✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w kapitały osiowe. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o axicapitalach i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWplatforma.axicacapitals.com
🏠 spółka*pt Finanse
⚖️. RozporządzenieHBMC
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adres30 St Mary Axe, Londyn EC3A 8BF, Wielka Brytania

⚠️ axicapitals jest własnością firmy Vie Finance znajduje się w Wielkiej Brytanii, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w niewiarygodnym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez axicapitals, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje rodzajów kont.

Informacje w sieci

strona internetowa firmy axicapitals

axicapitals zawiera podstawowe informacje na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, kalendarza ekonomicznego, kalkulatora aktywów, wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+39 02 8715 6932

+44 20 8040 4679

???? Ostateczna wycena kapitałów osiowych ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z axicapitals.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości na temat axicapitals:

data Aktualizacja wiadomości
październik 2022Skarga na axicapitals z regulator finansowy CONSOB
luty 2023Skarga na axicapitals z regulator finansowy CONSOB

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o axicapitalach? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z axicapitals.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez axicapitals

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłaszać kapitał osiowy

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić kapitał osiowy?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy axicapitals to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że axicapitals to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy axicapitals jest godny zaufania?

Nie. axicapitals nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z axicapitals?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla axicapitals?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «czy Axicapitals to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Tomasso odpowiedź

  Sono stati presentati esta mese sul sitio web della CONSOB dedicato alle truffe.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Tomasso, dzięki za komentarz na temat axicapitals. Obecnie jest to uważane za SCAM. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) ostrzegł ich, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz łącze CONSOB).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   ---

   Ciao Tomasso, dziękuję za aver commentato axicapitals. Obecnie uważana jest za truflę. CONSOB (l'Autorità di Vigilanza Finanziaria Italiana) uruchomiła segnalazione nei loro konfrontacji, per non avere il regolamento per svolgere la loro attività (Zobacz link CONSOB).

   Jeśli jesteś klientem, nie wezmę udziału, jedynym celem jest rubarti, nie obsługuję operacji ręcznie, mam pieniądze od momentu, kiedy przyjadę z tobą, nie wchodzi na rynek, wszystko jest przygotowane, że ty stracić lub stracisz go.

   Zdecydowano się wycofać, a ty chiedono un riscatto sotto forma di Commissioni, tasse, onorari, legalizzazioni itp. Nie zapłacę więcej!To jest korzyść, od tego momentu, w którym mogę wiedzieć, że jestem klientem brokera trufli i nieważne, ile zapłacę, więcej nie zobaczę, a ty sprzedałeś.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, uzyskaj więcej informacji, które pomogą Ci osiągnąć sukces, dove hai visto l'annuncio, chi ti ha chiamato, numery da cui ti hano chiamato, le email e tutto ciò che ti che en mente.

   Jeśli wrócisz i swoje soldi, wejdź na nasz czat lub steruj modułem pod tym linkiem: RICHIEDI I TUOI SOLDI

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć LOLA, dziękuję za komentarz na temat Axiscapitals. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują je, a na końcu oznaczają cię i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *