Broker Bux

Informacje zwrotne 10xGlobalFx

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy 10xGlobalFx (zwany także imieniem: 10xgloabalfx.com), jest pośrednikiem Criptomonedas. Czy naprawdę polecamy 10xGlobalFx do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o 10xGlobalFx ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy 10xGlobalFx ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

10xGlobalFx wspomina o byciu częścią: brak informacji na ten temat.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Stany Zjednoczone według strony internetowej, ale nie ma ważnych informacji na potwierdzenie tego, Wierzymy, że to jest fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwoobserwujemy, że 10xGlobalFx nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: 10xGlobalFx jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje 10xGlobalFx, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje planów:

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy $ 250, wydajność 20%.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, wydajność 50%.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 3.000, wydajność 100%.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 6.000, wydajność 120%.

La platforma do działania oferowane przez 10xGlobalFx to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który 10xGlobalFx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa 10xGlobalFx
Strona internetowa 10xGlobalFx

10xGlobalFx zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, wykresy na żywo, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na 10xGlobalFx

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: 10xgloabalfx.com

📞Numer telefonu: + 12093173554

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy 10xGlobalFx. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na 10xGlobalFx

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma 10xGlobalFx jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

⛔ Uwaga ⛔: el inversor Andrés Garza, promociona la empresa por su perfil de Instagram. link al perfil de Instagram.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o 10xGlobalFx? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

6 komentarze do «10xGlobalFx: Ocena i recenzje»

 1. Andy Garzón odpowiedź

  Me encuentro con un tipo que me esta pidiendo empezar a invertir, que compre bitcoin y que haga el trámite, es un tipo con bastantes seguidores en Instagram.. Obviamente le solicito la información del bróker y me envía este, busque los comentarios aquí, y pues veo que es una estafa…

  https ://instagram .com/andresgarsam

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola Andy, hemos recibido muchas quejas, gracias por tu comentario sobre 10xGlobalFx. Este broker es considerado una ESTAFA. Sugerimos NO enviar dinero, mienten para robarte, las operaciones son ficticias, el dinero nunca lo cruzan con el mercado, lo simulan y al final te marcan y dicen que lo perdiste todo y se lo quedan.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. anioł borja odpowiedź

  Wpadłem w pułapkę osoby, która nazywa siebie Kobra Kan, przekonał mnie przez WhatsApp do zainwestowania 250 dolarów z obietnicą, że po 5 dniach osiągnę zysk w wysokości 2,300 dolarów, po inwestycji widziałem na swojej platformie, że zwiększają moje zarobki, byłem bardzo podekscytowany. Kiedy minęło 5 dni, miał 2,210 dolarów zysku. Smutną rzeczą dla mnie było to, że ta osoba powiedziała mi, że jeśli chcę wypłacić zyski, to musiałbym wysłać jej 400 dolarów więcej, kazali zweryfikować moje konto, nie wysłałem im więcej pieniędzy i jak na razie rozważam straciłem 250 dolarów, nie wierzcie im, ta platforma jest straszna.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ángel, już z tym imieniem Kobra Kan, czy nie wydawało ci się to podejrzane, nazywając się prawie jak seria NETFLIX (Cobra KAI), czy nie wydawało ci się to dziwne? Dziękujemy za komentowanie 10xGlobalFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Jimena odpowiedź

  Po prostu upadłem, ponieważ pomyliłem się z brokerem, którego mi polecili, ponieważ skontaktowali się ze mną, po prostu znajomy skierował mnie do brokera i stąd zamieszanie. Poprosili mnie o wpłatę 400 dolarów i już zrobiłem przelew, przypuszczano, że 5 dnia będę mógł go wypłacić, ale nie pozwalają mi nic wypłacić i proszą o więcej pieniędzy. Chciałbym, aby ta informacja była wirusowa.Mam czaty i depozyty, aby więcej osób nie popełniło tego samego błędu.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jimena, dziękuję za komentowanie 10xGlobalFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.