247komentarze pierwszych inwestorów

W tej sekcji przeanalizujemy brokera 247firstinvest (zwanego również 247firstinvest.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się 247firstinvest do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy 247firstinvest. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Crowd Tech Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Australii i na Cyprze. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: 247firstinvest jest autoryzowany i regulowany na Cyprze przez CySEC.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 247firstinvest, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Premium i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy 50.000 1 $, spread od 1 pipsa, dźwignia do 500: 0.01, minimalna wielkość transakcji 40 lota, piąte miejsce po przecinku, egzekucja typu rynkowego, maksymalna wielkość transakcji 150 standardowych lotów, maksymalna jednoczesna liczba otwartych zleceń 40, poziom depozytu zabezpieczającego call / stop out: 10% / XNUMX%, osobisty opiekun.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 1 $, spread od 1 pipsa, dźwignia do 300: 0.01, minimalna wielkość transakcji 60 lota, piąte miejsce po przecinku, egzekucja typu rynkowego, maksymalna wielkość transakcji 250 standardowych lotów na pozycję, maksymalne jednoczesne otwarte zlecenia 50 , poziom margin call / stop out: 20% / XNUMX%, handel telefoniczny, zarządzanie funduszami.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości 250.000 0.6 $, spread od 1 pipsa, dźwignia do 100: 0.1, minimalna wielkość transakcji 80 lota, piąte miejsce po przecinku, egzekucja typu rynkowego, maksymalna wielkość transakcji 300 standardowych lotów na pozycję, maksymalne jednoczesne otwarte zlecenia 50 , poziom margin call / stop out: 20% / 6%, handel telefoniczny, zarządzanie funduszami, 5 $ / XNUMX € prowizji za standardowy obrót lota.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000.000 0.2 $, spread od 1 pipsa, dźwignia do 100: 0.1, minimalna wielkość transakcji 80 lota, piąte miejsce po przecinku, egzekucja typu rynkowego, maksymalna wielkość transakcji 150 standardowych lotów na pozycję, maksymalne jednoczesne otwarte zlecenia 50 , poziom margin call / stop out: 20% / 6%, handel telefoniczny, zarządzanie funduszami, 5 $ / XNUMX € prowizji za standardowy obrót lota.

247pierwszych typów kont
247pierwszych typów kont

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że 247pierwszych ofert to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które 247firstinvest udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

247pierwsza strona internetowa
247pierwsza strona internetowa

247firstinvest zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: kalendarz ekonomiczny i kalkulatory walutowe, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat 247pierwszy inwestorves |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: 247firstinvest.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona 247pierwszy inwestorves <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma 247firstinvest jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker regulowany przez nierzetelny podmiot, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Cypr), szukając opinii o 247firstinvest nie znaleźliśmy żadnej innej, uważamy, że jest to nowy broker, brak trajektorii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

Uwaga: we wrześniu 2020 CONSOB dodany do 247pierwszy inwestorves do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o 247firsttinvest? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «247firstinvest: Ocena i komentarze»

 1. José Antonio odpowiedź

  Mam znajomego, który inwestuje, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub oszukali mnie. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć José Antonio, dziękuję za napisanie o 247firstinvest. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.