✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na cryptolux.com

W tej sekcji przeanalizujemy brokera ActivBroker (ze stroną www.criptolux.com), jest brokerem CFD i kryptowalut. Czy warto zainwestować w cryptolux.com? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na criptolux.com. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: rzekomo ActivBroker LTD UK, ale jeśli to prawda, firma powinna być zarejestrowana w brytyjskim rejestrze handlowym, co nie jest prawdą.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Wielkiej Brytanii, chociaż jeśli faktycznie mają tam siedzibę, to powinny być regulowane przez FCA, co nie ma miejsca i co budzi wątpliwości co do ich rzeczywistej lokalizacji. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ cryptolux.com nie wspomina nic o byciu firmą regulowaną, uważamy, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez criptolux.com, zauważamy, że oferują 7 różnych typów kont: Basic, Silver, Gold, Platinum, Black, Diamond i Prestige. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy 250 $, dedykowany analityk na tydzień, e-book.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy 2.500$, dedykowany analityk na dwa tygodnie, e-book, akademia tradera na miesiąc, „kapitał gwarantowany”, „operacje uprzywilejowane”.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy 5.000$, dedykowany analityk na dwa tygodnie, e-book, akademia tradera na miesiąc, „kapitał gwarantowany”, „operacje uprzywilejowane”.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy $10.000 XNUMX, dedykowany analityk na trzy tygodnie, e-book, akademia tradera na dwa miesiące, „kapitał gwarantowany”, „operacje uprzywilejowane”.

Czarne konto: minimalny depozyt początkowy 25.000 XNUMX $, dedykowany analityk na cztery tygodnie, e-book, akademia tradera na trzy miesiące, „kapitał gwarantowany”, „operacje uprzywilejowane”.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy 50.000 XNUMX $, dedykowany analityk na cztery tygodnie, e-book, akademia tradera na cztery miesiące, „kapitał gwarantowany”, „operacje uprzywilejowane”.

Konto prestiżowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 150.000 XNUMX $, dedykowany analityk na pięć tygodni, e-book, akademia tradera na pięć miesięcy, „kapitał gwarantowany”, „operacje uprzywilejowane”.

Rodzaje kont Cryptolux.com
Rodzaje kont Cryptolux.com

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty criptolux.com są: nie wspominają o tym, wierzymy, że jest to własna platforma criptolux.com.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które criptolux.com udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Cryptolux.com
Strona internetowa Cryptolux.com

criptolux.com zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: podstawowe wyjaśnienie i bez wchodzenia w szczegóły usług, które oferuje criptolux.com, informacje o bitcoinie, ale w innym języku, więcej informacji w języku angielskim, w rzeczywistości nie mają informacje w języku hiszpańskim, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o cryptolux.com - ActivBroker

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.cryptolux.com Aktualizacja: activbroker.com

Número de teléfono: + 39 0240043103

E-mail: [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Ocena na criptolux.com - ActivBroker <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma criptolux.com jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, podaje bardzo mało informacji o usługach, które oferuje firma, nie wspomina, do której firmy należy, szukając ocen na temat criptolux.com tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnej innej wyceny, która wskazuje, że jest to „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja grudzień 2019: CONSOB (włoski regulator finansowy) ostrzega przed ActivBroker

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o criptolux.com (ActivBroker)? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «ActivBroker - www.criptolux.com: Ocena i komentarze»

 1. Anioły odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Anioły, dzięki za napisanie o ActivBroker – http://www.criptolux.com. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *