Komentarze do Back Capital

W tej sekcji przeanalizujemy Back Capital (backcapital.org), to firma, której zadaniem jest teoretycznie pomoc osobom dotkniętym złymi praktykami w odzyskaniu pieniędzy.

Należy zauważyć, że zazwyczaj dokonujemy recenzji na temat brokerów, ale ze względu na różne e-maile i komentarze otrzymane od zainteresowanych stron i klientów brokerów, proszących o informacje na temat firmy Back Capital, zdecydowaliśmy się zrobić recenzję firmy.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Firma, jak wspomnieliśmy wcześniej, zazwyczaj kontaktuje się z osobami, które straciły duże sumy pieniędzy u brokerów (czy to broker forex, broker opcji binarnych, czy jakaś inna inwestycja) i oferuje odzyskanie inwestycji lub jej części..

Strona internetowa BackCapital
Strona internetowa BackCapital

Firma wspomina o lokalizacji przy Avenida Diagonal, 211, Barcelona, ​​Hiszpania.

Teraz tak naprawdę nie mamy dużego doświadczenia w analizowaniu jakiegokolwiek innego rodzaju firmy, która nie jest brokerem, ale tutaj pokażemy Ci coś bardzo ciekawego, co zauważyliśmy w Back Capital.

Jeśli widzimy sekcję „O nas” (https://www.backcapital.org/nosotros/) na stronie Back Capital, widzimy, że prezentują oni swój zespół profesjonalistów.

My, z powrotem kapitał
My, z powrotem kapitał

A teraz spójrzcie, jak ciekawie, jeśli wejdziemy na stronę firmy prawniczej z różnych miast w Hiszpanii o nazwie Roca Junyent http://www.rocajunyent.com/abogados_barcelona/ i zobaczymy ich zespół prawników, zauważymy, że duża część zespołu Back Capital profesjonalistów również pojawia się w gabinecie Roca Junyent, ale pod inną nazwą, dziwną, prawda?

Czy to prawda, czy to kolejny bar na plaży?
Czy Back Capital jest prawdziwy?

 

Możesz zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze klikając tutaj.

Otóż ​​zauważyliśmy, że większość członków Back Capital pojawia się, ale pod innym nazwiskiem, a szukając nazwisk zauważamy, że prawdziwe nazwisko to to, które widnieje na stronie internetowej wspomnianej kancelarii. Oto kilka przykładów profili LinkedIn „członków Back Capital”.

Tak zwany "Arturo Graciani Giralt" z Back Capital, o innej nazwie.

Wstecz Partnerzy kapitałowi
Wstecz Partnerzy kapitałowi

Tak zwany „Carlos Serrano” z Back Capital, również o innej nazwie.

Wstecz Partnerzy kapitałowi
Wstecz Partnerzy kapitałowi

Tutaj niejaki Alonso García Borrás, w Back Capital, zauważamy, że po prostu zrobili zdjęcie z banku zdjęć (stron internetowych, które sprzedają zdjęcia).

Czy Back Capital jest prawdziwy?
Czy Back Capital jest prawdziwy?

Cóż, prawda jest taka, że ​​usługa, która korzysta z wymyślonego „zespołu” nie wzbudza w nas dużego zaufania, choć trzeba zaznaczyć, że nie słyszeliśmy jeszcze żadnych zeznań od osób, które współpracowały z Back Capital, więc nie możemy zagwarantować 100 % że ich usługi nie są prawdziwe, ale oczywiście nie polecamy ich.

Domniemani partnerzy z powrotem Capital
Partnerzy rzekomego Back Capital: wyznaczają oni regulatorów finansowych, takich jak FCA (organ regulacyjny Wielkiej Brytanii), CySEC (organ regulacyjny Cypru) i CNMV (hiszpański organ regulacyjny).

 

Inne informacje o Back Capital

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.backcapital.org

Número de teléfono: + 34 911 87 66 29

E-mail: [email chroniony]

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcjąWierzymy, że firma Back Capital jest wiarygodna? Nie jesteśmy pewni. Sugerujemy ostrożność. Dlaczego? Ponieważ jego rzekomy zespół profesjonalistów nie istnieje, nie ufa nam.

 

Aktualizacja listopad 2017: Otrzymaliśmy wiadomość e-mail od FCA (brytyjskiego organu nadzoru finansowego i rzekomego partnera Back Capital) z informacją o tym NIE SĄ PARTNERAMI BACK CAPITAL, I ŻE TO MOŻLIWE OSZUST!.

 

UWAGA NA DOMNIEMANE FIRMY ODZYSKUJĄCE KAPITAŁ, OD POLECANYCH BROKERÓW POLECAMY KONTAKT Z PRAWNIKAMI, KTÓRZY MOGĄ ZOBACZYĆ OSOBIŚCIE, PONIEWAŻ WIELORAZOWO DOMNIEMANE FIRMY ODZYSKAJĄCE POCHODZĄ OD TEGO SAMEGO BROKERA, DLA KTÓREGO BYLI KLIENCI. NIE Sugerujemy WYSYŁANIA PIENIĘDZY Z WYPRZEDZENIEM.

 

Jaka jest Twoja opinia? Pracowałeś z tą firmą? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem firmy.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy firmy mogli głosować.

 

Co myślisz o Back Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

78 komentarze do «Powrót Kapitał: Wycena i komentarze»

 1. Juan Alberto odpowiedź

  TO JEST OSZUSTWO, NIE UMIEŚĆ NA TEGO KŁAMSTWA, jeśli naprawdę chcesz odzyskać swoje pieniądze z mychargeback, wydaje się to kłamstwem, ale wypróbowałem sugerowane tutaj usługi mychargeback i poszło dobrze. Proces może zająć dużo czasu, ale jeśli działasz szybko, lepiej. Zostałem oszukany z 11.000 XNUMX euro i udało mi się odzyskać prawie wszystkie. To moja rekomendacja.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Juan, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 3. Andrea Steel odpowiedź

  Zostałem oszukany przez doradcę Black Core, Roberto Dávila 442080028711 [email chroniony]
  Zmusił mnie do zainwestowania w metal i faktem jest, że ta pozycja się zawaliła i powiedział mi, że powinnam zainwestować, że pożyczyli mi na wyzdrowienie, a ja się zgodziłam, ale z biegiem czasu byłam przekonana, że ​​to oszuści, po 2 tygodniach mój mąż Szukałem w Internecie sposobu na odzyskanie pieniędzy i skontaktował się ze mną prawnik Fabián Ross Brito [email chroniony] +44 208 089 8502 i powiedział mi, że pieniądze można odzyskać, wpłać 3000 USD, aby rozpocząć roszczenie, a w lutym 2020 poinformował mnie, że wygrałem i że moje pieniądze zostaną przelane na moje konto w Kolumbii, ale musiałem zapłacić 18% opłat, zdeponowałem je w EUROBANK BULGARIA AD do Paysera Lt i do tej pory nie otrzymałem swoich pieniędzy, podobno z powodu pandemii miało to potrwać trochę dłużej niż oczekiwałem, a potem powiedział mi, że pośrednik bank RBC CAPITAL MARKETS pobiera 10,5% podatku od kapitału do przelewu, aby pieniądze w końcu trafiły na moje konto. Nadal mam kontakt z prawnikiem, ale szczerze nie wiem co zrobić, bo mam tysiąc problemów za wszystkie stracone pieniądze i chcę je odzyskać, ale nie mogę znaleźć wyjścia, dziękuję ludziom, którzy mogą Pomóż mi.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Andrea, nic z tego, co ci powiedzieli, nie jest prawdą, przepraszam, że tak mówisz, ale wszyscy ci oszuści starają się zdobyć jak najwięcej pieniędzy, w następnym powiedzą ci, że musisz zapłacić coś innego i tak aż się zmęczysz lub przestaniesz im wierzyć.

   Na swojej stronie wykorzystują wizerunki/zdjęcia prawdziwych prawników z innych firm i zmieniają ich nazwę.

   Sugeruję, abyś zgłosił firmy, do których wysłałeś pieniądze, to znaczy napisz do banków, do których wysłałeś pieniądze i powiedz im, że te firmy oszukują ludzi.

   Pozdrowienia.

  • Alberto odpowiedź

   Przyjacielu, mam to samo obywatelstwo, już zapłaciłem ten rzekomy podatek 10.5%, to ten sam prawnik Fabián Ross Brito, po tym, jak kazał mi zapłacić 10888 euro opłat, a potem kazał mi zapłacić podatek, a następnie poprosił o kolejny grzywna płatność za 1000 euro, a on nie odpowiada już na moje e-maile, proszę powiedz mi, gdzie byłeś, czy oni cię zdeponowali?

   • Polecani brokerzy

    Witaj Alberto, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Online Lawyers Back Capital. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.