✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Opinie A3Trading

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Handel A3 (zwane także a3trading.com i a3-t.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się A3 Trading, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o A3 Trading ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to handel A3? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o przynależności do: Commodius FX Limited i Wanakena Ltd. Aktualizacja marzec 2022: Securcap Securities Limited.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Vanuatu i Londynie w Anglii. Aktualizacja marzec 2022: Cypr i Seszele.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest to broker nieuregulowany.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Zwykle, analizując brokera, zwykle analizujemy różne rodzaje kont. W tym przypadku nie udało nam się znaleźć sekcji na stronie brokera, w której wspomina o rodzajach kont lub coś podobnego. Mimo to napisaliśmy kilka e-maili do działu obsługi klienta brokera, zobaczymy, czy przekażą nam te informacje, w takim przypadku wypełnimy tę sekcję sekcji, w której zwykle analizujemy rodzaje kont.

Broker korzystać z platformy Webprofit do pracy, zarówno dla komputerów jak i telefonów komórkowych.

Teraz przejdziemy do analizy strony internetowej brokera w poszukiwaniu zasobów i pomocy, jakie oferuje traderowi.

Strona internetowa A3Trading
Strona internetowa A3Trading

Niektóre zasoby i narzędzia dostarczane przez A3 Trading to: codzienna analiza rynku, popularny kalendarz ekonomiczny (choć należy zauważyć, że w momencie pisania recenzji kalendarz nie działa), kursy rynkowe i wykresy na żywo, trendy w czasie rzeczywistym. Oprócz tego mają kilka kursów, chociaż musisz być już zarejestrowany i mieć konto u brokera, oprócz tego mają też kilka filmów objaśniających, w których wyjaśniają podstawowe koncepcje handlowe.

A3 Trading - badania wideo 

Cóż, dzięki wiadomościom od użytkowników wiemy, że kanał telewizyjny na Dominikanie najwyraźniej przeprowadził dochodzenie w sprawie A3 Trading. Reporterka Nuria Piera, jest tą, która przeprowadza tego rodzaju raport/śledztwo, nasza strona jest wspomniana w raporcie. Najwyraźniej zgłoszenie powstało w wyniku otrzymania licznych skarg od ludzi, zostawiamy filmy (są 2) poniżej:

Część 1

Część 2

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje o handlu A3 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: en.a3trading.com

📞Numer telefonu: +507 (833) 6500,: +44 7724 097503 (Whatsapp)

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy A3Trading. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Handel A3 <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Handel A3 jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker nieregulowany, ma siedzibę w krajach o bardzo złej reputacji (Cypr, Vanuatu, Seszele); Szukając recenzji na A3Trading, znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔ : aktualizacja: zgodnie z wiadomościami od klientów A3Trading, firma jest powiązana z innymi brokerami o bardzo złej reputacji i różnych skargach od organów nadzoru finansowego; uBankier, Financika Handel, XLNTrade, Handel A3, 70 Transakcje, ontega, BEZPIECZEŃSTWO y Warren Bowie i Smith. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

Co myślisz o handlu A3? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

167 komentarze do «Handel A3: ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj elembergado, dziękuję za komentarz na temat A3 Trading. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Roseanne, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

   Pozdrowienia.

 1. Mario Jezus odpowiedź

  To oszuści, powiedziałem im, że oszczędności, które mają, są przeznaczone na edukację córki i nic ich nie obchodzi, grali we śnie córki.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mario, dziękuję za komentarz na temat A3 Trading. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Noelia odpowiedź

  Nasze doświadczenie: Moja mama straciła wszystko, co uratowała przez ostatnie 7 lat, wyobraź sobie, jacy byliśmy źli. Jakie szczęście, że zdecydowaliśmy się wypróbować usługi odzyskiwania pieniędzy, o których wspomniałeś. Musieliśmy dostarczyć kilka dokumentów, co sprawiło, że trochę zwątpiliśmy, ale w końcu czy udało nam się odzyskać pieniądze, przynajmniej dużą część.Dziękuję bardzo za tę pomoc rekomendowanym brokerom. Jesteśmy bardzo szczęśliwi!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Noelia, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 3. Jerzy Roman odpowiedź

  To oszuści, straciłem z nimi swoje oszczędności, dzwonią do ciebie i dzwonią niestrudzenie, abyś wpłacił pieniądze, w których doradzają, abyś później przegrał. Nie wyjaśniają też, że rzekome obligacje, które otrzymujesz, aby zainwestować, to pożyczki, które trzeba później spłacić. Chcę wiedzieć, czy to prawda, że ​​musisz płacić te bonusy, ponieważ ja też się tam uzależniłem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *