27Procytuj komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera 27Procytuj (zwany również 27proquote.com), jest brokerem Forex, Futures i CFD. Czy naprawdę polecamy 27Proquote do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy 27Proquote. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Empire Capital LLC.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 27Proquote, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: konto podstawowe, konto oryginalne, konto do podpisu. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Podstawowe konto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, konto demo, codzienne przeglądy rynku i badania finansowe, codzienne rekomendacje analityków, dedykowany przedstawiciel konta 2 dni w tygodniu.

Konto oryginalne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, konto demo, codzienne przeglądy rynku i badania finansowe, codzienne rekomendacje analityków, dedykowany przedstawiciel konta 2 dni w tygodniu, otwarty dostęp do badań, specjalne warunki handlowe.

Konto podpisu: Minimalna wpłata początkowa w wysokości 25.000 2 $, Konto demonstracyjne, Codzienne przeglądy rynku i badania finansowe, Codzienne rekomendacje analityków, Dedykowany przedstawiciel konta XNUMX dni w tygodniu, Pełny dostęp do biblioteki wideo, Otwarty dostęp do badań, Specjalne warunki handlowe, Trading Central - powiadomienie SMS, indywidualne spotkania z przedstawicielem konta.

27Typy kont Proquote
27Typy kont Proquote

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania że 27Proquote oferuje: platforma MT4 y MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które 27Proquote udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

27Procytuj stronę internetową
27Procytuj stronę internetową

27Proquote zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat 27Procytuj |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: 27proquote.com

📞Numer telefonu: 442080891557

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona 27Procytuj <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? 27Procytuj jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), szukając opinii na temat 27Procytuj Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CONSOB 27Procytuj do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lutego 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o 27Proquote? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «27Procytuj: Ocena i komentarze»

 1. Szczery odpowiedź

  To ogromne oszustwo, które cały czas mnie okłamywali i kiedy zabrali moje pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Franco, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 27Proquote. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.