✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w maju 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Zigbera. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Zigberze i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWziber.com
🏠 spółka*Grupa Belana spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 PlataformaMT4 i Webtrader
📌 AdresSuite 305, Griffith Corporate Centre, Beachmont, Kingstown – Saint Vincent i Grenadyny

⚠️ Ziber jest własnością firmy Belana Group LLC znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Zigber, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Standard$0
Premia$0
VIP$0

Informacje w sieci

stronie Zigbera

Zigber zapewnia podstawowe wyjaśnienia na temat oferowanych przez siebie produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, wykresów na żywo, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna ocena Zigbera ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Zigber.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o Zigberze:

data Aktualizacja wiadomości
luty 2023Zgodnie z wiadomościami klientów, Ziber jest powiązany Millennium OneFirma o złej reputacji. SUGERUJEMY OSTROŻNOŚĆ.
czerwiec 2023Broker Zigber zostaje potępiony przez podmiot regulacyjny CNMV
czerwiec 2023
Broker Zigber zostaje potępiony przez podmiot regulacyjny BAFIN

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”6416″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Zigber.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Zigbera

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Zigbera

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Zigbera?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Zigber to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Ziber to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Zigber jest godny zaufania?

Nie. Zigber nie jest godny zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Zigbera?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Zigbera?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

29 komentarze do «Czy Zigber to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Jose Miguel odpowiedź

  Zarówno Zigber, jak i Capital Invest oraz poniżsi prawnicy oszukują plotki twierdząc, że Twoje konto jest zablokowane w blockchainie gdzie jest to kłamstwo.Uważaj!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jose Miguel, zgadzamy się z tobą i myślę, że pomożesz wielu osobom uniknąć tego oszustwa, jeśli powiesz nam o prawnikach, o których wspominasz, oczywiście są to fałszywi prawnicy i chcą rozszerzyć oszustwo i ukraść więcej pieniędzy, prawda masz strony internetowe lub e-maile prawników? Jeśli wyślesz je do nas, możemy napisać o nich recenzję, aby uniknąć kolejnych oszustw.

   Pozdrowienia.

 2. rosa odpowiedź

  Halo
  To jest strona międzynarodowych prawników Abbey & Masaveu, mówią, że muszę dokonać jednorazowej wpłaty w wysokości 149 €, zanim zacznę pokrywać wydatki wewnętrzne. Muszę wiedzieć, czy ktoś ma jakieś odniesienia do tej kancelarii prawnej.
  https://międzynarodowe. prawnik/firma/

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Rocio, nie pachnie dobrze, myślę, że to oszustwo, ale nasz zespół dochodzeniowy nadal to sprawdzi i znajdzie prawdę. W tej chwili nie radzę nic płacić.

   Pozdrowienia.

 3. rosa odpowiedź

  Halo
  Jeśli ktoś miał jakieś doświadczenia z międzynarodowymi prawnikami Abbey & Masaveu, proszę o podzielenie się ze mną informacją, czy powinienem im zaufać, dziękuję

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Rocío, jeśli nalegają, nie spiesz się, nie wysyłaj pieniędzy, oszuści zwykle wywierają na Ciebie dużą presję, abyś nie myślał. W tej chwili przeglądamy kilka recenzji, ale Twoja będzie dla nas priorytetem, aby móc ocenić tego brokera. Czy możesz podać nam stronę internetową? Dziękuję.

 4. rosa odpowiedź

  Halo
  Czy ktoś może mi powiedzieć, czy mogę zaufać międzynarodowym prawnikom zajmującym się odzyskiwaniem pieniędzy firmy Abbey&Masaveu, jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi prawnikami, chciałbym, żeby podzielili się ze mną swoimi doświadczeniami.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Rocío, jeśli nalegają, nie spiesz się, nie wysyłaj pieniędzy, oszuści zwykle wywierają na Ciebie dużą presję, abyś nie myślał. W tej chwili przeglądamy kilka recenzji, ale Twoja będzie dla nas priorytetem, aby móc ocenić tego brokera. Czy możesz podać nam stronę internetową? Dziękuję.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *