Komentarze użytkowników Bestport Ventures

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Najlepsze przedsięwzięcia Ven (zwany także bestport-ventures.com), jest brokerem funduszy inwestycyjnych. Czy naprawdę poleca się Bestport Ventures do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Bestport Ventures ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to Bestport Ventures? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Bestport Ventures LLP.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Widzimy, że wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, ta informacja jest nieprawdziwa.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowanych przez Bestport Ventures, w tym przypadku nie znaleźliśmy informacji wskazujących na istnienie różnych rodzajów kont.

La platforma do działania jakie oferuje Bestport Ventures to: nie wspomnianyPodobno korzystają z własnej platformy.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Bestport Ventures udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna internetowa Bestport Ventures
Witryna internetowa Bestport Ventures

Bestport Ventures zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, trochę informacji, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Najlepsze przedsięwzięcia Ven |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: bestport-ventures.com

📞Numer telefonu: + 44 12 3561 9313

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy Bestport Ventures. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Najlepsze przedsięwzięcia Ven <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Najlepsze przedsięwzięcia Ven jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po jego przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest w rzeczywistości zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ (na swojej stronie internetowej używa fałszywych danych, które pochodzą od innej regulowanej firmy), dodatkowo podczas wyszukiwania opinii Bestport Ventures znaleźli tylko recenzje, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano FCA Najlepsze przedsięwzięcia Ven do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z sierpnia 2021 r

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CNMV Najlepsze przedsięwzięcia Ven do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z września 2021 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Bestport Ventures? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

49 komentarze do «Bestport Ventures: Oceny i komentarze»

 1. Alberto odpowiedź

  Z telefonu +44 1235619313 skontaktował się ze mną bandyta Victor Mejia, z meksykańskim akcentem, według rezydenta Londynu i brokera Bestport Ventures Llp, który zaproponował mi biznes i któremu zwróciłem 2 500.000 10 $, który po wielu praca próbowała zainwestować w nie 000.000 XNUMX XNUMX dolarów, aby spróbować odzyskać utraconą początkową wartość.

  Wszystko jest fabułą i na szczęście zdecydowałem się zerwać związek i stracić początkową kwotę. Ten facet jest płatnym zabójcą finansowym, ponieważ pracuje dla swoich pracodawców Bestport VENTURES LLP.

  Jedną z jego wspólników jest Federica Roman, która jest odpowiedzialna za przetwarzanie dokumentów w procedurach pożyczkowych, aby spróbować odzyskać to, co zostało utracone i zaangażować się w wyższe kwoty poprzez rzekome pożyczki w euro, które muszą zostać spłacone w krótkich terminach, a następnie ukraść im wszystko.

  Nie wpadnij w ręce tych wirtualnych łobuzów

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Alberto, dziękuję za komentowanie Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Filip Cortazar odpowiedź

  Alarm! CNMV złożyło skargę dotyczącą wszystkich oszustw popełnionych w Hiszpanii i innych krajach. Zachowaj ostrożność.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jezu, dziękuję za komentowanie Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Robert odpowiedź

  ANONIMOWY: MÓJ PRZYPADEK JEST TO, ŻE ODWRÓCIŁEM 584 EURO I ONE ZDUPLIŁY A POTEM KUPUJĘ 1600 EURO I PRZY CIĘCIU W OSTATNI PIĄTEK CZY MAM WIĘCEJ 5000 EURO NA KONCIE? …NIE PRÓBOWAŁEM ZARABIAĆ, BO CHCĘ ZASIĘGNĄĆ 10000 XNUMX EURO INWESTYCJE MNIE POWIEDZĄ I SPRAWDZĘ SWOJE KONTO I GDZIE INWESTUJĄ… DZIĘKI… DZIĘKI… (przeczytałam komentarze)

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Robert, jaki jest pożytek z osiągnięcia 10.000 1.000.000 lub 21 10.000 XNUMX, jeśli nie możesz tego wypłacić? Albo jeśli później poproszą cię o wymyślony podatek w wysokości XNUMX% od XNUMX XNUMX? To wszystko jest aktem oszukania cię z jak największej sumy. Nie wierz w nic, ukradną ci wszystko.

   Pozdrowienia.

 4. Edith odpowiedź

  Witam, jest to firma oszustwa, zdarzyło mi się tak jak mówisz, najpierw zacząłem od 695 euro co zostało zrobione z wpłatą na konto w ciągu tygodnia, operacje były przeprowadzane normalnie z platformą MT5 i po tygodniu wspomina, że Mogłem wejść w duże inwestycje po 5000 euro i że mógłbym uzyskać dobre zyski, z których akceptuję i gdy powiedziałem, że wycofuję zyski mój analityk wspomina, że ​​poniósł stratę, że zrobił złą operację z gazem ziemnym, z którego zaoferował mi pożyczkę na odzyskanie utraconego kapitału i teraz chce ponownie wpłacić, aby kontynuować działalność (nie wpłaciłem jeszcze pieniędzy) i dali mi okres 7 dni

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Edith, nie rób tego !!!, Ten broker jest tym, co nazywamy KLONEM regulowanej firmy, ci, którzy dzwonią do ciebie, udają, że są regulowaną firmą, ale są oszustami, PRAWDZIWA sieć to: bestport .co .uk / na dole ich strony twierdzą, że są licencjonowane i regulowane przez UK FCA i oszustów, którzy dzwonią do Ciebie, używają tego: https://bestport-ventures .com / a na dole strony nic nie mówi, żeby uniknąć zgłoszenia, poza tym jakość strony jest straszna, nie zainwestowali nawet 1 euro. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Edith odpowiedź

    Witam,
    Kontakty firmy Bestport Ventures, które kontaktują się ze mną to 528125950466 z Luisem Hernandezem, a innym kontaktem analityka jest Eduardo Mondragon o tym numerze 441235619313 z adresem e-mail: [email chroniony] do wykonywania fałszywych operacji lub ten e-mail [email chroniony].
    Ta firma nie jest zalecana do oszukiwania ludzi.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Edith, jeszcze raz dziękuję za informacje, ten broker jest tym, co nazywamy KLONEM firmy regulowanej, ci, którzy dzwonią do ciebie, udają, że są tą regulowaną firmą, ale są oszustami, PRAWDZIWA sieć jest taka: bestport.co . uk / na dole strony twierdzą, że są licencjonowane i regulowane przez UK FCA i oszustów, którzy dzwonią do Ciebie, używają tego: https://bestport-ventures .com / a na dole strony nic nie mówi, żeby uniknąć zgłoszenia, poza tym jakość strony jest straszna, nie zainwestowali nawet 1 euro. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 5. Anonimowy odpowiedź

  Witam

  Szkoda, że ​​to co się stało wszystkim na tym forum. W moim przypadku wpłaciłem łącznie ponad 2000 euro przelewem bankowym na następujące konto z Meksyku:

  BENEFICJENT: Info Mexicana de Servicios Mercantiles e Integrales SA de CV
  KONTO: 0114056000

  W trakcie kursu poniosłem niewielkie straty przy niektórych operacjach, ale nie straciłem całości, a moje dostępne pieniądze nadal mogą być odzwierciedlone na koncie, ale opcja wypłaty jest zablokowana i nie mogę jej wypłacić, czy jest sposób na odzyskanie moich pieniędzy lub część moich pieniędzy? Czy władze mojego kraju mogą się zaangażować, jeśli złożę pozew?

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, ten broker jest tym, co nazywamy KLONEM firmy, która jest regulowana, ci, którzy dzwonią do ciebie, udają, że są tą regulowaną firmą, ale są oszustami, PRAWDZIWA sieć jest taka: https://www.bestport.co .uk / na dole ich strony twierdzą, że są licencjonowane i regulowane przez UK FCA i oszustów, którzy dzwonią do Ciebie, używają tego: https://bestport-ventures .com / a na dole strony nic nie mówi, żeby uniknąć zgłoszenia, poza tym jakość strony jest straszna, nie zainwestowali nawet 1 euro. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Anonimowy odpowiedź

  Witam, jak się masz?Bestport Ventures również mnie oszukał, ukradli mi 400 euro i według nich moje pieniądze przepadły w operacji, która została przeprowadzona z gazem ziemnym. Victor Mejia, mój analityk, super dobry aktor, prawdę do oszukania i sprawienia Uwierz, że jest dobrym doradcą, który chce ci pomóc, chociaż w końcu nawet obwiniam siebie za to, co z powodu złej operacji, którą zamknąłem, straciłem część moich pieniędzy, co zła fala, że ​​nawet z tymi komentarzami nie powinno się nic robić przeciwko tego typu firmom-przykrywkom, które poświęcają się tylko kradzieży i oszukiwaniu ludzi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, ten broker jest tym, co nazywamy KLONEM firmy, która jest regulowana, ci, którzy dzwonią do ciebie, udają, że są tą regulowaną firmą, ale są oszustami, PRAWDZIWA sieć jest taka: https://www.bestport.co .uk / na dole ich strony twierdzą, że są licencjonowane i regulowane przez UK FCA i oszustów, którzy dzwonią do Ciebie, używają tego: https://bestport-ventures .com / a na dole strony nic nie mówi, żeby uniknąć zgłoszenia, poza tym jakość strony jest straszna, nie zainwestowali nawet 1 euro. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Anonimowy odpowiedź

    Oto kilka danych z Bestport Ventures:
    [email chroniony]
    [email chroniony] To jest e-mail Victora Mejii, udawał mojego analityka i w końcu ukradł moje pieniądze
    Powiedzieli mi o tym numerze + 44-1235-616313, aby wykonywać ruchy na rynku za pośrednictwem platformy MetaTrader 5
    Również z tych numerów po raz pierwszy skontaktowano się ze mną:
    + 52-81-2724-0545
    + 52-56-5109-9103
    + 52-56-0329-3503
    UWAŻAJ NA TE SZCZURY

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Anonimowy, ten broker jest tym, co nazywamy KLONEM firmy, która jest regulowana, ci, którzy dzwonią do ciebie, udają, że są tą regulowaną firmą, ale są oszustami, PRAWDZIWA sieć jest taka: https://www.bestport.co .uk / na dole ich strony twierdzą, że są licencjonowane i regulowane przez UK FCA i oszustów, którzy dzwonią do Ciebie, używają tego: https://bestport-ventures .com / a na dole strony nic nie mówi, żeby uniknąć zgłoszenia, poza tym jakość strony jest straszna, nie zainwestowali nawet 1 euro. Dziękujemy za informacje na temat Bestport Ventures. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

    • Jose medrano odpowiedź

     Niektórzy inni, jak je zablokować?

     + 507 397-7283
     + 507 6908-0103
     + 507 827-1504
     +52 33 7608 7139
     +52 55 1371 4665
     +52 55 2234 2043
     +52 55 2684 5978
     +52 55 4234 2795
     +52 55 5806 8100
     +52 55 8294 8104
     +52 56 0362 4355
     +52 81 2314 8080
     +52 990 788 3739
     + 57 1 5964741

  • Vargas Ramos odpowiedź

   Cześć przyjaciel.
   Mnie przydarzyło się dokładnie to samo, 🤬

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.