Zürich Trade Finco Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Zurych Trade Finco (zwany także zurichtradefinco.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Zurich Trade Finco do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Zurich Trade Finco. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Zurich Trade Finco LTD.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina o tym, że opiera się na: w żadnym momencie nie wspomniano o tym.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Zurich Trade Finco, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe i Konto Elite. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, spread od 3 pipsów, swap 100%, bonus do 100%, 1 lekcja, 1 webinarium tygodniowo, dźwignia do 1: 100, 5% na wypłatę środków.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.500, spread od 2.8 pipsa, 100% swap, bonus do 10%, 2 lekcje, 2 webinaria tygodniowo, dźwignia do 1: 100, 5% na wypłatę środków.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, spread od 2.5 pipsa, 100% swap, bonus do 20%, 5 lekcji, 3 webinaria tygodniowo, dźwignia do 1: 200, 1 wypłata miesięcznie za darmo.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, spread od 2 pipsów, swap 90%, bonus do 50%, 10 lekcji, 5 webinarów tygodniowo, dźwignia do 1: 300, 2 darmowe wypłaty miesięcznie.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, spread od 1.5 pipsa, swap 60%, bonus do 100%, nielimitowane lekcje, nielimitowane webinaria, dźwignia do 1:400, nielimitowane wypłaty.

Konto elitarne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250.000, spread od 0.5 pipsa, bez swapów, aż do 150% bonusu, nieograniczone lekcje, nieograniczone webinaria, nieograniczone wypłaty.

Rodzaje rachunków Zurich Trade Finco
Rodzaje rachunków Zurich Trade Finco

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania że Zurich Trade Finco oferuje: platforma Handlowiec internetowy.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Zurich Trade Finco udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Zurich Trade Finco
Strona internetowa Zurich Trade Finco

Zurich Trade Finco zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wykresy na żywo, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Zurych Trade Finco |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: zurichtradefinco.com

📞Numer telefonu: +6531590722 | +442036700440 | +41445083233

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Zurych Trade Finco <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Zurych Trade Finco jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany, ponadto szukając opinii o Zurich Trade Finco znajdujemy tylko te opinie, które są negatywne i zabawne na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Zurich Trade Finco? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Zurich Trade Finco: Ocena i komentarze»

 1. Wystawa Marii Teresy Garcii odpowiedź

  Zrób nurkowanie 1/4/2021 / 250. € według informacji w ciągu miesiąca zarobiłbym od 300 do 600 € coś
  Poczułam się przestraszona i wystarczająco wycierpiałam, straciłam wszystkie oszczędności
  Ale nie rozmawiałem z nikim, kto by mnie poprowadził
  I potrzebuję do tego moich pieniędzy i jeśli to prawda wszystkich informacji. Proszę wysłuchaj mojej prośby ..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj María Tereso, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w uzyskaniu informacji o Zurich Trade Finco, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które myślisz może pomóc innym osobom inwestującym w tej firmie.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Lucia odpowiedź

  Nikt nie odbiera moich wiadomości ani nie odbiera telefonów, jestem zdesperowany, potrzebuję wszystkich pieniędzy, a oni nie chcą mi ich dawać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Lucia, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w uzyskaniu informacji o Zurich Trade Finco, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóż innym osobom inwestującym w tej firmie.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.