Komentarze Zuitex

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Zuitex, jest brokerem Forex i CFD. Czy firma Zuitex naprawdę jest polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Zuitex. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: początkowo wspomniano ALDIMA Sp, teraz do Nostalgia Sp.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Szwajcarii, ale szwajcarski organ nadzoru finansowego (FINMA) dał jasno do zrozumienia, że ​​to nieprawda. Innym ciekawym faktem jest to, że w regulaminie Zuitex wspomina o posiadaniu licencji „GBL1”, są one typowe dla Republiki Mauritiusa, więc mogą tam być. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ Zuitex nie wspomina nic o byciu regulowaną firmą, uważamy, że jest nieregulowanym brokerem.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje Zuitex, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont: Bronze, Silver, Gold i Professional. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy 500 $, bez prowizji, dźwignia do 1:400, 30 minutowa prezentacja oprogramowania z opiekunem konta.

Konto Srebrne- Minimalna wpłata początkowa 5.000 $, bez prowizji, dźwignia do 1:600, wprowadzenie coachingu przez opiekuna konta.

Złote konto Gold- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 10.000$, brak prowizji, dźwignia do 1:800, wprowadzenie coachingu przez eksperta account managera, udział w sesjach Newsstrading, intensywne wsparcie ze strony senior account managera.

Konto profesjonalne- Minimalna wpłata początkowa 50.000 1 $, brak prowizji, dźwignia do 1000:XNUMX, wprowadzenie coachingu przez eksperta account managera, udział w sesjach Newsstrading

Rodzaje kont Zuitex
Rodzaje kont Zuitex

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Swiss Investment to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Zuitex udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Zuitex
Strona internetowa Zuitex

 

Zuitex zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: bardzo podstawowe wyjaśnienia i bez wchodzenia w szczegóły usług, które oferuje Zuitex, niektóre grafiki na żywo, sekcje edukacyjne, ale w języku angielskim, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje dotyczące firmy Zuitex

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.zuitex.com/pl/

Número de teléfono: +41 (0) 44 508 30 56

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena Zuitex <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Zuitex jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, wszystko wskazuje na to, że kłamie o tym, gdzie ma swoją siedzibę, nie dostarcza wielu informacji o firmie, szukając ocen o Zuitex, my naprawdę znaleźć głównie negatywne oceny. Sugerujemy zachowanie ostrożności. FINMA (regulator szwajcarski) i FMA (regulator austriacki) ostrzegają przed firmą Zuitex.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Aktualizacja wrzesień 2019: CONSOB (Włoski regulator finansowy) ostrzegł przed Zuitex

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Zuiteksie? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *