recenzje Axiance

Analiza Axiance

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy zgoda (zwany także imieniem: axiance.com), Chodzi o plik Broker Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Axiance do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Axiance ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Axiance jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Axiance wspomina o byciu częścią ICC Intercertus Capital Ltd, Aerarium Limited i Aurum Capital Limited.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, według strony internetowej firma ma siedzibę na Cyprze, chociaż nie ma ważnych informacji, które to potwierdzałyby, uważamy, że są to fałszywe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Axiance wspomina o regulacji CySEC, FSA i FSCBroker ten nie figuruje jednak w ewidencji ww. organu.

UWAGA: Axiance jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez AxianceW tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

 • Konto Standard: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 100, minimalny spread od 1.2 pipsa, bez prowizji, dostęp do Trading Central..
 • Konto Premia: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 5.000, minimalny spread od 0.8 pipsa, bez prowizji, dostęp do Trading Central.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 30.000, minimalny spread od 0 pipsów, darmowy VPS, prowizja 2 $ za lot (4 $ za lot), dostęp do Trading Central.

La platforma do działania Axiance używa: Platformy MT4 i MT5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Axiance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona internetowa Axiance 1
Strona internetowa Axiance

Axiance zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: wykresy na żywo, informacje o oferowanych produktach, sekcję edukacyjną, aktualności, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na zgoda

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: axiance.com
 • 📞Numer telefonu: + 3197005034767
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Axiance. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na zgoda

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Axiance jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: firmy zgoda jest powiązany z EverFX un broker o fatalnej reputacji i oskarżony o popełnienie wielu oszustw. PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Axiance? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

18 komentarze do «Axiance: ocena i komentarze»

 1. Polecanibrokerzy.com odpowiedź

  Uwaga: Staramy się zebrać informacje o wszystkich osobach dotkniętych tym brokerem, aby poznać prawdę. Tym, którzy chcą współpracować, przeprowadzany jest anonimowy wywiad online bez szkody dla Ciebie. Kto jest zainteresowany napisz na maila [email chroniony]

 2. Jamesa Baileya odpowiedź

  Chciałbym porozmawiać z osobami z doświadczeniem z EverFX i Axiance.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć James, dziękuję za komentarz na temat Axiance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Płomienie Briana odpowiedź

  Współpracuję z nimi ponad dwa i pół miesiąca i do tej pory nie miałem żadnych problemów w operacjach, ale kiedy poprosiłem o wypłatę pieniędzy, zobaczyłem, że wszystko się zmieniło, nastawienie, odpowiedzi, obsługa , wszystko się zmieniło i to były wszystkie wymówki, żeby nie płacić, żądali nieistniejących płatności, które musiałem zrobić, aby móc się wypłacić, nie polecam ich, to szczury!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Brian, dziękuję za komentarz na temat Axiance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. John Hernandez odpowiedź

  Cześć,
  Mają biura na Providencia Avenue w Chile.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Juan, bardzo dziękuję!

   Pozdrowienia.

 5. John Hernandez odpowiedź

  Jeśli ten broker jest powiązany z Everfx, co zakładał, to to samo i EverFX, to było wielkie oszustwo, straciłem cały swój kapitał, ponad 20 tysięcy dolarów, operacje zostały wykonane za mnie, kiedy miałem korzyści i poprosili ich, nigdy mi ich nie wysłali, postawili mi 20 tysięcy przeszkód i to było powtarzalne, doradzali mi operacje, które w końcu zamykały się negatywnie z wysokimi kwotami, nalegają, aby inwestować coraz więcej pieniędzy na rzekome możliwości inwestycyjne, kiedy nie osiągają swoich celów, że inwestujesz więcej, źle do ciebie mówią, stosują strategie psychologiczne z różnymi przedstawicielami, aby cię przekonać, nie skupiają się na szkoleniu cię do handlu, tylko na zdobywaniu od ciebie pieniędzy .
  JEŚLI JEST TO SAMO CO EVEREFX, TO JEST WIELKIE OSZUSTWO.
  Niedawno zadzwonili do mnie, aby pomóc mi w tym, co mi się przydarzyło w EVERfx, ale z tą samą strategią perswazji.
  NIE ŚMIEJ wpaść w tę pułapkę, w tym oszustwie, które sprawia, że ​​krwawe łzy płaczą, chcę, żeby wszyscy wpadli w niewolę.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za komentarz na temat Axiance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. kelwin odpowiedź

  Nie daj się oszukać to szczury rabusiów, zanim nazywano je EverFx, teraz Axiance nie daj się zwieść, okradają mnie, oszukiwali w ten sposób ... źli złodzieje ... HP.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Kelvin, dziękuję za komentarz na temat Axiance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. John odpowiedź

  Nie pozwalają mi się zalogować, a e-mail i hasło mam dobrze, krótko mówiąc, ukradli mnie

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za komentarz na temat Axiance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Hugo odpowiedź

  Zostałem oszukany z Everfx. Złożyli mi depozyt pod pretekstem, że odzyskam go za ich radą, najpierw skontaktował się ze mną kierownik (Bleona) [email chroniony]), a następnie według doradcy Enrico ([email chroniony]) e-maile już mnie odbijają, podobno je wyeliminowali, powiedzieli mi, że z ich pomocą zawsze będę miał więcej zysku niż strat, a było odwrotnie, zmusił mnie do działania z niewielkim początkiem nabierania pewności siebie i często mówił mnie, gdybym chciał wygrać Depozyt więcej niż mogłem, nie mógł mi pomóc z małymi kwotami. Wpłać 1000 USD, co spowodowało, że straciłem to samo z jego logiką strategii i obwiniaj mnie, gdy to on powiedział mi, jak działać, nigdy nie nakładał limitów na straty i dlatego wpadł w korkociąg i straciłem wszystko, ponieważ nie miałem wolnego depozytu, ponieważ zrobił otwieram dwie operacje w tej samej walucie, jedną na kupno, a drugą na sprzedaż, dlatego ilekroć jedna wygrała inną, przegrywał i kazał mi otwierać każdą operację po jej zamknięciu, a ten pośredni czas zjadał wszystko, aż przegrałem i oni są tak bardzo drogie, że nadal powiedział mi, że to ja byłem winowajcą, gdy powiedzieli mi, że z poradnictwem nie przegram i że tylko wtedy. i że wpłacił z powrotem, że wyzdrowieje grając z moimi pieniędzmi, które były pożyczką bankową, i dobrze mu powiedziałem, a teraz nie mam jak się ubiegać, bo mieszkam w Urugwaju i to jest z Europy, a potem ktoś inny dzwoni do mnie zobacz, co się stało i na Powiedz mu, że nie dzwonię ponownie i często dzwonią do mnie od tego brokera Axiance z tą samą historią, że ten się stopił i że odzyskam to, co zostało utracone i że do tego muszę zacząć od nowa jak gdyby padało pieniądze. nie wpadać w ich sieci jest jak narkotyki.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Hugo, dziękuję za komentarz na temat Axiance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Kelvin Jimenez odpowiedź

   Panowie, nie dajcie się zwieść i oszustwa to oszustwa, to złodzieje, mają różne nazwy, ci tak zwani dyrektorzy szczurów, zanim powstał Everfx, teraz nazywają się AXiance, to złodzieje... czyste oszustwo

 9. Szczery odpowiedź

  NIE MOGĘ WYCOFAĆ POTRZEBUJĘ POMOCY

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Franco, dziękuję za komentarz na temat Axiance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.