Komentarze na temat AGKapital
W tej sekcji przeanalizujemy brokera AG Kapital (zwany również nazwą: agkapital.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy AGKapital jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o AGKapital ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy AGKapital ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ AGKapital wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na nie ma danych na ten temat.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: AGKapital jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez AGKapital, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont: Konto Mini, Konto Standardowe, Konto Brązowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mini: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, SWsparcie 24/5, rekolekcje hdo 14 dni roboczych, gkonto front Auczeń, mstrategia ini.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 5.000, wsparcie 24/5, stałe i zmienne spready, wypłaty do 14 dni roboczych, Junior account manager, strategia standardowa.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, wsparcie 24/5, zmienne spready, wypłaty do 5 dni roboczych, menedżer konta Mid, dostęp do ekskluzywnych pozycji Bronze.

Konto VIP: Tylko z zaproszeniem, wsparcie 24/5, platynowe spready, wypłaty debetowe, menedżer konta VIP Team, dostęp do ekskluzywnych pozycji.

 

Rodzaje kont AGKapital
Rodzaje kont AGKapital (1)
Rodzaje kont AGKapital
Rodzaje kont AGKapital (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że AGKapital oferuje: Platforma AGKapital Webtrader.

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które AGKapital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa AGKapital
Strona internetowa AGKapital

AG Kapital zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wykresy, wiadomości gospodarcze, trochę informacji o oferowanych produktach, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat AG Kapital 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: agkapital.com

📞Numer telefonu: (niemiecki) +4933187903881 | (angielski) +441296929347

📧 E-mail: (Niemiecki) [email chroniony] | (Język angielski) [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu AGKapital. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona AGKapitał

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? AG Kapital jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta „offshore” firma-przykrywka, która nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym), a także nie ma regulacji ( firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano BaFin AG Kapital do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z lipca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano AMF (Francja) AG Kapital do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z października 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2021 dodano CNMV AG Kapital do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2021 r

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o AGKapital? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «AGKapital: Ocena i komentarze»

 1. Thiago A. odpowiedź

  WITAJCIE CHRIS TERAZ CNMV TO ZROBIŁO, CZY ZWRÓCIŁEŚ PIENIĄDZE?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Thiago A, dziękuję za komentowanie AGKapital. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już o nich ostrzegał z powodu oszustw i braku regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Chris odpowiedź

  BaFin w końcu je zgłosił, są na czarnej liście, jak mogę teraz odzyskać pieniądze?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Chris, dziękuję za komentarz na temat Barons VC. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link BAFIN). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.