Komentarze do 3Commas

 

➡️ W tej sekcji Przeanalizujemy 3Commas (zwany też nazwą: 3commas.io), jest platformą handlową dla Criptomonedas. Czy naprawdę poleca się 3Commas do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o 3Commas ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy 3Commas ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

3Commas wspomina o byciu częścią: 3Commas Technologies OÜ.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Estonia.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwoobserwujemy, że 3Commas nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: 3Commas to platforma NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje 3Commas, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Bezpłatny abonament: minimalny depozyt początkowy $0, aktywny SmartTrade, bot DCA (pojedynczy / złożony bot dla Spot lub jeden dla Futures), Grid Bot, Options Bot, nieograniczony Terminal Scalper.

PLAN Początkujący: minimalny depozyt początkowy $ 14.5, Nieograniczony aktywny SmartTrades, bot DCA (pojedynczy / złożony bot dla Spot lub jeden dla Futures), Grid Bot, bot opcji, nieograniczony Terminal Scalper.

Plan zaawansowany: minimalny depozyt początkowy $ 24.5Nieograniczony aktywny SmartTrades, nieograniczony bot DCA (pojedynczy / złożony bot dla spot lub jeden dla futures), jeden bot sieciowy, jeden bot opcji, nieograniczony skalper terminala.

Plan Pro: minimalny depozyt początkowy $ 49.5Nielimitowane aktywne SmartTrades, nielimitowane boty DCA (pojedyncze / złożone boty dla spot lub jeden dla futures), nielimitowane boty gridowe, nielimitowane boty opcji, nieograniczony skalper terminala.

3Typy kont przecinkowych
3Typy kont przecinkowych

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje 3Commas to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który 3Commas udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna 3Commas
Witryna 3Commas

3Commas zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: szczegółowe informacje o oferowanych usługach i ich cechach, blog z kilkoma artykułami informacyjnymi, sekcja edukacyjna, sekcja z często zadawanymi pytaniami.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na 3Commas

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: 3 przecinki.io

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy 3Commas. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o niezawodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które wszyscy inwestorzy powinienem wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na 3Commas

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma 3Commas jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po przejrzeniu polecamy być ostrożnym, ponieważ to jest firma, która nie jest regulowana i ma siedzibę w niebezpiecznym kraju dla tych działań. Również, gdy szukasz opinii na temat 3Commas znaleźliśmy wiele negatywnych i ostrzegają przed tą firmą. ❌.


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o 3Commas? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «3 przecinki: ocena i komentarze»

 1. Mikołaja Ortiza odpowiedź

  Dałem im pieniądze, a teraz nie chcą mi ich oddać, czy możesz mi pomóc?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Nicolas Ortiz, dziękuję za komentowanie 3Commas. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.