Broker Bux

Komentarze na temat inwestycji w płetwal błękitny

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Inwestycja w płetwal błękitny (zwany także imieniem: bluewhaleinvestment.net), jest pośrednikiem Forex, CFD i kryptowaluty. Czy Blue Whale Investment naprawdę jest zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Blue Whale Investment ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy inwestycja Blue Whale ⚠️ jest bezpieczna? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Inwestycja w płetwal błękitny wspomina o byciu częścią: Blue Whale Capital LLP.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Zjednoczone Królestwo według strony internetowej, ale nie ma ważnych informacji na potwierdzenie tego, Wierzymy, że to jest fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Blue Whale Investment nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Blue Whale Investment jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Inwestycja w płetwal błękitny, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 8 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Plany CGP

Regularny plan: minimalny depozyt w wysokości $1.000, maksymalna wpłata 10.999 1,5 $, odsetki 45% dzienne i 5% miesięcznie, bonus 5% całkowitej kwoty wpłaconej przez poleconego, prowizja firmowa 30%, automatyczne wypłata zarobków przed wypłatą, wypłata zarobków w 3 dni, wpłaty lutowe zostaną odebrane 2 marca, XNUMX-letni okres obowiązywania umowy.

Brązowy plan: minimalny depozyt w wysokości $ 11.100, maksymalna wpłata 49.999 2,5 $, odsetki 75% dzienne i 10% miesięcznie, bonus 7% całkowitej kwoty wpłaconej przez poleconego, prowizja firmowa 30%, automatyczne wypłata zarobków przed wypłatą, wypłata zarobków w 3 dni, wpłaty lutowe zostaną odebrane 2 marca, XNUMX-letni okres obowiązywania umowy.

Złoty plan: minimalny depozyt w wysokości $ 50.100, maksymalny depozyt 149.999 3 $, odsetki 90% dziennie i 15% miesięcznie, premia 7% całkowitej kwoty wpłaconej przez poleconego, prowizja firmy 30%, automatyczna wypłata zarobków przed wypłatą, wypłata zarobków w 3 dni, wpłaty lutowe zostanie odebrany 2 marca, XNUMX-letni okres umowy.

Plan platynowy: minimalny depozyt w wysokości $ 150.100, nielimitowany maksymalny depozyt, oprocentowanie 4% dziennie i 120% miesięcznie, premia 20% całkowitej kwoty wpłaconej za polecenie, prowizja firmy 7%, automatyczne wypłata zarobków przed wypłatą, wypłata zarobków w ciągu 30 dni, lutowe płatności będą do odbioru 3 marca, 2-letni okres umowy.

Plany górnicze

Regularny plan: minimalny depozyt w wysokości 0,5 BTC, maksymalny depozyt 10 BTC, oprocentowanie 1,6% - 2% dziennie i 55% miesięcznie, hash rate 33 TH/s, wypłata zarobków po 28 dniach, okres umowy 1 rok, brak blokady kapitału, 7% prowizja firmy

Brązowy plan: minimalny depozyt w wysokości 10,1 BTC, maksymalny depozyt 20 BTC, oprocentowanie 2% - 2,5% dziennie i 70% miesięcznie, hash rate 33 TH/s, wypłata zarobków po 28 dniach, okres umowy 1 rok, brak blokady kapitału, 7% prowizja firmy

Złoty plan: minimalny depozyt w wysokości 21 BTC, maksymalny depozyt 50 BTC, oprocentowanie 2,5% - 3% dziennie i 85% miesięcznie, hash rate 33 TH/s, wypłata zarobków po 28 dniach, okres umowy 1 rok, brak blokady kapitału, 7% prowizja firmy.

Plan platynowy: minimalny depozyt w wysokości 51 BTC, maksymalna wpłata nieograniczona, oprocentowanie 3% - 3,5% dziennie i 95% miesięcznie, hash rate 33 TH/s, wypłata zarobków po 28 dniach, okres umowy 1 rok, brak kapitału blokującego, prowizja firmy 7% .

La platforma do działania że Blue Whale Investment oferuje: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Inwestycja w płetwal błękitny udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa inwestycji w płetwal błękitny
Strona internetowa inwestycji w płetwal błękitny

Inwestycja w płetwal błękitny zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie usług, które widzimy, wyjaśniamy produkty, które oferuje Blue Whale Investment, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Inwestycja w płetwal błękitny

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: bluewhaleinvestment.net

📞Numer telefonu: +44 7441 + 418637 | +1 408-868-3620

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Blue Whale Investment. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Inwestycja w płetwal błękitny

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Blue Whale Investment jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

⛔ Uwaga ⛔: w październiku 2021 FCA dodała do Inwestycja w płetwal błękitny do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z października 2021 r. ⚠️

UWAGA!: w marcu 2022 BaFin (Niemcy) dodano Inwestycję w płetwal błękitny do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z marca 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w lipcu 2022 IWC dodano Inwestycję w płetwal błękitny do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CBI Lipiec 2022


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co sądzisz o Blue Whale Investment? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Blue Whale Investment: ocena i opinie»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć ERNESTINE, dziękuję za komentarz na temat Blue Whale Investment. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link Bafin). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Juan-Ignacio Medrano, dziękuję za komentarz dotyczący inwestycji w płetwal błękitny. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.