✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lipcu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w grupę YuanPay. Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera do inwestowania. To, co znaleźliśmy, nie było dobrymi znakami.

Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Grupie YuanPay i powiemy Ci, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWyuanpaygroup.org | yuanpaygroup.com | juan-pay-group.net | juan-pay-group.app | yuanpaygroup.site
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailNie ma
📈 PlataformaYuanPay
📌 AdresDesconocido

Co to jest Yuan Pay Group?

Zacznijmy od tego, że YuanPay Group sama w sobie nie jest brokerem, a raczej stroną internetową używaną przez różnych brokerów i firmy inwestycyjne do pozyskiwania nowych klientów.

Klienci rejestrują się przez formularz, przy pomocy agresywnej reklamy dane te są następnie przesyłane do różnych brokerów. Witryny podobne do tej istnieją w wielu miejscach, więc czy tego typu strony internetowe są bezpieczne?

przeglądanie sieci

Strona internetowa Grupy YuanPay

Wszystkie te strony, o których mówimy, mają pewne podobieństwo, małą prezentację i formularz rejestracyjny na początku strony głównej. Tam zapraszają użytkownika do rejestracji, oferując mu szybką i łatwą rejestrację, łatwy zarobek i wysokie zyski, starając się wyglądać jak najbardziej przyjaźnie i bezpiecznie.

Ale jeśli przejdziesz do warunków korzystania ze strony, zobaczysz, że nie wyjaśniają one absolutnie nic na temat sposobu prowadzenia negocjacji, jakiej platformy będą używać lub gdzie zdeponujemy nasze środki lub jak są one ubezpieczone. Nie powiedzą też, która firma obsługuje witrynę ani gdzie jest zarejestrowana lub zlokalizowana.

Chodzi o to, że nie są nawet spółkami zarejestrowanymi i nadzorowanymi przez jakikolwiek organ regulacyjny. BĄDŹ BARDZO OSTROŻNY.

Recenzja wideo Yuan Pay Group

aktualizacje

Wiadomości o grupie YuanPay:

data Aktualizacja wiadomości
listopada 2021Skarga przeciwko YuanPay Group of CMW (Austria).
kwiecień 2023Skarga przeciwko YuanPay Group of regulator finansowy CNMV

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”783″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z YuanPay Group.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.

Ostateczna wycena grupy YuanPay

W kilku słowach nasza rekomendacja brzmi: NIE UFAJ Grupie YuanPay.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to strona internetowa, która nie wspomina, gdzie się znajduje ani do jakiej firmy należy, co oznacza, że ​​nie będziesz mógł nikogo reklamować w przypadku wystąpienia niefortunnego zdarzenia, takiego jak nagła utrata środków lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Podawanie danych osobowych tego typu stronom lub firmom jest bardzo niebezpieczne. Zwracaj uwagę komu podajesz swoje dane kontaktowe! Najlepiej dobrze się zastanów, jeśli chcesz podać swoje dane, takie jak numer telefonu, imię i nazwisko lub adres e-mail.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez YuanPay Group?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić grupę YuanPay?

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić grupę YuanPay?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Grupa YuanPay to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że YuanPay Group to oszustwo. Ten typ strony internetowej jest powiązany z brokerami i firmami inwestycyjnymi SCAM (oszustwo) i jest bardzo niebezpieczny.

Czy Grupa YuanPay jest godna zaufania?

Nie. Grupa YuanPay nie jest godna zaufania, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) nie wspominają, gdzie ma siedzibę (nie wspominają, do jakiej firmy należy, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) jest powiązany z nieuczciwymi firmami inwestycyjnymi. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo niewiarygodna.

Jak odzyskać pieniądze od Grupy YuanPay?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla YuanPay Group?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

12 komentarze do «Czy Grupa YuanPay to oszustwo? Opinie z 2023 r»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Dani, to trudne, ponieważ są to oszuści, których celem jest przekonanie Cię bez względu na wszystko, ale musisz zablokować ich numery, a niektórzy z naszych użytkowników powiedzieli nam, że mówią, że nie masz pracy, że wyrzucą cię z domu i że jesteś winien bankowi mnóstwo pieniędzy, zapiszą to w swojej bazie danych i może nie będą ci przeszkadzać tak bardzo.

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luca, dziękuję za komentarz na temat YuanPay. Obecnie jest to uważane za SCAM. CNMV (The Financial Regulator of HISZPANIA) umieścił na nich ostrzeżenie, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz link CNMV).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 1. hu odpowiedź

  PONIEWAŻ JESTEM CHIŃCZYKIEM, SZUKAM TYLKO OFICJALNEJ STRONY CHIŃSKIEJ, PONIEWAŻ ZOSTAŁA OZNACZONA W 2020 ROKU YUAN PLAY GROUP OSZUSTWA, również Chiny nie używają e_Yuan, ale e-CNY

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć hu, dzięki za informacje i dzięki za przekazanie swojej wiedzy, aby pomóc innym ludziom, kiedy czynisz dobro, życie to odwzajemnia.

   Pozdrowienia.

 2. jest stary odpowiedź

  https://yuan-paygroup.com/ to strona, która oszukuje swoich użytkowników, oferując zakup cyfrowego juana i kieruje Cię do wielu brokerów, którzy nieustannie do Ciebie dzwonią. Zgodziliśmy się zapisać do jednego z nich o nazwie https://5markets.co/ najpierw kazali nam wpisać 250 USD w krypto, a następnie osoba rzekomo nazywana alisse poprosiła nas o zainstalowanie programu, który poprowadzi mnie, program nazywa się anydesk i zdalnie zmuszają Cię do wykonania przelewu w wysokości 5000 USD na zakup waluty. Wtedy NIGDY nie zwracają kwoty, którą zapłaciłeś, ZMIENIAJĄ CIĘ, ZAWSZE PROSĄC O WIĘCEJ. W sumie oszukali mnie 5000 dolarów.

  https ://yuan-paygroup .com (https ://yuan-paygroup .com/)
  Yuan Pay Group ™ – Oficjalna strona internetowa 【Aktualizacja na rok 2022】
  Grupa Yuan Pay ułatwia Twój rozwój. Yuan Pay Group od lat prowadzi wstępne testy, więc z radością ogłaszamy, że jest wreszcie gotowa do pracy. E-Juan rośnie w bezprecedensowym tempie w Chinach. Zegar tyka w Twoim oknie możliwości, więc działaj szybko!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj isolda, dziękuję za komentowanie grupy YuanPay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Aigara Paikensa odpowiedź

  Po bardzo głębokim kopaniu udało mi się znaleźć ich adres –

  Yuan Pay Group LTD
  Kompleks firm zaufanych
  Majuro
  Wyspy Marshalla MH 9690

  A za ich rzekome pośrednictwo –
  Dla handlu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  Dom Michelin
  81 Fulham Rd
  Londyn SW3 6RD

  Również tych informacji nie można w 100% zweryfikować, kto wie…
  Zobacz film „Pralnia” – otwieranie oczu!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Aigars, zwykle dzwonią z innego miejsca. Dziękujemy za komentowanie zespołu YuanPay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Esteban odpowiedź

  CHCĘ WYPŁACIĆ MOJE PIENIĄDZE, A NA MOJE ŻĄDANIA WYPŁATY NIE ODPOWIADANO, SĄ SCAMERAMI, JAK MOGĘ ZROBIĆ, ABY JE ZWRÓCIĆ?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Esteban, dziękuję za komentowanie grupy YuanPay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *