwany z CARE Dlaczego? Ponieważ nie otrzymaliśmy ani nie znaleźliśmy negatywnych komentarzy, wydaje się, że jest to nowość w krajach hiszpańskojęzycznych.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

Co sądzisz o Boston Merchant Financial? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Boston Merchant Financial - BMFN»

 1. Jorge gonzalez odpowiedź

  Dobry wieczór dwanaście lat temu zawarłem z tobą kontrakt przez Gustavo Torresa z Kolumbii i nie pojawił się ponownie i nie znam statusu konta, które otworzyłem w tym roku
  2010 03 27

  Wielka Brytania
  WYDAJNY
  *NUMER KONTA BENEFICJENTA
  GB88 PNBP 1656 7108 4400 26
  ADRES BANKU BENEFICJENTA
  30 Fenchurch Street, Londyn, Wielka Brytania EC3M
  *KOD SWIFT BANKU BENEFICJENTA

  BP 1656 7108 4400 26 PNBPGB2L

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jorge, dziękuję za pisanie o Boston Merchant Financial. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Hector Herrera odpowiedź

  Na swoim koncie osobistym w BMFN pracuję od 6 lat i prawda jest taka, że ​​od chwili, gdy mam doradcę w Ameryce Łacińskiej, wszystko szło lepiej. Świetna obsługa, zawsze jest odpowiedź, a przede wszystkim pieniądze wracają do Twoich rąk, co jest ważne.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Hector, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Boston Merchant Financial… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile? Bądź ostrożny, ponieważ jest to nieuregulowany broker.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.