Komentarze 4EX7

W tej sekcji przeanalizujemy brokera 4EX7 (zwany także 4ex7.live), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się 4EX7 do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Możesz się zastanawiać, dlaczego sprawdziliśmy 4EX7. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o przynależności do: 4EX7 Sp.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Wyspy Marshalla.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez 4EX7, w tym przypadku zwracamy uwagę, że oferuje 6 offers różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Czarne. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, wideokonferencje PRO, alert cenowy, codzienna analiza wideo, 20% bonus powitalny.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, wideokonferencje PRO, alert cenowy, codzienna analiza wideo, młodszy menedżer konta, 40% bonus powitalny.

Srebrny koralik: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.500, Srebrne spready, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, wideokonferencje PRO, alert cenowy, codzienna analiza wideo, główny menedżer konta, 60% premia powitalna.

Złote Konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, Spready Dorado, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, wideokonferencje PRO, alert cenowy, codzienna analiza wideo, niestandardowa strategia handlowa, menedżer konta VIP, 80% bonus powitalny.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, Platynowe spready, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, wideokonferencje PRO, alert cenowy, codzienna analiza wideo, niestandardowa strategia handlowa, menedżer konta VIP, szkolenia 1 do 1, dostęp do ekskluzywnych pozycji, 100% bonus powitalny.

Czarne konto: Konieczne jest skonsultowanie się, aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tego konta.

Rodzaje kont 4EX7
Rodzaje kont 4EX7

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania że 4EX7 oferuje: platforma MT4.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla traderów, które 4EX7 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa 4EX7
Strona internetowa 4EX7

4EX7 zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat 4EX7 |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: 4ex7.live

Número de teléfono: nie ma

E-mail: kontakt bezpośrednio z formularza na stronie

>>> Ocena włączona 4EX7 <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? 4EX7 jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o 4EX7 znajdujemy wiele negatywnych i dobrze się bawiących o tym pośredniku. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CONSOB 4EX7 do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lutego 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o 4EX7? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «4EX7: Ocena i komentarze»

 1. Mario odpowiedź

  Nie polecam nikomu, zostałem oszukany i nie mogę odzyskać tego, co było moje

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mario, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 4EX7. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.