Komentarze użytkowników Bestport Ventures

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Najlepsze przedsięwzięcia Ven (zwany także bestport-ventures.com), jest brokerem funduszy inwestycyjnych. Czy naprawdę poleca się Bestport Ventures do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Bestport Ventures ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to Bestport Ventures? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Bestport Ventures LLP.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Widzimy, że wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, ta informacja jest nieprawdziwa.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowanych przez Bestport Ventures, w tym przypadku nie znaleźliśmy informacji wskazujących na istnienie różnych rodzajów kont.

La platforma do działania jakie oferuje Bestport Ventures to: nie wspomnianyPodobno korzystają z własnej platformy.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Bestport Ventures udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna internetowa Bestport Ventures
Witryna internetowa Bestport Ventures

Bestport Ventures zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, trochę informacji, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Najlepsze przedsięwzięcia Ven |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: bestport-ventures.com

📞Numer telefonu: + 44 12 3561 9313

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy Bestport Ventures. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Najlepsze przedsięwzięcia Ven <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Najlepsze przedsięwzięcia Ven jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po jego przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest w rzeczywistości zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ (na swojej stronie internetowej używa fałszywych danych, które pochodzą od innej regulowanej firmy), dodatkowo podczas wyszukiwania opinii Bestport Ventures znaleźli tylko recenzje, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano FCA Najlepsze przedsięwzięcia Ven do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z sierpnia 2021 r

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CNMV Najlepsze przedsięwzięcia Ven do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z września 2021 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Bestport Ventures? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

49 komentarze do «Bestport Ventures: Oceny i komentarze»

 1. Alberto odpowiedź

  Z telefonu +44 1235619313 skontaktował się ze mną bandyta Victor Mejia, z meksykańskim akcentem, według rezydenta Londynu i brokera Bestport Ventures Llp, który zaproponował mi biznes i któremu zwróciłem 2 500.000 10 $, który po wielu praca próbowała zainwestować w nie 000.000 XNUMX XNUMX dolarów, aby spróbować odzyskać utraconą początkową wartość.

  Wszystko jest fabułą i na szczęście zdecydowałem się zerwać związek i stracić początkową kwotę. Ten facet jest płatnym zabójcą finansowym, ponieważ pracuje dla swoich pracodawców Bestport VENTURES LLP.

  Jedną z jego wspólników jest Federica Roman, która jest odpowiedzialna za przetwarzanie dokumentów w procedurach pożyczkowych, aby spróbować odzyskać to, co zostało utracone i zaangażować się w wyższe kwoty poprzez rzekome pożyczki w euro, które muszą zostać spłacone w krótkich terminach, a następnie ukraść im wszystko.

  Nie wpadnij w ręce tych wirtualnych łobuzów

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Alberto, dziękuję za komentowanie Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Felipe Cortazar odpowiedź

  Alarm! CNMV złożyło skargę dotyczącą wszystkich oszustw popełnionych w Hiszpanii i innych krajach. Zachowaj ostrożność.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jezu, dziękuję za komentowanie Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Robert odpowiedź

  ANONIMOWY: MÓJ PRZYPADEK JEST TO, ŻE ODWRÓCIŁEM 584 EURO I ONE ZDUPLIŁY A POTEM KUPUJĘ 1600 EURO I PRZY CIĘCIU W OSTATNI PIĄTEK CZY MAM WIĘCEJ 5000 EURO NA KONCIE? …NIE PRÓBOWAŁEM ZARABIAĆ, BO CHCĘ ZASIĘGNĄĆ 10000 XNUMX EURO INWESTYCJE MNIE POWIEDZĄ I SPRAWDZĘ SWOJE KONTO I GDZIE INWESTUJĄ… DZIĘKI… DZIĘKI… (przeczytałam komentarze)

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Robert, jaki jest pożytek z osiągnięcia 10.000 1.000.000 lub 21 10.000 XNUMX, jeśli nie możesz tego wypłacić? Albo jeśli później poproszą cię o wymyślony podatek w wysokości XNUMX% od XNUMX XNUMX? To wszystko jest aktem oszukania cię z jak największej sumy. Nie wierz w nic, ukradną ci wszystko.

   Pozdrowienia.

 4. Edith odpowiedź

  Witam, jest to firma oszustwa, zdarzyło mi się tak jak mówisz, najpierw zacząłem od 695 euro co zostało zrobione z wpłatą na konto w ciągu tygodnia, operacje były wykonywane normalnie z platformą MT5 a tydzień później wspomina, że Mogłem wprowadzić duże inwestycje po 5000 euro i że mógłbym uzyskać dobre zyski, z których akceptuję i gdy powiedziałem, że wycofuję zyski mój analityk wspomina, że ​​poniósł stratę, że zrobił złą operację z gazem ziemnym, z którego zaoferował mi pożyczkę na odzyskanie utraconego kapitału i teraz chce ponownie wpłacić, aby kontynuować działalność (nie wpłaciłem jeszcze pieniędzy) i dali mi okres 7 dni

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Edith, nie rób tego !!!, Ten broker jest tym, co nazywamy KLONEM regulowanej firmy, ci, którzy dzwonią do ciebie, udają, że są regulowaną firmą, ale są oszustami, PRAWDZIWA sieć to: bestport .co .uk / na dole ich strony twierdzą, że są licencjonowane i regulowane przez UK FCA i oszustów, którzy dzwonią do Ciebie, używają tego: https://bestport-ventures .com / a na dole strony nic nie mówi, żeby uniknąć zgłoszenia, poza tym jakość strony jest straszna, nie zainwestowali nawet 1 euro. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Edith odpowiedź

    Witam,
    Dane kontaktowe firmy bestport Ventures, która skontaktowała się ze mną, to 528125950466 z Luisem Hernandezem, a innym kontaktem analityka jest Eduardo Mondragon o numerze 441235619313 z adresem e-mail: [email chroniony] do wykonywania fałszywych operacji lub ten e-mail [email chroniony].
    Ta firma nie jest zalecana do oszukiwania ludzi.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Edith, jeszcze raz dziękuję za informacje, ten broker jest tym, co nazywamy KLONEM firmy regulowanej, ci, którzy dzwonią do ciebie, udają, że są tą regulowaną firmą, ale są oszustami, PRAWDZIWA sieć jest taka: bestport.co . uk / na dole strony twierdzą, że są licencjonowane i regulowane przez UK FCA i oszustów, którzy dzwonią do Ciebie, używają tego: https://bestport-ventures .com / a na dole strony nic nie mówi, żeby uniknąć zgłoszenia, poza tym jakość strony jest straszna, nie zainwestowali nawet 1 euro. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 5. Anonimowy odpowiedź

  Witam

  Szkoda, że ​​to co się stało wszystkim na tym forum. W moim przypadku wpłaciłem łącznie ponad 2000 euro przelewem bankowym na następujące konto z Meksyku:

  BENEFICJENT: Info Mexicana de Servicios Mercantiles e Integrales SA de CV
  KONTO: 0114056000

  W trakcie kursu poniosłem niewielkie straty przy niektórych operacjach, ale nie straciłem całości, a moje dostępne pieniądze nadal mogą być odzwierciedlone na koncie, ale opcja wypłaty jest zablokowana i nie mogę jej wypłacić, czy jest sposób na odzyskanie moich pieniędzy lub część moich pieniędzy? Czy władze mojego kraju mogą się zaangażować, jeśli złożę pozew?

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, ten broker jest tym, co nazywamy KLONEM firmy, która jest regulowana, ci, którzy dzwonią do ciebie, udają, że są tą regulowaną firmą, ale są oszustami, PRAWDZIWA sieć jest taka: https://www.bestport.co .uk / na dole ich strony twierdzą, że są licencjonowane i regulowane przez UK FCA i oszustów, którzy dzwonią do Ciebie, używają tego: https://bestport-ventures .com / a na dole strony nic nie mówi, żeby uniknąć zgłoszenia, poza tym jakość strony jest straszna, nie zainwestowali nawet 1 euro. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Anonimowy odpowiedź

  Witam, jak się masz?Bestport Ventures również mnie oszukał, ukradli mi 400 euro i według nich moje pieniądze przepadły w operacji, która została przeprowadzona z gazem ziemnym. Victor Mejia, mój analityk, super dobry aktor, prawdę do oszukania i sprawienia Uwierz, że jest dobrym doradcą, który chce ci pomóc, chociaż w końcu nawet obwiniam siebie za to, co z powodu złej operacji, którą zamknąłem, straciłem część moich pieniędzy, co zła fala, że ​​nawet z tymi komentarzami nie powinno się nic robić przeciwko tego typu firmom-przykrywkom, które poświęcają się tylko kradzieży i oszukiwaniu ludzi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, ten broker jest tym, co nazywamy KLONEM firmy, która jest regulowana, ci, którzy dzwonią do ciebie, udają, że są tą regulowaną firmą, ale są oszustami, PRAWDZIWA sieć jest taka: https://www.bestport.co .uk / na dole ich strony twierdzą, że są licencjonowane i regulowane przez UK FCA i oszustów, którzy dzwonią do Ciebie, używają tego: https://bestport-ventures .com / a na dole strony nic nie mówi, żeby uniknąć zgłoszenia, poza tym jakość strony jest straszna, nie zainwestowali nawet 1 euro. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Anonimowy odpowiedź

    Oto kilka danych z Bestport Ventures:
    [email chroniony]
    [email chroniony] To jest e-mail Victora Mejii, udawał mojego analityka i w końcu ukradł moje pieniądze
    Powiedzieli mi o tym numerze + 44-1235-616313, aby wykonywać ruchy na rynku za pośrednictwem platformy MetaTrader 5
    Również z tych numerów po raz pierwszy skontaktowano się ze mną:
    + 52-81-2724-0545
    + 52-56-5109-9103
    + 52-56-0329-3503
    UWAŻAJ NA TE SZCZURY

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Anonimowy, ten broker jest tym, co nazywamy KLONEM firmy, która jest regulowana, ci, którzy dzwonią do ciebie, udają, że są tą regulowaną firmą, ale są oszustami, PRAWDZIWA sieć jest taka: https://www.bestport.co .uk / na dole ich strony twierdzą, że są licencjonowane i regulowane przez UK FCA i oszustów, którzy dzwonią do Ciebie, używają tego: https://bestport-ventures .com / a na dole strony nic nie mówi, żeby uniknąć zgłoszenia, poza tym jakość strony jest straszna, nie zainwestowali nawet 1 euro. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

    • Jose medrano odpowiedź

     Niektórzy inni, jak je zablokować?

     + 507 397-7283
     + 507 6908-0103
     + 507 827-1504
     +52 33 7608 7139
     +52 55 1371 4665
     +52 55 2234 2043
     +52 55 2684 5978
     +52 55 4234 2795
     +52 55 5806 8100
     +52 55 8294 8104
     +52 56 0362 4355
     +52 81 2314 8080
     +52 990 788 3739
     + 57 1 5964741

 7. Alexander odpowiedź

  Witam, chcę wiedzieć, czy warto tu zainwestować, doradca, który do mnie zadzwonił, powiedział mi o inwestycji w wysokości 2000 euro i znajduję to, ale firma jest regulowana przez FCA i nawet dał mi numer licencji, Załączam stronę https://register.fca.org.uk/s/firm?id=001b000000MfVclAAF Mój doradca nazywa się Ricardo, więc mam wątpliwości, czy polecają mi inwestować, czy nie, widzę wiele złych komentarzy, ale na żadnej stronie nie widziałem, że dodali swoje przepisy, czy to nieprawda? Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł mi odpowiedzieć, jestem bardzo niezdecydowany

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alejandro, nie wpłacaj niczego, oni są tym, co nazywamy KLONEM firmy, która jest regulowana, ci, którzy dzwonią do ciebie, udają, że są tą firmą, PRAWDZIWA sieć jest taka: https://www.bestport.co .uk / na dole ich strony twierdzą, że są licencjonowane i regulowane przez UK FCA i oszustów, którzy dzwonią do Ciebie, używają tego: https://bestport-ventures .com / a na dole strony nic nie mówi, żeby uniknąć zgłoszenia, poza tym jakość strony jest straszna, nie zainwestowali nawet 1 euro. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Vargas, ten broker jest tym, co nazywamy KLONEM firmy, która jest regulowana, ci, którzy dzwonią do ciebie, udają, że są tą regulowaną firmą, ale są oszustami, PRAWDZIWA sieć jest taka: https://www.bestport.co .uk / na dole ich strony twierdzą, że są licencjonowane i regulowane przez UK FCA i oszustów, którzy dzwonią do Ciebie, używają tego: https://bestport-ventures .com / a na dole strony nic nie mówi, żeby uniknąć zgłoszenia, poza tym jakość strony jest straszna, nie zainwestowali nawet 1 euro. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Eduardo odpowiedź

   Poszukaj strony, którą mi umieściłeś, i to prawda, ta strona internetowa tych drani z Bestport jest KLONEM innej firmy, która jest zarejestrowana w angielskim regulatorze, FCA (Financial Conduct Authority), kontaktowy adres e-mail innej firmy to [email chroniony] (Pan James Stoddart), tutaj musisz napisać, aby ostrzec przed tym, co robią te kody Bestport, musisz im powiedzieć, że fałszywa strona internetowa i że oszukują wiele rodzin, podszywając się pod nich.
   Wszystko można zobaczyć idealnie, szukając Besport w FCA za pośrednictwem tego linku: https://register.fca.org.uk/s/firm?id=001b000000MfVclAAF

   Trzeba je zgłosić, w tym samym linku można to zrobić... żeby FCA, angielski regulator wstawiał te szczury jako KLON...

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Eduardo, bardzo dobrze powiedziane, musisz to zrobić, aby zostali potępieni, a podczas wyszukiwania wiadomo, że ci oszuści udają, że firma ich uwierzytelnia. Ten broker jest tym, co nazywamy KLONEM firmy, która jest regulowana, ci, którzy dzwonią do ciebie, udają, że są tą regulowaną firmą, ale są oszustami, PRAWDZIWA sieć jest taka: https://www.bestport.co .uk / na dole ich strony twierdzą, że są licencjonowane i regulowane przez UK FCA i oszustów, którzy dzwonią do Ciebie, używają tego: https://bestport-ventures .com / a na dole strony nic nie mówi, żeby uniknąć zgłoszenia, poza tym jakość strony jest straszna, nie zainwestowali nawet 1 euro. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 8. Anonimowy odpowiedź

  Uważam to za oszustwo, ponieważ zainwestowałem też w styczniu sumę 2 euro, nie spędzam tygodnia zarabiając jak 000 euro, potem zapytali mnie, czy mogę więcej zainwestować, zaznaczając, że tam są możliwości inwestycyjne, które były większe niż 120 tys. euro, ale takie byłyby przejęte przez grupę inwestorów i właśnie w tej operacji zapewniają zysk na poziomie od 50 do 30%. Chcieli, żebym zainwestował 40 tys. euro odmówiłem, powiedział mi do 10 tys. 6 euro, ale jednocześnie inny ze stratami 400 euro. W następnym tygodniu ponownie zaoferował mi nowe możliwości biznesowe, ponownie odmówiłem i do chwili otwarcia innych operacji straty nadal przekraczały 700 euro, pozostało w moim kapitale jako 1000 euro, kolejny tydzień zaproponował mi ponownie, wróciłem na negatyw i tym razem wskazał, że nie są one obowiązkowe, w tym samym czasie przeprowadzono dwie operacje, następnego dnia konto upadło. W ciągu jednego dnia około 920 euro, od tego czasu wysłałem e-mail, w którym odpowiedzieli, że są częścią ryzyka i wreszcie za trzecim razem dzwonią do mnie z rzekomego obszaru odzyskiwania, trzeciego zgodziłem się wpłacić 1000 euro, które wzrosną, ponieważ bonus kolejne 250 euro i współpracuj z nimi, aby odzyskać utracone 250 euro. do 2 czerwca mówi mi, że w ciągu następnych kilku miesięcy odzyska od 000 do 11 euro, aby kontynuować do końca. Teraz chcę rekomendacji, PONIEWAŻ NIE WPŁACIŁEM JESZCZE, ŻE POWIEDZIELI MI, ŻE ZACZNI JUTRO ALE ŻE WPŁATA JUŻ TO ZROBI DO 100 MAJA. ALE JUTRO ODWZOROWAŁBYM OPERACJĘ Z JUTRA Z MOIM UPOWAŻNIENIEM.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, nie wpłacaj niczego, dziękujemy za informacje o Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 9. Juan Jose odpowiedź

  Zrobiłem przelew bankowy prawie 2000 soli i kolejny około 500 soli na konto bankowe, które wskazał mi „doradca” z bestport, ale nie chcą już się ze mną kontaktować, bez względu na to, jak bardzo nalegam, wszystko to było wczoraj i modlić się sprawdź stronę i przekonaj się, że to oszustwo.

  Co mogę zrobić? są oszustami z powodu tego, co mi zrobili

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan Jose, ten broker zatrzymuje wszystkie wysyłane przez Ciebie pieniądze. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

   • Azul odpowiedź

    Witam, proszę o informacje dotyczące rzekomej inwestycji, którą zrobiłem za 500 euro w Bestport, doradca o imieniu Ricardo powiedział mi, że od poniedziałku do piątku będziemy składać zamówienia według walut, ale kilka tygodni później powiedział mi, że jest taka możliwość kupowania udziałów w spółkach ale wymagali 5,000 euro do zainwestowania i że później będę miał podwojone korzyści, po tym zaznaczyłem, że nie mam takiej kwoty, zapewniłem się, że firma udzieli mi pożyczki na 2,500 euro i że z tym byśmy popracowali przy składaniu zamówień mam czas do 30 czerwca na zgarnięcie pewnej kwoty ale czytając komentarze zdaję sobie sprawę, że to oszustwo, chcę tylko odzyskać pieniądze, które wprowadzam, aby otworzyć konto i ich nie stracić .
    Byłbym bardzo wdzięczny za wskazówki i pomoc.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Niebieski, powiedz im, że twój ojciec chce, abyś zarządzał 70.000 450 USD, które ma w banku i że chcesz je zainwestować, ale najpierw chcesz zrobić test z 85 wypłatą lub częścią tego, co wpłaciłeś (XNUMX% ), aby zobaczyć, czy wraca z szybkiej drogi. Ten broker jest tym, co nazywamy KLONEM firmy, która jest regulowana, ci, którzy dzwonią do ciebie, udają, że są tą regulowaną firmą, ale są oszustami, PRAWDZIWA sieć jest taka: bestport.co .uk / na dole ich strony powiedz, że są licencjonowane i regulowane przez UK FCA i oszustów, którzy dzwonią do Ciebie, używają tego: https://bestport-ventures .com / a na dole strony nic nie mówi, żeby uniknąć zgłoszenia, poza tym jakość strony jest straszna, nie zainwestowali nawet 1 euro. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 10. Fabi odpowiedź

  dobry dzień, aby wiedzieć, czy przedsięwzięcia bestport są legalne, czy nie

  zapewniają, że są uregulowane... Chciałabym poznać Twoją opinię

  dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Fabi, ten broker zatrzymuje wszystkie wysyłane przez Ciebie pieniądze. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 11. Ana odpowiedź

  dzień dobry dziękuję wszystkim bardzo za opinie na temat przedsięwzięć bestport ... wtedy nie są tak bezpieczne, jak zapewniają

  Dziękuję, bo przesyłałem Ci pieniądze, dzięki Bogu postanowiłem zasięgnąć opinii przed wysłaniem jakiegokolwiek kapitału

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ana, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że cię uratowaliśmy, zawsze sprawdzaj przed inwestycją, istnieje wiele oszustw, musisz być bardzo ostrożny.

   Pozdrowienia.

 12. Anonimowy odpowiedź

  Firma Bestport Venture to oszustwo do inwestowania, proszę nie inwestuj, to jedyne, co mogę ci powiedzieć, że zabierają cię, dopóki nie upadniesz, a w końcu twoje konto zostanie zadłużone i nie możesz odzyskać swoich pieniędzy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, ten broker zatrzymuje wszystkie wysłane przez Ciebie pieniądze, zarówno te od początku, jak i jeśli wyślesz je teraz, również je zatrzyma. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 13. ANOMINICZNE DWA odpowiedź

  Witam dobry wieczór

  Ten Broker to oszustwo, przez prawie miesiąc prosiłem o wpłatę moich zarobków na moje konto i nie miałem z nimi kontaktu, gdy wcześniej mój rzekomy doradca finansowy skontaktował się ze mną w celu „przeprowadzania codziennych operacji” i od jednego dnia do następnie bez dalszych ceregieli zniknęły, moje konto jest nadal aktywne, ponieważ nadal mogę wejść bez problemu, ale kiedy komunikuję się z nimi mailowo lub telefonicznie, nie otrzymuję odpowiedzi.

  Moją rekomendacją dla wszystkich tych, którzy jeżdżą lub inwestują z nimi, jest nie robić tego. Mam maile, numery i nazwiska domniemanych doradców. W tej chwili mam nadzieję odzyskać pieniądze lub ich część, ponieważ zainwestowałem w nie sporą kwotę 🙁

  Mam nadzieję, że jeśli opublikujesz mój komentarz pomoże wielu osobom.
  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj ANOMINO, polecam wrócić teraz, jeśli wysłałeś go przez PAYPAL, paypal zwykle zwraca pieniądze normalnie z pewną zwinnością. Ten broker zatrzyma wszystkie wysłane przez Ciebie pieniądze, zarówno te od początku, jak i jeśli wyślesz je teraz, również je zatrzyma. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

   • Anonimowy odpowiedź

    Nie inwestuj w tę platformę proszę Jeśli jesteś na czas lub nie dałeś pieniędzy, to nie jest wiarygodne w końcu tracisz pieniądze, posłuchaj, co mogę zrobić, aby inni ludzie nie stracili.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Anonimowy, ten broker zatrzyma wszystkie wysłane przez Ciebie pieniądze, zarówno te od początku, jak i jeśli wyślesz je teraz, również je zatrzyma. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Pozdrowienia.

  • Anonimowy odpowiedź

   Bestport Ventures to firma, która, jeśli zainwestujesz pieniądze, stracisz je, oferują pożyczki, abyś je spłacił w 7 dni, spłaciłeś, a kiedy mówisz wycofaj, mówią ci, że jest operacja makroekonomiczna, inwestuj, aby zarobić pieniądze, kiedy robisz operację okazuje się, że straciłeś wszystko. Proszę, nie inwestuj, to wszystko, co mogę powiedzieć, że straciłem pieniądze

 14. Anonimowy odpowiedź

  Dzień dobry, podejrzewam, że bestport ventures oszukują mnie, ze względów bezpieczeństwa będę komentował jako anonimowy. Mam nadzieję, że opublikują również mój komentarz.

  Jestem na platformie metatrader5, ale przez firmę bestport ventures i płatność została dokonana w PayPal u brokera Leonardo Brizuela, prawda jest taka, wszystko było w porządku, ale zaoferowali mi pożyczkę w wysokości 24 tys. moje konto bez podpisywania umowy.

  W tej chwili chcą, abym wysłał im prawdziwe pieniądze, aby wydali mi te pieniądze.Chodzi o to, że pracują z tobą, chcę wiedzieć, czy są zaufani, czy nie i czy broker istnieje w ich systemie, czy nie? ??

  A jeśli dam ci te pieniądze, to kto zapewnia mnie, że wypuszczają te pieniądze, które są w metatraderze 5 ???? moje konto to numer konta 4XXXX

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, chcę wyjaśnić, że nie współpracują z nami, nie mamy z nimi żadnego linku, zalecam, abyś teraz wrócił do tego, co wysłałeś przez PAYPAL, PayPal zwykle zwraca pieniądze normalnie z pewną zwinnością. Ten broker zatrzyma wszystkie wysłane przez Ciebie pieniądze, zarówno te od początku, jak i jeśli wyślesz je teraz, również je zatrzyma. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 15. wirowy odpowiedź

  Dzień dobry inwestuję w tę firmę i prawda jest taka, że ​​nie wiem czy to oszustwo, wpłaciłem 500 euro i prawdę mówiąc już się martwiłem, spróbuję poprosić lub wypłacić pieniądze, tak, mam informacje o ludziach, którzy mi doradzają, zaproponuję im, jeśli zobaczę, że to naprawdę oszustwo, na razie wydaje mi się to nieco wiarygodne, ponieważ monitoring, który robią, jest codziennie i nie wymagają ode mnie wpłaty, aby zainwestować więcej , ponieważ wspomniałem im o firmie orotrader, którą tam też zainwestowałem i chciałem odzyskać pieniądze, ale nie chcą mi pozwolić, powiedziałem im, że teraz jestem bardzo podejrzliwy i że chcę iść w tempie to przekonuje mnie, że mogę zaufać firmie, więc nie wiem, czy to oszustwo, czy nie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Eddy, dziękuję za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

   • Anonimowy W odpowiedź

    Hey.

    Ta firma to oszustwo, przydarzyło mi się tak jak wam wszystkim.
    Przyprawiają o zawrót głowy mówią, że inwestujesz pieniądze, potem mówią, że akcja milczy, a pieniądze są stracone i zmuszają do wzięcia pożyczki na pełną kwotę, mówiąc, że tak się nie stanie, a potem płacisz Mówię im, że chcę odejść, a oni mnie wymyślają Historia zgodnie z regulaminem nie da się zrobić i trzeba dokonać zakupu udziałów i potem znowu dzieje się to samo, konto się wali i nowy kredyt Zrobili mi zabawę 4 razy i 4 razy upadłem, teraz dali mi kredyt na 100 tys. I wymuszają zapłatę.

    Z recenzji, które widzę i nie ma regulacji, widzę, że nie są godne zaufania i czyste oszustwo

    Jeśli ktoś doradzi, co zrobić w takim przypadku, chciałbym poznać Twoją opinię.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Anonimowy, polecam wrócić teraz, jeśli wysłałeś go przez PAYPAL, PayPal zwykle zwraca pieniądze normalnie z pewną zwinnością. Ten broker zatrzyma wszystkie wysłane przez Ciebie pieniądze, zarówno te od początku, jak i jeśli wyślesz je teraz, również je zatrzyma, ale możesz odzyskać swoje pieniądze z naszego CZATU. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Pozdrowienia.

 16. Nicolas odpowiedź

  Bądź bardzo ostrożny, już oszukali mojego brata, szukamy jak odzyskać pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Nicolas, dziękuję za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *