Komentarze Zuitex

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Zuitex, jest brokerem Forex i CFD. Czy firma Zuitex naprawdę jest polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Zuitex. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: początkowo wspomniano ALDIMA Sp, teraz do Nostalgia Sp.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Szwajcarii, ale szwajcarski organ nadzoru finansowego (FINMA) dał jasno do zrozumienia, że ​​to nieprawda. Innym ciekawym faktem jest to, że w regulaminie Zuitex wspomina o posiadaniu licencji „GBL1”, są one typowe dla Republiki Mauritiusa, więc mogą tam być. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ Zuitex nie wspomina nic o byciu regulowaną firmą, uważamy, że jest nieregulowanym brokerem.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje Zuitex, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont: Bronze, Silver, Gold i Professional. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy 500 $, bez prowizji, dźwignia do 1:400, 30 minutowa prezentacja oprogramowania z opiekunem konta.

Konto Srebrne- Minimalna wpłata początkowa 5.000 $, bez prowizji, dźwignia do 1:600, wprowadzenie coachingu przez opiekuna konta.

Złote konto Gold- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 10.000$, brak prowizji, dźwignia do 1:800, wprowadzenie coachingu przez eksperta account managera, udział w sesjach Newsstrading, intensywne wsparcie ze strony senior account managera.

Konto profesjonalne- Minimalna wpłata początkowa 50.000 1 $, brak prowizji, dźwignia do 1000:XNUMX, wprowadzenie coachingu przez eksperta account managera, udział w sesjach Newsstrading

Rodzaje kont Zuitex
Rodzaje kont Zuitex

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Swiss Investment to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Zuitex udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Zuitex
Strona internetowa Zuitex

Zuitex zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: bardzo podstawowe wyjaśnienia i bez wchodzenia w szczegóły usług, które oferuje Zuitex, niektóre grafiki na żywo, sekcje edukacyjne, ale w języku angielskim, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje dotyczące firmy Zuitex

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.zuitex.com/es/

Número de teléfono: +41 (0) 44 508 30 56

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena Zuitex <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Zuitex jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, wszystko wskazuje na to, że kłamie o tym, gdzie ma swoją siedzibę, nie dostarcza wielu informacji o firmie, szukając ocen o Zuitex, my naprawdę znaleźć głównie negatywne oceny. Sugerujemy zachowanie ostrożności. FINMA (regulator szwajcarski) i FMA (regulator austriacki) ostrzegają przed firmą Zuitex.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja wrzesień 2019: CONSOB (Włoski regulator finansowy) ostrzegł przed Zuitex

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Zuiteksie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Zuitex: Ocena i komentarze»

 1. John odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Juan, dzięki za napisanie o Zuitex. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.