Komentarze BigLiquidity

W tej sekcji przeanalizujemy brokera BigLiquidity (zwanego również bigliquidity.com), jest brokerem Forex, kryptowalut, ETF i CFD. Czy naprawdę polecamy BigLiquidity do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję BigLiquidity. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: BigLiquidity.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Cypr.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że ma 3 różne regulacje: CySEC (Cypr), IFSC i FSC (Mauritius).

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez BigLiquidity, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Premium i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, dźwignia do 1:20, natychmiastowa realizacja.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, dźwignia do 1:100, natychmiastowa egzekucja, handel kryptowalutami i metalami, inwestycja w konto PAMM, brak wymiany.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200.000, dźwignia do 1:500, natychmiastowa egzekucja, handel kryptowalutami, metalami, ETF-ami i indeksami, ubezpieczenie depozytów, menedżer osobisty, inwestycja w konto PAMM, brak wymiany.

 

Rodzaje kont BigLiquidity
Rodzaje kont BigLiquidity

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje BigLiquidity to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które BigLiquidity udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa BigLiquidity
Strona internetowa BigLiquidity

BigLiquidity zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wiadomości gospodarcze, kalendarz ekonomiczny, krótkie wprowadzenie do świata finansów, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Duża płynność |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: bigliquidity.com

Número de teléfono: + 44 (0) 256 18 253

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Duża płynność <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma BigLiquidity jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Biorąc to wszystko pod uwagę, radzimy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker regulowany, ale niestety te regulacje wciąż są bardzo słabej jakości i mogą być niebezpieczne dla tych, którzy zdecydują się tu zainwestować; ma siedzibę w bardzo niebezpiecznym kraju (Cypr), szukając opinii na temat Mamy dużą płynność znalazłem kilka negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2020 dodano CNMV Duża płynność do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CNMV z października 2020 r. ⚠️ ostrzeżenie

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o BigLiquidity? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «BigLiquidity: ocena i komentarze»

 1. Gregorio odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Gregorio, dziękuję za napisanie o BigLiquidity. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.