✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Bitso. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Bitso i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWbito.com
🏠 spółka*The Badger Technology Limited (międzynarodowy), The Badger Technology Company SAS, The Badger Technology Company Serviços Digitais Ltda. and Bitso, SAPI de CV
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adresodpowiednio Gibraltar, Argentyna, Brazylia i Meksyk

⚠️ Bitso jest własnością firmy The Badger Technology Limited znajduje się na Gibraltarze, w Argentynie, Brazylii i Meksyku, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Bitso, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

strona bitso

Bitso zapewnia podstawowe wyjaśnienia dotyczące produktów finansowych niż niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, najnowsze wiadomości, sekcje edukacyjne i pomoc dla nowicjuszy, samouczki wideo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna ocena Bitso ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Bitso.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o Bitso:

data Aktualizacja wiadomości
czerwiec 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Bitso, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”809″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Bitso.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Bitso

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Bitso

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Bitso?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Bitso to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Bitso to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Bitso jest godny zaufania?

Nie. Bitso nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Bitso?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Bitso?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

21 komentarze do «Czy Bitso to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Robert odpowiedź

  Co za dobry dzień

  W ten sam sposób skontaktowała się ze mną osoba w telegramie i widząc, że wyżej wymienione aplikacje są powiązane w Google Play, Bitso i Sigen.pro dodały mi pewności siebie i zacząłem inwestować, ale jestem na etapie, w którym próbuję dokonać wypłaty z Sigen.pro, aby wypłata dotarła na moje konto bitso i poprosili mnie o depozyt, aby odblokować łańcuch blokad.

  Muszę wiedzieć, czy te aplikacje są godne zaufania, czy nie, proszę o pomoc.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Robercie, NIC NIE PŁACISZ, TO JEST OSZUST. Zawsze używają fałszywych nazwisk, wymyślonych, bądź ostrożny. Dziękujemy za komentarz na stronie SIGEN.pro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *