Recenzje ZenithInvestGroup

Analiza grupy Zenithinvest

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Grupa Zenithinvest (zwany także imieniem: zenithvestgroup.com), Chodzi o plik Broker Forex, Futures, Kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Zenithinvestgroup do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Zenithinvestgroup ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Zenithinvestgroup jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Grupa Zenithinvest nie podaje, do jakiej firmy należy.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, strona ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie ma informacji, które to potwierdzałyby, uważamy, że są to nieprawdziwe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Zenithinvestgroup nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: Zenithinvestgroup jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje rachunków oferowane przez Zenithinvestgroup, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne konta:

 • Konto brązowe: minimalny depozyt 200 USD, zysk 2.5% w ciągu 7 dni.
 • Konto srebrne: minimalny depozyt 5000 $, zysk 3.5% w ciągu 7 dni.
 • Konto Gold: minimalny depozyt 10000 5 $, zysk 7% w ciągu XNUMX dni.

La platforma do działania z której korzysta Zenithinvestgroup: zastrzeżona platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Zenithinvestgroup udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Witryna ZenithInvestGroup
Witryna grupy Zenithinvest

Zenithinvestgroup zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wykresy na żywo i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Grupa Zenithinvest

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: zenitvestgroup.com
 • 📞Numer telefonu: 1 (835) 902-5723
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Zenithinvestgroup. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Grupa Zenithinvest

Podsumowując ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Zenithinvestgroup jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Zenithinvestgroup? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

5 komentarze do «Zenithinvestgroup: Ocena i recenzje»

 1. Mauro Realdon odpowiedź

  Dzień dobry wiem, że ten broker jest regulowany lub mniej: https: //zenithvestgroup.com

 2. MOJŻESZ G FRANCO odpowiedź

  WITAJCIE, NIE ZAINWESTOWAŁEM JESZCZE ŚRODKÓW, ZAREJESTROWAŁEM SIĘ TYLKO NA TWOJEJ PLATFORMIE Z NIEKTÓRYMI DANYMI MNIE I MOIM PRAWEM JAZDY.

  DZIĘKUJĘ BARDZO ZA INFORMACJE .
  950 DLL I NIGDY NIE CHCIELI DAĆ MI PIENIĘDZY, PO PROSTU CHCIELI, ABYM WPŁACIŁ WIĘCEJ PIENIĘDZY.
  CHCIAŁBYM ZOSTAWIĆ CI INNE DANE GDZIE TAM, JEŚLI ZAINWESTOWAŁEM I OSZKODZILI MNIE
  FIRMA nosi nazwę (WWW HEAVYINVESTING .COM )
  CIĘŻKIE INWESTOWANIE ///// NIE INWESTUJ TAM SĄ OSZUSTW

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć MOISES, dziękuję za informacje i dziękuję za komentarz na temat Zenithinvestgroup. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują to.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. MOJŻESZ G FRANCO odpowiedź

  Witam, chciałbym wiedzieć, czy ZENITHVESTGROUP JEST POLECANE POLECANE POLECANE?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj MOISES, dziękuję za komentarz dotyczący grupy Zenithinvest. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują to.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.