Komentarze na temat 10Crypto

W tej sekcji przeanalizujemy brokera 10Crypto (zwanego również 10crypto.io), jest brokerem Forex, opcji binarnych i kryptowalut. Czy naprawdę zaleca się 10Crypto do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy 10Crypto. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Kase Partnership Ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 10Crypto, zauważyliśmy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Zero, Konto Złote, Konto VIP i Konto Premium. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: 1:200 dźwigni, szkolenie podstawowe.

Konto standardowe: Dźwignia 1: 200, zaawansowane szkolenie, menedżer konta.

Zliczanie zerowe: Dźwignia 1: 400, zaawansowane szkolenie, menedżer konta, zarządzane konto.

Złote konto Gold: Dźwignia 1: 400, zaawansowane szkolenie, opiekun konta, zarządzane konto, doradca finansowy.

Konto VIP: dźwignia 1:400, zaawansowane szkolenie, opiekun konta, konto zarządzane, doradca finansowy, analityk rynku, spłata do 20% kapitału sygnałów firmy.

Konto premium: dźwignia 1:400, zaawansowane szkolenie, opiekun konta, konto zarządzane, doradca finansowy, analityk rynku, spłata do 30% kapitału sygnałów firmy.

10Typy kont kryptograficznych
10Typy kont kryptograficznych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty 10Crypto to: Wierzymy w platformę 10Crypto.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które 10Crypto udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

10Strona internetowa Crypto
10Strona internetowa Crypto

10Crypto zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienie niektórych produktów finansowych oferowanych przez 10Crypto, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat 10Krypty |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: 10krypto.io

Número de teléfono: + 31 065 598 7730

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona 10Krypty <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma 10Crypto jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat 10Krypty Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności. CNMV, hiszpański regulator finansowy, ostrzegał przed 10Krypty

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o 10Crypto? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *