Komentarze Bitso

W tej sekcji przeanalizujemy Bitso (zwany także bitso.com), platforma wymiany kryptowalut. Czy naprawdę poleca się Bitso do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczna wymiana? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Bitso. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy to jest regulowane?

✅ Platforma wymienia przynależność do: The Badger Technology Limited (International), The Badger Technology Company SAS, The Badger Technology Company Serviços Digitais Ltda. oraz Bitso, SAPI de CV

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Bitso wspomina, że ​​ma siedzibę odpowiednio w: Gibraltarze, Argentynie, Brazylii i Meksyku.

✅Jeśli przeanalizujemy Regulacja Bitso, widzimy, że w żadnym momencie nie wspomina się o jej regulacji, Bitso nie jest regulowane przez żaden organ finansowy.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Bitso, widzimy, że strona internetowa nie zawiera żadnych informacji o posiadaniu różnych rodzajów kont.

La platforma do działania oferowane przez Bitso to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Bitso udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być świetnym punktem na korzyść wymiany.

Witryna Bitso
Witryna Bitso

Bitso zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, najnowsze wiadomości, sekcje edukacyjne i pomoce dla niedoświadczonych, samouczki wideo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Bitso |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa:bitso.com

Número de teléfono: nie ma*

E-mail: nie ma*

*Możliwy jest kontakt ze strony internetowej.

>>> Ocena włączona Bitso <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Bitso jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego możemy stwierdzić, że mamy do czynienia z bezpieczną giełdą, której można zaufać, ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalut na rynku i cieszy się dużym prestiżem, jest to platforma prosta i łatwa w obsłudze, my widziałem również w innych recenzjach liczne komentarze od osób, które polecają jego stosowanie. Być może minusem jest to, że opłaty mogą być nieco wysokie.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z Bitso? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem giełdy.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy giełdy mogli głosować.

Co myślisz o Bitso? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

17 komentarze do «Bitso: Ocena i komentarze»

 1. Facundo Soto. odpowiedź

  Na początku wszystko było bardzo dobre, teraz, gdy jestem tu od kilku miesięcy, wszystko jest nie tak. NIE POLECAM
  NIE INWESTUJ

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj FACUNDO, dzięki za pisanie, wiemy, że BITSO jest szeroko stosowaną giełdą w Ameryce Łacińskiej, możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: Bitso

   Chcielibyśmy poznać więcej szczegółów od Ciebie, a także od innych użytkowników BITSO, aby sprawdzić, czy pracują w ten nieetyczny i profesjonalny sposób.

   Pozdrowienia.

 2. Carlos Chung H. odpowiedź

  Straszna obsługa, brak porad, rekomendacji w złym czasie, brak zysku, wysokie prowizje, mała użyteczność. najbrzydszych upadków, jakie miała kryptowaluta. aplikacja jest bardzo trudna, zacina się, sprzedaż zajmuje trochę czasu
  Widzę, że żadne z biur nie ma niewielkiego zabezpieczenia ze strony brokera. moja rodzina i ja mamy problem z wycofaniem się, jakieś pomysły?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Carlos, dzięki za pisanie, wiemy, że BITSO jest szeroko stosowaną giełdą w Ameryce Łacińskiej, możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: Bitso

   Chcielibyśmy poznać więcej szczegółów od Ciebie, a także od innych użytkowników BITSO, aby sprawdzić, czy pracują w ten nieetyczny i profesjonalny sposób.

   Pozdrowienia.

 3. GEH odpowiedź

  Z tą platformą straciłem ponad 10 tys. usd, próbowałem dokonać wypłaty i nie mogłem. Minęło 6 miesięcy, a ja wciąż nie zdobyłem pozostałego kapitału. Czy możesz mi pomóc lub polecić innego brokera, który może doradzić?

   • Omar

    Źle, 1 miesiąc temu dokonałem wpłaty cardano i nigdy nie przyznali salda, po prostu powiedzieli, że mają 1 problem z połączeniem, a następnie poprosili o 1 tydzień, aby to naprawić, minął tydzień i nie rozwiązali tego, skontaktowano się z nimi i już nie odpowiadają, to naprawdę oszustwo

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Omar, dzięki za pisanie, wiemy, że BITSO to szeroko stosowana giełda w Ameryce Łacińskiej, możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: Bitso

    Chcielibyśmy poznać więcej szczegółów od Ciebie, a także od innych użytkowników BITSO, aby sprawdzić, czy pracują w ten nieetyczny i profesjonalny sposób.

    Pozdrowienia.

 4. DANIEL KABRERA odpowiedź

  Wczoraj zadzwonili do mnie 5589934944, faceta, który oprócz szybkiego mówienia zaczął się denerwować, kiedy zacząłem zadawać pytania, skąd wziął moje dane? i inne. Kiedy powiedział mi, że prześle informacje pocztą, odmówiłem mu podania swojego e-maila, a on powiedział, że mają tylko nazwisko i czasem dodatkowe informacje, co wzbudziło we mnie podejrzenia, powiedziałem mu, że nie jest zainteresowany i powiedział mi, że wszyscy jesteśmy zainteresowani niezależnością finansową, prawda? Powiedziałem mu, że tak, oczywiście, ale nie sądzę, żeby ktokolwiek był tak zainteresowany moimi finansami, żeby do mnie dzwonić, więc kiedy chcę, poszukam kogoś, do kogo mógłbym się zwrócić. i rozłącz się! Mam nadzieję, że już do mnie nie dzwonią.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć DANIEL, dzięki za pisanie, ale wiemy, że BITSO to giełda szeroko stosowana w Ameryce Łacińskiej, możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: Bitso

   Czy to możliwe, że podawali się za Bitso i byli kolejnym brokerem?

   Pozdrowienia.

 5. Humberto Guzmana. odpowiedź

  WSZYSTKO WYDAJE SIĘ DOBRE, PRACOWAŁEM I KONTYNUUJĘ PRACĘ Z NAMI I SĄ BARDZO WYDAJNE

 6. Anastacia odpowiedź

  Witaj społeczności, wszedłem z nimi, już raz wypłaciłem pieniądze, teraz proszą mnie o więcej pieniędzy na większą inwestycję i tu trochę się boję, że doradca powie mi szukać opcji (długu) na wejdź w tę inwestycję… jestem zdezorientowany, bo gdybym dobrze z nimi pracował..

 7. Esteban odpowiedź

  Do tej pory nie miałem żadnego problemu...wszystko normalnie i szybko przy przenoszeniu konta..

 8. Javiera Figueroa odpowiedź

  Z doświadczenia, które mam z BITSO, wszystko było dobrze, rekolekcje, które przeprowadziłem, były doskonałe i bez zwłoki nie wykryłem żadnych niedogodności.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Javier, dziękuję za napisanie i przekazanie tych informacji, aby nasi użytkownicy wzięli je pod uwagę.

   Pozdrowienia.

 9. Symbol zastępczy dla Facundo Soto odpowiedź

  Wszystko super, nie mogę na nic narzekać, nie trwało to długo, ale uwaga bardzo dobra.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.