Broker Bux

Komentarze binarne

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Binarium (zwanego również binarium.com), jest brokerem opcji binarnych. Czy naprawdę poleca się Binarium do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Binarium ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to jest binarium? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: Binarium Limited.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę na: Cyprze, Saint Vincent i Grenadynach, Ukrainie, Łotwie i Ukrainie. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje Binarium, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarczają one informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Platformy do działania które oferuje Binarium to: Własna platforma Binarium.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Binarium udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna binarna
Witryna binarna

Binarium zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie niektórych podstawowych pojęć ze świata handlu, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Binarium |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: binarium.com | binarium.link | binarium.com | binarium.link, binarium.kliknij | binarny.global | binarium.trading | binarium.trade

Número de teléfono: +357 (22) 052784, +7 (499) 703 35 81 i +44 (203) 6957705

E-mail: [email chroniony] i binarium.ru (Skype)

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Binarium. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Binarium <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Binarium jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny, Chipe), szukając innych opinii o Binarium nie mogliśmy znaleźć żadnych , co nam sugeruje, że jest to „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Aktualizacja grudzień 2019: CNMV (hiszpański regulator finansowy) ostrzegł przed Binarium za nieuczciwe działanie.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

⛔ Uwaga ⛔ : w grudniu 2021 dodano CONSOB Binarium do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z grudnia 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2022 CySEC dodano do Binarium do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CySEC Kwiecień 2022 Ostrzeżenie ⚠️

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Binarium? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.