Komentarze Abbinvesta

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Abbinwest (zwany także abbinvest.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy firma Abbinvest jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat Abbinvest. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Team North Partners Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na UK, ale okazało się, że to nieprawda.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Abbinvest, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe (1), Konto Standardowe (2), Konto Złote, Konto Premium, Konto Islamskie i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe (1): minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250.

Konto standardowe (2): minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 2.500, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 20.000, sygnały SMS, VIP manager, indywidualna infolinia.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 50.000, sygnały SMS, VIP manager, indywidualna infolinia, specjalne promocje 1-do-1, osobiste raporty na giełdzie.

Konto Islamskie: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 350.000, sygnały SMS, VIP manager, indywidualna infolinia, specjalne promocje 1-do-1, osobiste raporty na giełdzie, zero swap.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 500.000, sygnały SMS, VIP manager, indywidualna infolinia, specjalne promocje 1 do 1, osobiste raporty na giełdzie, zero swap, robotrading.

Rodzaje kont Abbinvest
Rodzaje kont Abbinvest

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania oferowane przez firmę Abbinvest to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Abbinvest udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Abbinvest
Strona internetowa Abbinvest

Abbinvest zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Abbinwest |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: abbinvest.com

📞Numer telefonu: + 447418353683

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Abbinwest <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Abbinwest jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany, ponadto szukając opinii o Abbinvest, znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i zabawne na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 CONSOB dodany do Abbinwest do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB ⚠️ Maj 2021

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV Abbinwest do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Abbinvescie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Abbinvest: Ocena i komentarze»

 1. Luna odpowiedź

  Myślę, że zostałem oszukany, wymyślają wiele wymówek, żeby nie wypłacić pieniędzy, o które proszę, czy jest coś, co mogę zrobić?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Luna, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w uzyskaniu informacji o Abbinvest, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osób inwestujących w tej firmie.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.