Komentarze na temat 24PROinvestors

W tej sekcji przeanalizujemy brokera 24PROinvestors (tzw. 24proinvestors.com), jest brokerem CFD. Czy 24PROinvestors naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy 24PROinvestors. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: PRO Investment Services i Game Capital Ads Limited.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze oraz w Saint Vincent i Grenadynach. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają o byciu regulowanym. Uważamy, że 24PROinvestors jest brokerem nieregulowanym. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 24PROinvestors, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: konto standardowe, konto standardowe (2), konto złote i konto premium. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD.

Konto standardowe (2)Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy finansowej.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 XNUMX $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy finansowej, więcej informacji o autochartist, sygnały SMS, menedżer VIP i indywidualna infolinia.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 XNUMX $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy finansowej, więcej informacji na temat autochartist, sygnały SMS, menedżer VIP i indywidualna infolinia, specjalne promocje jeden do jednego, osobiste raporty z rynku wartości.

Rodzaje kont 24PROinvestors
Rodzaje kont 24PROinvestors

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje 24PROinvestors to: własna platforma 24PROinvestors.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które 24PROinvestors udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa 24PROinvestors
Strona internetowa 24PROinvestors

24PROinvestors zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat 24PROinwestorów |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: en.24proinvestors.com

Número de teléfono: + 44 208 089 3931

E-mail: [email chroniony] oraz 24proinvestors.com (Skype)

>>> Ocena włączona 24PROinwestorów <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma 24PROinvestors jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat 24PROinwestorów tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. CNMV i CONSOB (hiszpańskie i włoskie organy regulacyjne) dodały 24PROinvestors do swojej czarnej listy nieautoryzowanych brokerów.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o 24PROinvestors? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Komentarz do «24PROinvestors: Ocena i komentarze»

 1. Jessica odpowiedź

  Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zgłosić, przynieść wszystko, co masz, numery telefonów, e-maile, wspa, wszelkie dokumenty, bardzo ważne numery kont, na które poszły pieniądze, beneficjenci ...
  Gdy masz reklamację, musisz udać się do banku w celu złożenia reklamacji i zażądania wypłaty przelewów lub płatności kartą.
  Następnie zatrudnij prawnika.
  Poruszaj się po mediach, które je rozpowszechniają, zbierz wszystkich i walcz razem z tym tłumem
  Poruszaj się w sieciach społecznościowych, aby ostrzegać ludzi.
  Stwórz stowarzyszenie ofiar finansowych chiringuitos.
  Tu w Hiszpanii jeden już trwa i mamy nadzieję, że zajdziemy daleko.
  Z drugiej strony będą nadal do ciebie dzwonić, nie upadnij ponownie, ponieważ jest wielu, którzy będą próbowali cię oszukać ponownie, niektórzy, którzy twierdzą, że odzyskują pieniądze, bez względu na to, dlaczego użyją więcej pieniędzy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.