W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w ATFX. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej pokażemy Ci najważniejsze informacje o ATFX i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWInvestmarkets.com
🏠 spółka*AT Global Markets Intl Ltd, ATFX Global Markets (CY) Ltd, AT Global Markets LLC i AT Global Markets (UK) Ltd.
⚖️. RozporządzenieFSC na Mauritiusie i przez CySEC na Cyprze
📧 E-mail[email chroniony]  -  [email chroniony]
📈 PlataformaMT4
📌 AdresMauritius, Cypr, Saint Vincent i Grenadyny oraz Anglia

⚠️ ATFX jest własnością AT Global Markets Intl Ltd, firmy znajduje się na Mauritiusie, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont, które oferuje ATFX, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 3 różne typy kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Micro$ 100
Klasyczny$ 1.000
Surowy$ 10.000

Informacje w sieci

Witryna ATFX

ATFX dostarcza trochę analizy z wykresami, trochę informacji i promocji, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

(Meksyk) +52 (55) 2881 6852

(Egipt) 08000009497

(Jordania) 080022149

(Zjednoczone Emiraty Arabskie) 8000180875

(Bahrajn) 80006311

(Arabia Saudyjska) 8008146165.

???? Ocena końcowa ATFX ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z ATFX.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Aktualności ATFX:

dataAktualizacja wiadomości
marzec 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów ATFX, którzy twierdzą, że nie są w stanie wycofać swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o ATFX? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z ATFX.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez ATFX?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić ATFX

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić ATFX?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy ATFX to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że ATFX to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy ATFX jest niezawodny?

Nie. ATFX nie jest godny zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z ATFX?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla ATFX?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

25 komentarze do «Czy ATFX to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Eli Santiago Silva Guzman odpowiedź

  DO WSZYSTKICH PUBLICZNOŚCI, KTÓRE ZAINWESTOWAŁY W BROKER ATFX, MOŻESZ MNIE ZROBIĆ
  WSZELKIE UWAGI, PONIEWAŻ CHCĘ ZAINWESTOWAĆ, A NIE MAM PEWNOŚCI, ABY TO ZROBIĆ,
  DZIĘKI ZA UWAGI.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Eli Santiago, proponuję umieścić nazwę brokera w naszej wyszukiwarce, a zobaczysz artykuł o nim i tam komentarze oszustów. Dzięki za komentowanie ATFX (używają też nazwy Alpha Bull). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Pablo, dziękuję za komentowanie ATFX (używają również nazwy Alpha Bull). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.