Komentarze na temat Axiance
W tej sekcji przeanalizujemy Axiance (zwany również nazwą: axiance.com), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy Axiance jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Axiance ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to Axiance? ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Axiance wspomina o byciu część: ICC Intercertus Capital Ltd, Aerarium Limited i Aurum Capital Limited.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Cypr.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje regulacja, wspominają o byciu regulowane przez CySEC, FSA i FSC.

UWAGA: Axiance posiada regulację SŁABA JAKOŚĆ. ⛔

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Axiance, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont: Konto standardowe, Konto premium y Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 100, minimalny spread od 1.2 pipsa, bez prowizji, dostęp do Trading Central.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, minimalny spread od 0.8 pipsa, bez prowizji, dostęp do Trading Central.

Konto VIP:  minimalny depozyt początkowy w wysokości € 30.000, minimalny spread od 0 pipsów, darmowy VPS, prowizja 2 $ za lot (4 $ za lot), dostęp do Trading Central.

Rodzaje kont Axiance
Rodzaje kont Axiance

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

The platformy do obsługi że Axiance oferuje: Platformy MT4 i MT5.

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Axiance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Axiance
Strona internetowa Axiance

Axiance zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: wykresy na żywo, informacje o oferowanych produktach, sekcja edukacyjna, aktualności, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat Axiance 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: axiance.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu Axiance. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Axiance ⬅️

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Axiance jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, dodatkowo szukając opinii o Axiance znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegają przed tym brokerem. ❌

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

⛔ Uwaga ⛔ : Broker Axiance jest ściśle związany z EverFX, broker o złej reputacji i oskarżony o popełnienie wielu oszustw. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

Co myślisz o Axiance? Jakie było twoje doświadczenie?

Reklamuj się z nami

8 komentarze do «Axiance: ocena i komentarze»

 1. kelwin odpowiedź

  Nie daj się oszukać to szczury rabusiów, zanim nazywano je EverFx, teraz Axiance nie daj się zwieść, okradają mnie, oszukiwali w ten sposób ... źli złodzieje ... HP.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Kelvin, dziękuję za komentarz na temat Axiance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. John odpowiedź

  Nie pozwalają mi się zalogować, a e-mail i hasło mam dobrze, krótko mówiąc, ukradli mnie

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za komentarz na temat Axiance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Hugo odpowiedź

  Zostałem oszukany z Everfx. Złożyli mi depozyt pod pretekstem, że odzyskam go za ich radą, najpierw skontaktował się ze mną kierownik (Bleona) [email chroniony]), a następnie według doradcy Enrico ([email chroniony]) e-maile już mnie odbijają, podobno je wyeliminowali, powiedzieli mi, że z ich pomocą zawsze będę miał więcej zysku niż strat, a było odwrotnie, zmusił mnie do działania z niewielkim początkiem nabierania pewności siebie i często mówił mnie, gdybym chciał wygrać Depozyt więcej niż mogłem, nie mógł mi pomóc z małymi kwotami. Wpłać 1000 USD, co spowodowało, że straciłem to samo z jego logiką strategii i obwiniaj mnie, gdy to on powiedział mi, jak działać, nigdy nie nakładał limitów na straty i dlatego wpadł w korkociąg i straciłem wszystko, ponieważ nie miałem wolnego depozytu, ponieważ zrobił otwieram dwie operacje w tej samej walucie, jedną na kupno, a drugą na sprzedaż, dlatego ilekroć jedna wygrała inną, przegrywał i kazał mi otwierać każdą operację po jej zamknięciu, a ten pośredni czas zjadał wszystko, aż przegrałem i oni są tak bardzo drogie, że nadal powiedział mi, że to ja byłem winowajcą, gdy powiedzieli mi, że z poradnictwem nie przegram i że tylko wtedy. i że wpłacił z powrotem, że wyzdrowieje grając z moimi pieniędzmi, które były pożyczką bankową, i dobrze mu powiedziałem, a teraz nie mam jak się ubiegać, bo mieszkam w Urugwaju i to jest z Europy, a potem ktoś inny dzwoni do mnie zobacz, co się stało i na Powiedz mu, że nie dzwonię ponownie i często dzwonią do mnie od tego brokera Axiance z tą samą historią, że ten się stopił i że odzyskam to, co zostało utracone i że do tego muszę zacząć od nowa jak gdyby padało pieniądze. nie wpadać w ich sieci jest jak narkotyki.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Hugo, dziękuję za komentarz na temat Axiance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Franco, dziękuję za komentarz na temat Axiance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *