Komentarze do binarnego Uno

W tej sekcji przeanalizujemy brokera o nazwie Binary Uno, broker opcji binarnych. Chociaż zwykle nie robimy recenzji brokerów opcji binarnych, ze względu na różne komentarze otrzymane od użytkowników zdecydowaliśmy się to zrobić.

Wspomniany broker jest własnością: Strefa inteligentnego wyboru LP, a co do twojego ubicación, wspomina broker mention mieć siedzibę w Glasgow w Szkocji.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Należy zauważyć, że Smart Choice Zone LP jest również właścicielem Toroption, broker opcji binarnych o bardzo negatywnej reputacji, wskazuje na Binary Uno.

Jeśli przeanalizujemy regulacje brokera, Binary Uno Nie wspomina o jego regulacji, więc uważamy, że jest to broker nieuregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że Binary Uno oferuje, zauważamy, że oferuje 5 rodzajów kont: Konto Micro, Konto Standardowe, Konto Premium, Konto VIP i Konto Elite.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy musi wynosić od 1.000 $ do 2.000 $, do 35% bonusu od depozytu, zapewnione zostanie podstawowe szkolenie, zapewniony zostanie menedżer konta, 10 codziennych sygnałów do inwestowania, codzienne aktualizacje rynku finansowego.

Po nim następuje Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy musi wynosić od 2.000 $ do 5.000 $, do 50% premii depozytowej, zapewnione zostanie zaawansowane szkolenie, zapewniony zostanie menedżer konta, 20 codziennych sygnałów do inwestowania, codzienne aktualizacje rynku finansowego i 2 inwestycje bez ryzyka .

Trzeci rodzaj konta to Konto premium: minimalny depozyt początkowy musi wynosić od 5.000 $ do 10.000 75 $, do 30% bonusu depozytowego, dyplom podstawowego kursu e-learningowego, 5 codziennych sygnałów, starszy opiekun konta, codzienne aktualizacje rynku finansowego, XNUMX darmowych inwestycji od ryzyka.

Po nim następuje Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy musi wynosić od 10.000 100.000 $ do 100 10 $, aż do XNUMX% bonusu depozytowego, dyplom podstawowego kursu e-learningowego, nieograniczona liczba codziennych sygnałów, osobisty analityk, codzienne aktualizacje rynku finansowego, XNUMX inwestycji wolnych od ryzyka.

Ostatnim typem konta jest Konto elitarne- Minimalny depozyt początkowy musi wynosić 100.000 150 $ lub więcej, do 20% bonusu depozytowego, zaawansowany kurs handlu e-learningowego, nieograniczona liczba codziennych sygnałów, starszy osobisty analityk, codzienne aktualizacje rynku finansowego, XNUMX inwestycji bez ryzyka.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont na poniższym obrazku:

 

Rodzaje kont binarnych Uno
Kilka szczegółów na temat typów kont binarnych Uno

 

Te platformy do obsługi które broker oferuje: Własna platforma Binary Uno.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które broker Binary Uno zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Binarna strona internetowa Uno
Binarna strona internetowa Uno

Binary Uno zapewnia następujące pomoce lub zasoby: ma centrum edukacyjne z różnymi filmami objaśniającymi na platformie, dostępnymi instrumentami, strategiami inwestycyjnymi i ogólnie inwestycjami, kalendarzem ekonomicznym, kalkulatorem obrotu i kalkulatorem Fibonacciego i innymi narzędziami.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o brokerze Binary Uno

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.binaryuno.com/pl/

Número de teléfono: +34 93 522 76 44 (Hiszpania) i +44 20 367 017 44

E-mail: [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją reputacja brokera jest niejasna, ale sugerujemy ostrożność Dlaczego? Jest to broker nieuregulowany, jest też częścią Smart Choice Zone LP, której częścią był również Toroption (kolejny broker opcji binarnych o bardzo złej reputacji).

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Binary Uno? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

13 komentarze do «Binary Uno: ocena i komentarze»

 1. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 2. Carlos odpowiedź

  Stało się dokładnie tak samo jak Carlos, choć przy mniejszych nakładach inwestycyjnych.
  Nie mogłem wejść ponownie, a osoba, która do mnie zadzwoniła, kazał mi zainwestować prawie cały fundusz i zostałem z bardzo małym saldem, które nie było tym, co zalecali, pozostawiając znaczne saldo, aby móc zainwestować.
  Wcześniej chciałem zrobić test, aby usunąć część dna i nie było to możliwe.
  Też rozczarowany

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z Binary Uno. Jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 3. Carlos odpowiedź

  Rok temu robiłem pewne ruchy, posłuchałem rekomendacji brokera, który zadzwonił do mnie i zasugerował zainwestowanie około 1000, straciłem prawie wszystko, bo zostało bardzo mało środków. Wszystko to poprzez aplikację na telefon komórkowy.
  Potem zadzwonił do mnie proponując, żebym dokonał większej inwestycji 2500 dolarów, ponieważ się nie zgadzałem, po krótkim czasie nie mogłem już wejść na swoje konto.

  W pewnym momencie chciałem dostać 100 USD jako dowód, że to działa, ale nie mogłem.

  niezadowalający

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dzięki za komentarze, naprawdę szkoda, o czym wspomniałeś.Czy pamiętasz, jak w ogóle natrafiłeś na Binary Uno? Jeśli masz więcej informacji o firmie, podziel się nimi z nami.

   Pozdrowienia.

 4. Eduardo Salasa Bencomo odpowiedź

  To samo stało się ze mną z Carlosem Riverą, handlowałem tylko od 1.250 USD i zwiększyłem je do 3.500 USD, więc ta osoba dzwoni do mnie, gdy żądam wypłaty 1.000 i mówi mi, że tylko wtedy, gdy mam saldo 5.000 czy dadzą mi Wypłata tysiąca, suma mówi mi, że pomoże mi zwiększyć moje saldo, ale sprawia, że ​​tracę wszystko, są podłym oszustwem i nie pozwalają ci się wycofać, nawet jeśli tylko zwiększysz swoje saldo.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Eduardo, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z Binary Uno, naprawdę szkoda, o czym wspominasz… Czy pamiętasz, jak w ogóle znalazłeś tego brokera?

   Pozdrowienia.

 5. George Roses odpowiedź

  Zainwestowałem 1000 dolarów i opiekun bez pozwolenia wyjął 2000 dolarów, kilka razy prosiłem o wypłatę kwoty i nikt mi nie odpowiada, nawet mój opiekun, chce tylko negocjować i nie zarządzać moją wypłatą.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jorge, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z Binary Uno. Jak to jest, że "bez pozwolenia" biorę od ciebie 2000 dolarów? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tę firmę?

   Pozdrowienia.

 6. Cristina Morales odpowiedź

  W marcu dokonałem minimalnej inwestycji w wysokości 250 USD i przydzielono mi hiszpańskiego opiekuna konta, który miał się dobrze, ale dzwonił, kiedy chciał i chciał, musiałem mieć 350 USD, jak się skarżyłem, przydzielili mi innego opiekuna konta A od tego momentu było coraz gorzej, bo od miesięcy zupełnie przestali do mnie dzwonić.
  Proszę o wyjęcie tego, co mam i wypłatę, a oni mówią mi, że mój menedżer konta musi autoryzować, ale ja go nie mam. Pewnego dnia dzwoni do mnie inny menedżer, niejaki Carlos Rivera, który mówi, że muszę negocjować, aby móc przejść na emeryturę. Więc tracę połowę tego, co miałem, a teraz proszą mnie o handel, nie chcę ... i grozi mi, że mówi mi, że zamknie moje konto, jeśli nie zrobię interesu, ale oni nie oddawaj nędznych 175 USD, które posiadam i nie wiem, do którego organu mogę złożyć skargę-

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Cistinia, bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem, ponieważ problem z reklamacją polega na tym, że jest to broker NIEREGULOWANY, więc nie jesteś dokładnie chroniony przez żaden organ, dlatego zawsze zalecamy współpracę z brokerem REGULOWANYM . Zależy to również od tego, gdzie jesteś. Skąd pochodzisz?

   Pozdrowienia.

 7. Loly odpowiedź

  W czerwcu zainwestowałem 3000 euro i Gan zniknął, nie wiem co robić ani nie odpowiadają na maila za pobyt

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Loly, szkoda tego słyszeć, mam nadzieję, że możesz nam powiedzieć więcej ... Czy pamiętasz na przykład, jak znalazłeś Binary Uno?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.